30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją

Kaip išsirinkti tinkamą batų dydį?

Priklausomai nuo avalynės gamintojų, vidpadžių ilgiai gali skirtis, todėl pateikta lentelė yra tik informacinio pobūdžio.

„Parodykite mums savo batus ir mes Jums pasakysime ar jie buvo tinkamai parinkti!”

 

Ar prisimenate vienos gražios Pelenės istoriją? Tikriausiai taip, nes kas iš mūsų nepergyveno dėl jos... Bet siūlome pereiti prie esmės, o tiksliau prie svarbiausios pasakos akimirkos, kurioje Pelenė, bėgdama iš puotos, pameta batelį. Kaip galvojate kodėl? Ar todėl, kad gražios merginos istorija pasibaigtų laimingai? O gal priežastis yra kitokia: pameta, nes batas nebuvo tinkamai parinktas?

 

Svajojate apie naujus batus? Nusipirkite juos pas Mus! Nepasigailėsite!

 

Tam, kad netaptumėte netinkamai parinktų batų „auka“ ir mūsų batų pirkimo istorija pasibaigtų laimingai, nutarėme pateikti Jums tris pagrindines batų pirkimo taisykles. Šios taisyklės, mūsų nuomone, bus naudingos kiekvienam, nepriklausomai nuo pirkėjo amžiaus, lyties, pomėgių, lūkesčių ir t.t.

 

Taisyklė Nr.1: pažiūrėkite, koks dydis užrašytas ant Jūsų avimų batų ir, jeigu jis yra Jums tinkamas, likite prie jo;

 

Taisyklė Nr.2: išmatuokite vidpadžio ilgį*;

 

Taisyklė Nr.3: išmatuokite savo pėdos ilgį*.

 

  • jums reikės popieriaus lapo, pieštuko ir liniuotės. Popieriaus lapą padėkite ant grindų ir tvirtai ant jo atsistokite
  • pieštuku apibrėžkite pėdos kontūrą, pieštuką laikykite statmenai popieriui
  • tą patį padarykite su kita koja
  • išmatuokite centimetrais abi pėdas (statmenai laikydami pieštuką, padėkite tašką ten, kur baigiasi jūsų kulnas, tada pažymėkite dar vieną liniją ar tašką ties ta vieta, kur baigiasi jūsų ilgiausias pirštas ir išmatuokite atstumą tarp šių taškų); 1 pav.
  • batų dydį visada rinkitės pagal didesnę pėdą
  • patartina rinktis 0,5-1 cm ilgesnį vidpadį nei Jūsų pėda

 

 

**Pateiktoje lentelėje patikrinkite gautą vidpadžio (taisyklė Nr.2) arba pėdos (taisyklė Nr.3) ilgį ir sužinokite savo batų dydį. Pastaba: lentelė galioja konkrečiam modeliui!

 

Į ką dar svarbu atkreipti dėmesį?

 

  • nematuokite kojos ryte, kai ji yra pailsėjusi ir todėl rezultatas bus netikslus; geriau matuokite dienos metu (popiet arba vakare);
  • perkant avalynę, įpraskite priimti sprendimus pats, nes tai turi būti tik Jūsų batai; jei turėsite klausimų, visada galite konsultuotis su mūsų pardavėjais – šios srities ekspertais;
  • jei vis dėlto atsitiktų taip, kad batai buvo netinkamai parinkti, juos visada galėsite pakeisti arba grąžinti.

 

Mes tikimės, kad šios trys „auksinės taisyklės“ leis Jums išsirinkti tokią batų porą, kuri ne tik papuoš Jūsų kojas, bet ir užtikrins komfortą kiekviename žingsnyje. Todėl: „parodykite kitiems pas mus įsigytus batus ir jie Jums pasakys, kad dabar jie yra tinkamai parinkti!“