30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Gamyba:
Produktai: 560
Rodyti versijos identifikatorių

Firminiai moteriški papuošalai – platus aukščiausios kokybės prekių ženklų pasirinkimas Eavalyne.lt

Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje atraskite firminių papuošalų, kurie įkvėps ir nudžiugins net ir išrankiausią pirkėją. Spindintys akmenėliai puošia garsių mados prekių ženklų meistriškai pagamintus vėrinius, apyrankes ir auskarus. Eavalyne.lt aukščiausios kokybės papuošalų moterims asortimente gausu papuošalų, tinkančių kasdieniam nešiojimui ir ypatingoms progoms. Tikėkitės tiek išskirtinio stiliaus, tiek minimalistinio dizaino firminių papuošalų – nuo nedidelių auskariukų su subtiliais logotipais iki auksu dengtų grandinėlių ir stambių apyrankių. Asortimente taip pat atrasite skulptūriškų, didelių ir spalvotų auskarų. Nepraleiskite progos atsinaujinti šį sezoną.

Madingi moteriški papuošalai – jų dėka spindėsite bet kokiomis aplinkybėmis

Papuošalai moterims gal ir nedideli, bet labai galingi, nes akimirksniu gali pakeisti visą jūsų aprangą. Atėjus šiltesniems orams ir mažėjant rūbų sluoksnių skaičiui, moteriški papuošalai yra geriausias būdas papildyti kūrybiškais elementais net ir paprasčiausią aprangą. Šį sezoną susilaikyti nuo puošimosi nereikės: kuo daugiau, kuo ryškiau, kuo drąsiau – tuo geriau. Moteriški papuošalai ant kaklo šį sezoną bus drąsūs ir įstabūs. Didelės grandinės, kaklo papuošalų sluoksniavimas bus tai, ką privalėsite daryti, jei norėsite neatsilikti nuo mados. Rinkdamosi auskarus taip pat nebijokite spalvų ir blizgesio, tai turėtų būti jūsų drabužių ansamblio „vinis“. Žinoma, oficialiomis progomis vis dar reikėtų puoštis minimalistiškai, tačiau perlai, auksiniai papuošalai šį sezoną kaip niekada madingi. Pasinaudokite proga!

Kaklo papuošalai – universalūs moteriški papuošalai daugeliui progų

Šį sezoną atraskite minimalistinio dizaino ir drąsius kaklo papuošalus. Firminių prekių ženklų papuošalai, pagaminti pagal naujausias tendencijas, nenuvils ir papuoš bet kokia proga. Jei vertinate minimalizmą, jums patiks smulkių grandinėlių sluoksniavimas ir perlai. Drąsioms mada meta iššūkį – stambios grandinės, prie kaklo prigludę choker kaklo papuošalai atrodys nepamirštamai tiek klube, tiek vakarėlyje ant jūros kranto. Šio sezono moteriški papuošalai leis atsikvėpti nuo įprastų, mums gerai pažįstamų papuošalų ir pasinerti į spalvotą ir džiaugsmingą firminės juvelyrikos moterims pasaulį.

Firminiai papuošalai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie papuošalai dabar madingi?

Nuo drąsių auksinių moteriškų kaklo papuošalų iki didelių, žaismingų auskarų ir ryškių sultingų spalvų – papuošalai šį sezoną gros pagrindiniu smuiku ne tik dėl dydžio, bet ir dėl spalvų. Tai geros nuotaikos moteriški papuošalai ir bižuterija, kuri akimirksniu sustiprins jūsų stilių ir dvasią. Maksimalistinis stilius yra sveikintinas pokytis po minimalistinės pastarųjų sezonų estetikos. Juvelyrikoje vyksta pokyčiai, o papuošalai moterims tampa drąsesni ir džiaugsmingesni. Šį sezoną ieškokite: įspūdingų auskarų, inkrustuotų papuošalų, modernaus, netradicinio dizaino bižuterijos bei papuošalų su logotipais.

Kokios grandinėlės ant kaklo dabar madingos?

Jei šiek tiek pabodo smulkios grandinėlės ant kaklo ir norite kažko, kas atrodytų išties įspūdingai – šis sezonas kaip tik jums. Stambios grandinės su didelėmis jungtimis, didelės pintos grandinės, grandinės iš narelių yra viena iš svarbiausių 2022 m. juvelyrikos tendencijų, matomų podiumuose. Šį sezoną rinkitės dideles auksines grandinėles, kurios drąsiai atrodo atskirai arba sluoksniuojamos su kitais įmantriais moteriškais papuošalais. Kuo daugiau, kuo didesnės grandinės – tuo madingiau atrodysite, šį sezoną nevaržykite savęs.