30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Dydis
Gamyba
Stilius
Produktai: 1 507
Rodyti versijos identifikatorių

Kojinės – ne tik patogus aksesuaras, bet ir stiliaus dalis

Su kojinėmis esame supažindinami pirmomis savo gyvenimo akimirkomis ir visą gyvenimą su jomis neišsiskiriame. Kojinės yra labai svarbi garderobo dalis visų amžiaus grupių žmonėms. Kasdien avime kojines, todėl labai svarbu žinoti, kaip jas išsirinkti ir kaip tinkamai dėvėti. Be to, šiandien kojinės yra ne tik patogumo užtikrinimas, bet labai dažnai tampa ir išskirtiniu stiliaus akcentu.

Kojinės – patogumas kiekvieną dieną

Kojinės yra būtinas drabužis kasdien. Tinkamai parinktos kojinės užtikrina patogumą. Jos skirtos tam, kad  avalynė netrintų pėdų. Be to, kokybiškos kojinės apsaugos nuo pėdų prakaitavimo ir nemalonaus kvapo. Taigi namuose verta turėti įvairių kojinių. Pavyzdžiui, sportui skirtos kojinės siuvamos taip, kad gerai laikytųsi ant blauzdos. Dažnai jos yra tampraus ir storesnio audinio. O štai kasdienai skirtos kojinės yra daug lengvesnės ir plonesnės.

Ne visi žino, kad skirtingiems metų laikams taip pat reikėtų rinktis skirtingas kojines. Pavyzdžiui, vasarą ar pavasarį, kai orai šilti, verta rinktis plonesnes kojines – bambukinio pluošto arba plonos vilnos. O rudenį ir žiemą kojinės turėtų būti storesnės, pavyzdžiui, vilnonės. Beje, tokios kojinės yra net puiki dovanos idėja šaltuoju metų laiku.

Moteriškos kojinės – geras pasirinkimas pasivaikščioti ir išeiti į miestą

Moteriškos kojinės, kaip ir apatinis trikotažas, yra labai svarbi garderobo dalis. Vis dėlto jas taip pat reikėtų rinktis pagal tai, prie ko kojinės bus dėvimos ir kokia proga. Pavyzdžiui, laisvalaikiui ar pasivaikščiojimui tinka paprastos sportinės medvilninės kojinės. Atsižvelgiant į avalynę, kojinės gali būti trumpos arba ilgesnės. O jeigu ruošiatės susitikti su draugais ar keliausite į darbą, kur avėsite batelius, reikėtų rinktis plonas kojinaites. Jeigu vilkėsite kelnes – kojinaitės turėtų būti tokios, kad nesimatytų, o jeigu suknelę ar sijoną – galima rinktis ilgas prilimpančias kojines.

Be to, vis dažniau moteriškos kojinės tampa stiliaus dalimi. Pastaruoju metu labai populiaru avėti ryškiaspalves kojines, kurias galima derinti prie kitų aprangos elementų ir taip sukurti išskirtinį įvaizdį.

Vyriškos kojinės – patogumas ir kokybė

Vyrai dažniausiai renkasi kokybiškas ir paprastas kojines. Čia pasirinkimas kiek siauresnis. Tačiau ir vyrams stilistai pataria nebūti nuobodiems ir netgi prie kostiumo kviečia išbandyti įvairius kojinių variantus: pavyzdžiui, prie klasikinių drabužių puikiai derės spalvingos vyriškos kojinės su paveikslėliais.

Kojinės – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti kojines?

Kojinių pasirinkimas yra labai platus, todėl, norėdami jas įsigyti greitai ir nesuklysti, iš anksto apgalvokite, kokios patogios kojinės Jums bus reikalingos. Pagal tai galite pasirinkti iš siūlomų prekių sąrašo: pavyzdžiui, parduotuvėje galima rasti linksmų kojinių, vilnonių, medvilninių ir kitokių vyriškų kojinių. Moterims gali patikti formuojančios ar šildančios kojinės. Išsirinkę sau tinkamas, nepamirškite pasirinkti tinkamo dydžio, spalvos ir kiekio.

Kokios kojinės bus patogios?

Patogios bus tos kojinės, kurios yra pagamintos iš kokybiškos medžiagos. Taigi puikus pasirinkimas bus iš natūralių medžiagų pagamintos kojinės – pavyzdžiui, medvilninės kojinės ar patogios plonos vilnos kojinės. Be to, svarbu, kad avėtumėte savo dydžio kojines, nes tai taip pat užtikrina patogumą. Per didelės kojinės gali smukti, o pernelyg mažos – spausti.

Kaip derinti kojines prie batų?

Derinant batus prie kojinių ir atvirkščiai, rekomenduojama laikytis nusistovėjusių taisyklių. Pavyzdžiui, jeigu kojinės yra dėvimos prie klasikinių drabužių, rekomenduojama, kad kojinių spalva būtų tamsesnė nei batų. Be to, labai svarbu, kad kojinės dengtų blauzdą, jeigu esate su kelnėmis. Atsisėdus, kai kelnių klešnės pakyla, turėtų matytis kojinės, o ne nuogos kojos. Tačiau jeigu avite sportinę avalynę ir dėvite trumpas kelnes ar sijoną, tuomet rekomenduojama rinktis ir trumpas kojines. Idealiu atveju kojinių iš viso neturėtų matytis.