30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Gamyba
Stilius
Produktai: 18 105
Rodyti versijos identifikatorių

Aksesuarai – tai kiekvieno iš mūsų kasdienybės dalis, be kurios nebūtų įmanoma sukurti dailių derinių. Moteriška juosmens rankinė, gražus vyriškas diržas, kokybiški papuošalai, kepurės, pirštinės – visa tai padeda atnaujinti mūsų įvaizdį ir kiekvieną kartą atrodyti visiškai skirtingai netgi nešiojant tuos pačius drabužius. Aksesuarai patinka tiek vyrams, tiek moterims, juos dėvi įvairioms amžiaus grupėms priklausantys asmenys. Visgi ši atributų kategorija yra išties plati, tad belieka išsirinkti Jums priimtinus variantus. 

Moteriški ir vyriški aksesuarai – puikus priedas prie bet kokios aprangos

Tiek moteriški, tiek vyriški aksesuarai yra be galo svarbūs kiekvienam įvaizdžiui užbaigti. Juk sukurti aprangos deriniai taip gerai neatrodytų be kepurės, pirštinių, akinių nuo saulės ar kitų atributų. Žinoma, visi aksesuarai yra ganėtinai įvairūs, todėl jų įsigyti reikėtų tam tikriems metų laikams, prie skirtingų drabužių. Pavyzdžiui, akiniai nuo saulės labiausiai tiks už lango dominuojant šiltajam laikotarpiui, o pirštinės, greičiausiai, sušildys tik atkeliavus žvarbiajam metų laikui.

Moteriški aksesuarai – svarbus atributas kiekvienos damos spintoje

Moteriški aksesuarai yra gerokai populiaresni už vyriškus. Prie to prisideda ir tai, jog dailiosios lyties atstovės labiau koncentruojasi į madą bei derinių kūrimą, tad supranta tokio atributo svarbą savo spintoje. Vis dėlto vertėtų atminti, kad kartais galutinį mūsų įvaizdį lemia visai ne drabužiai, o būtent tinkami aksesuarai, todėl nenumokite į juos ranka ir nuolat atnaujinkite savo garderobą.

Aksesuarai – subtili elegancija kiekviena proga

Kai kurie aksesuarai puikiai tinka laisvalaikio drabužiams, kiti pagelbėja sukurti elegantišką įvaizdį pačiomis svarbiausiomis gyvenimo progomis. Juk dažna moteris įsigyja tam tikrų papuošalų, pavyzdžiui, kad ir ruošdamasi eiti prie altoriaus. Panašiai elgiasi ir vyrai – diržai, piniginės bei kiti atributai padeda jiems sukurti norimą savęs versiją.

 

Aksesuarai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip pasirinkti beisbolo kepurės dydį?

Vyriškos bei moteriškos beisbolo kepurės vis dar išlieka ganėtinai populiari prekė. Vis dėlto, bene dažniausiai, rinkdamiesi šį daiktą, žmonės suklysta dėl netinkamo dydžio. Paprastas sprendimas – išsimatuoti galvos perimetrą tam, kad žinotumėte, kokia beisbolo kepurė tiks būtent Jums.

Kokius akinius nuo saulės dėvėti automobilyje?

Akiniai nuo saulės yra itin svarbus šiltojo metų laikotarpio atributas. Jie svarbūs ne tik dėl puikios savo išvaizdos, bet ir norint geriau matyti aplinką, tarkime, vairuojant. Saulei spiginant tiesiai į akis, avarijos tikimybė iškart padidėja, todėl akinius įsigyti tiesiog būtina. Automobilyje rinkitės būtent pilka spalva papuoštus aksesuaro lęšius, mat jie pagelbės sumažinti ryškią šviesą.

Kaip išplauti beisbolo kepuraitę?

Kokybiškos moteriškos ar vyriškos beisbolo kepurės dar neužtikrina, jog išties ilgai jas nešiosite. Kitas svarbus aspektas yra būtent tinkama šių aksesuarų priežiūra. Bene didžiausia problema tampa tokių daiktų skalbimas. Norėdami, kad beisbolo kepurė išlaikytų geriausią savo būklę, pripildykite kriauklę vėsaus vandens, į ją įpilkite skalbinių ploviklio, tuomet įmerkite turimą aksesuarą bei padėkite vandeniui suputoti. Kuriam laikui palikite kepurę kriauklėje, tuomet nuplaukite ją vėsiu vandeniu. Vėliau nešiokite kepurę, kaip įprasta.

Kaip dėvėti juosmens rankinę?

Juosmens rankinė yra vis labiau populiarėjantis atributas, tačiau vyrai bei moterys ją dėvi ganėtinai skirtingai. Dailiosios lyties atstovės dažniausiai renkasi susegamą per juosmenį, na, o vyrai tokią rankinę dažnai užsisega sau per petį ir nešioja ant krūtinės. Kartais šį aksesuarą moterys gali dėvėti ir kaip visiems įprastą rankinę, be to, ją galima tiesiog neštis rankoje, o gal net susisegus pasukti į nugaros pusę. Variantų išties daug, tad pasirinkite sau patogiausią bei priimtiniausią.