30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

Nesėkmingas pirkinys, netinkamas dydis?

Pas mus turite net 30 dienų prekių grąžinimo garantiją.

 

Grąžinkite nesėkmingai įsigytas prekes ir užsisakykite naujas. Pinigai į Jūsų nurodytą sąskaitą yra grąžinami per 14 dienų.Turite www.eavalyne.lt paskyrą?

1. Prisijunkite prie savo paskyros. Pasirinkite „Prekių grąžinimas” ir užpildykite elektroninę grąžinimo formą. Jeigu už prekes buvo mokėta bankiniu pavedimu ar grynaisiais pinigais arba banko kortele siuntos atsiėmimo metu, būtinai nurodykite savo atsiskaitomosios sąskaitos numerį. Jei buvo atsiskaityta mokėjimo kortele arba per PayPal, pinigai bus grąžinti per šią sistemą į tą pačią sąskaitą.

2. Užpildytą dokumentą atspausdinkite ir pridėkite prie grąžinamos prekės. Neturite galimybės atspausdinti dokumento? – suteiktą grąžinimo numerį užrašykite popierinėje formoje, kurią gavote kartu su preke.

Dar neturite www.eavalyne.lt paskyros?

1. Jeigu paskyros dar neturite, užpildykite popierinę prekės grąžinimo formą, kurią gavote kartu su užsakyta preke.

Nežinote, kur yra Jūsų prekių grąžinimo forma?

ATSISPAUSDINKITE GRĄŽINIMO FORMĄ

 

DĖMESIO: jei vienu metu grąžinate du ar daugiau užsakymų, kiekvieno užsakymo pakuotę registruokite atskirai, kad turėtų atskirą siuntos etiketę su unikaliu siuntos numeriu.

Paruoškite siuntą:

1. Dėžutėje supakuokite grąžinamą prekę ir kartu pridėkite užpildytą grąžinimo formą, viską tvarkingai užklijuokite. Prekės pakuotę apsaugokite, kad nebūtų apgadinta.

2. Siuntą išsiųskite šiuo adresu:

MODIVO S.A. (DPD Lietuva)

Terminalo g. 7, LT-54469,

Biruliškių km., Kauno raj., Lietuva

  

Nemokamas grąžinimas per DPD Pickup:

1. Prekes mūsų parduotuvėje galite grąžinti nemokamai. Supakuokite grąžinamą prekę, taip, kaip buvo aprašyta aukščiau. Ant dėžutės priklijuokite etiketę su barkodu, kitą pasilikite sau (etiketes gavote kartu su prekėmis). Jeigu prekes siųsite su eavalyne.lt dėžute, būtina nuimti seną adreso kortelę. Paruoštą siuntinį pristatykite į artimiausią DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą, kurių adresus galite rasti žemiau.

DPD siuntų taškai ir terminalaiJeigu prekes norėsite grąžinti kitu Jums patogiu būdą, tą turėsite atlikti savo lėšomis.

Visos DPD Lietuva terminale gautos grąžinamos siuntos, surenkamos ir vežamos atgal į MODIVO sandėlį Lenkijoje (Nowa g. 9, 66-002 Zieliona Gura, Lenkija). Klientas apie prekių gavimą informuojamas el. paštu.

 

SVARBU: Grąžinimai priimami tik užpildžius grąžinimo formą. Prekė negali būti sugadinta ar dėvėta. Prekė turi būti originalioje pakuotėje su visomis originaliomis etiketėmis. Prekės pakuotę patariame atidaryti atsargiai, nepadarant jokios žalos.