30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produktai: 312
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriškos baseino šlepetės – originalus vasaros stiliaus akcentas

Per pastaruosius kelerius metus moteriškos baseino šlepetės tapo nepaprastai madingos ir toliau populiarėja, ypač atėjus karštiems orams. Jos būna įvairių spalvų ir medžiagų bei yra dažniausiai pasirenkama vasarinė avalynė. Tačiau šiais laikais tokio tipo batus galime pamatyti ne tik paplūdimyje ar prie baseino, bet ir kasdieniame miesto gyvenime. Dėl daugybės siūlomų stilių moteriškos šlepetės į baseiną yra puiki avalynė leisti laiką su šeima ir draugais parke, paplūdimyje, prie baseino arba patogiai ir stilingai mėgautis atostogomis kurorte. Variantų, kokius drabužius dėvėti su moteriškomis šlepetėmis baseinui, yra begalė, todėl būtinai išbandykite jas su įvairia apranga bei leiskite pasireikšti savo kūrybiškumui. Moteriškas baseino šlepetes derinkite prie maudymosi kostiumėlio ar vasariškos paplūdimio skaros, atrodysite stilingai ir jausitės patogiai.

Moteriškos šlepetės baseinui – svarbi plaukiko avalynė

Pasinerkite į vasarą avėdamos moteriškas šlepetes baseinui iš Eavalyne.lt internetinės parduotuvės. Moteriškos šlepetės į baseiną lengvai užsideda ir lengvai nusiima – o jūs greitai ir patogiai įlipate ir išlipate iš vandens. Juk nenorite prie baseino atsidurti su basutėmis, kurias turėsite atsegti ir užsegti, norėdamos trumpam atsigaivinti šaltame vandenyje. Moteriškos baseino šlepetės baseinui suteiks ne tik lengvumo, bet ir saugumo jausmą: būsite apsaugotos nuo baseine esančių bakterijų, o neslystantis padas apsaugos nuo kritimų. 

Moteriškos baseino šlepetės dušui – patikima apsauga nuo infekcijos

Vienas sumanus ir paprastas būdas apsaugoti pėdas nuo grybelinių infekcijų ir kitų odos paviršiuje plintančių ligų – apsiauti moteriškas basieno šlepetes duše. Nesvarbu, ar vaikštote baseine, ar naudojatės bendru dušu, ar persirenginėjate persirengimo kambaryje, šlepetės duše apsaugo jus nuo bakterijų ir kitų bjaurių dalykų. Dušo šlepetes moterims taip pat galima įsigyti įvairių spalvų, dydžių ir stilių, kad būtų užtikrinta, jog avėsite tai, kas jums iš tikrųjų patiks. Taigi, kai reikia išsirinkti geriausias moteriškas dušo šlepetes, yra keletas jums žinomų prekių ženklų, kurie siūlo vienas geriausių šlepečių moterims, pvz., „Adidas“, „O’Neil“, „Teva“, „Salomon“, „Nike“ ir kiti.

Moteriškos šlepetės dušui – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti moteriškas šlepetes einant į baseiną?

Kokias moteriškas šlepetes baseinui pasirinksite, priklauso nuo to, ar būsite tik prie baseino, ar eisite ir į brendrus dušus. Moteriškos dušo šlepetės per pirštą tiks einant į dušą, jos mažiau trukdys prausiantis bei suteiks nedidelį barjerą tarp pėdos ir grindų. Prie baseino rekomenduojama rinktis kiek storesnes, tvirtesnes moteriškas baseino šlepetes. Kadangi vandens ten būna daugiau, svarbu ne tik apsaugoti kojas, bet ir jaustis tvirtai. Tad moteriškos šlepetės į baseiną turėtų būti pagamintos iš tvirtos gumos ir turėti storesnį padą.

Kaip prižiūrėti moteriškas baseino šlepetes?

Moteriškos šlepetės ir šlepetės per pirštą baseinui yra populiariausia avalynė karštomis vasaros dienomis. Laimei, yra paprastų būdų, kaip valyti šlepetes, priklausomai nuo medžiagos, iš kurios jos pagamintos. Gumines šlepetes labai lengva valyti. Galite naudoti sodą arba muilą ir vandenį. Muiluotas vanduo nuplaus nešvarumus, o soda panaikins kvapus. Naudodami dantų šepetėlį su minkštais šereliais švelniai nušveiskite moteriškas šlepetes baseinui. Būkite atsargūs, kad per daug nespaustumėte, nes galite pažeisti šlepečių tekstūrą. Išdžiovinkite šlepetes gryname ore. Nepalikite jų tiesioginiuose saulės spinduliuose.