30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

3223 produktų

Vyriška žieminė kepurė – originalumas kasdien ir darbuojantis

Žieminės kepurės vyrams iš pirmo žvilgsnio gana vienodos – prie galvos stipriai priglundanti gobtuvo tipo kepurė su pašiltintu sluoksniu ausims. Iš tiesų vyriškų kepurių yra ir kitokių, o tai puikus būdas išsiskirti iš minios ir pabrėžti savo išskirtinumą bei asmenybės bruožus. Kai kurios vyriškos žieminės kepurės yra su bumbulu, primenančiu valiūkišką gyvenimo būdą. Be to, yra ir žieminių kepurių su snapeliu. Pastarosios gana retos, tačiau naudingos, nes saulė žiemą spigina intensyviau negu vasarą. Kad kepurė būti stilinga, reikia pasirinkti jos raštą – taip išvengsite nuobodumo. Tokios kepurės puikiausiai tinka kasdien – išeiti į žmones, darbui ar net dalykiniam susitikimui. Tiesa, nereiktų pamiršti ir to fakto, kad kepurės atitinkamai suformuoja šukuoseną, jei plaukai ilgesni...

Vyriška kepuraitė – stilingas kiekvieno vyro aksesuaras

Stilingos žieminės kepurės išsiskiria savo spalvomis ir raštų gausa. Tiesa, vyrauja tamsesnės spalvos. Vyrai ne itin mėgsta baltas ir šviesias kepures dėl praktiškų sumetimų. Kas gi daro kepurę stilinga, kai jos forma labai paprasta ir gana vienoda? Garsūs prekės ženklai ir užrašai suteikia vyriškoms kepuraitėms stilingumo ir originalumo. Vardinės vyriškos kepurės yra labai mėgstamos ne tiek dėl spalvų, bet dėl užrašų, tokių kaip Vans, Kangol, Adidas, Mammut, Boss, Armani ir t.t.

Vyriška kepuraitė su snapeliu – originalus jūsų sporto aprangos priedas

Vyriškos kepurės su snapeliu dėvimos vasarą sportuojant arba dirbant lauke, taip pat pramogaujant ir keliaujant gamtoje. Jų paskirtis – apsaugoti galvą nuo kaitrios saulės ir neleisti nudegti veido odai, dėl to naudojamas lenktas arba tiesus snapelis.

Jeigu norite atrodyti stilingai sportuodami, rekomenduojame derinti kepuraitę su snapeliu prie sportinės aprangos spalvos. Kadangi sportuojant kepuraitės greitai sušlampa nuo prakaito, pasportavus jos nešioti nerekomenduojama. Dėl to visada galima pasirūpinti tik sportui tinkamomis kepuraitėmis. Beje, jos turėtų būti šviesios spalvos, nes tokios geriau sugeria saulės spindulius ir nekaitina galvos.

Vyriškos kepurės – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip derinti žiemines vyriškas kepures?

Vyriškos žieminės kepurės turėtų būti derinamos prie šaliko ir pirštinių. Taip pat galima derinti ir su paltu ar striuke. Reiktų atsižvelgti į aprangos stilių. Jei tai dalykinis stilius (paltas), žieminės kepurės turėtų būti neutralių spalvų – juodos, tamsiai rudos, tamsiai mėlynos. Laisvalaikio stilius (paprasta striukė) reikalauja paprastumo, todėl dėvimos gobtuvo stiliaus kepuraitės. Jos gali būti kelių spalvų. Jei vykstate slidinėti apsirengę spalvinga apranga, kepurė turėtų būti taip pat spalvinga ir žaisminga. Tokia spalvų gama reikalinga, kad būtumėte pastebimi iš tolo baltame sniege.

Kaip nešioti kepuraites su snapeliu?

Kepuraites su snapeliu reikėtų nešioti virš ausų. Paprastai kepuraitės nugarėlėje yra specialus dirželis, kuris leidžia sumažinti arba padidinti kepuraitės diametrą. Taip galima priderinti kepuraitę prie didesnės arba mažesnės galvos, taip pat sutvirtinti esant stipriam vėjui. Kepuraitės su snapeliu gali būti nešiojamos ir atbulai – snapelis nugaros pusėje. Turėkite omenyje, kad tai jaunimo ir paauglių mada ir į rimtus susitikimus taip apsitaisius eiti nederėtų.

Kaip dėvėti vyriškas kepures ir atrodyti stilingai?

Dėvint vyriškas kepures reiktų atkreipti dėmesį į užrašus ir spalvų gamas. Kepurės turėtų būti derinamos prie rūbų spalvos, taip pat dėvimos tam tikromis progomis. Ar galima dėvėti kepuraites su snapeliu prie kostiumo? Taip. Rekomenduojama tokiais atvejais dėvėti išskirtinio dizaino kepuraites su lygiu snapeliu. Tokios kepuraitės tinkamos, jei kostiumas yra ne tradicinių, o laisvesnių spalvų ir raštų, pavyzdžiui, gėlėtas arba languotas. Prie palto rekomenduojama dėvėti skrybėles arba gobtuvo tipo kepures, tačiau vienos spalvos, su nelabai dideliais užrašais ar prekių ženklais.