Produktai: 369
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriški futbolo bateliai – saugioms treniruotėms

Bet kokiam sportui ypač svarbu tinkamai pasirinkti avalynę bei aprangą, nes šie gaminiai yra kuriami atsižvelgiant į tam tikros sporto rūšies specifiką ir galimą riziką. Taigi net jeigu nedalyvaujate varžybose, o paprasčiausiai treniruojatės, tai bus ne ką mažiau svarbu. Štai, pavyzdžiui, futbolui skirti batai pasižymi ypatinga pado struktūra, kuri užtikrina maksimalų sukibimą su žole ar dirbtine danga. Naudojant įprastus sportbačius būtų didelė rizika paslysti ir susižeisti. Todėl net ir treniruotėms reikėtų rinktis tik konkrečiai sporto šakai pritaikytą avalynę bei aprangą.

Vyriški futbolo batai: raišteliai, dygliai ir smeigės

Tokia avalynė, kaip futbolo bateliai, pasižymi išskirtinėmis savybėmis bei unikalia struktūra. Kadangi analogiškų batų nepavyktų rasti beveik nė vienoje kitoje sporto šakoje. Vyriški futbolo bateliai turi išskirtinį padą su jame esančiais dygliais bei smeigėmis. Ir jie gali būti tiek plastikiniai arba tam tikro gumos mišinio, tiek ir metaliniai. Tai labai priklauso nuo to, ant kokios dangos žaidžiamas futbolas. Ir tokia struktūra garantuoja maksimalų sukibimą net su drėgna žole, ant kurios kitu atveju būtų itin slidu. Kai kada šios batų struktūros gali būti keičiamos, todėl galima pasikeisti susidėvėjusius dyglius, ypač, jeigu jie yra metaliniai.

Futbolo bateliai – lengva ir patogu aikštėje

Ši sporto šaka ir vyriški futbolo bateliai yra neatsiejami dalykai. Iš tiesų jokia kita avalynė netiktų bėgioti ir žaisti futbolą tiek ant natūralios, tiek ir ant dirbtinės dangos. Tokie batai ne tik garantuoja saugumą bei gerą sukibimą, o tai reiškia neriboti savęs ir drąsiai bėgti į ataką, bet kartu jie yra itin ploni bei lengvi. Todėl net ir po ilgo žaidimo su jais nejausite didelio nuovargio, o tai sportuojant pakankamai svarbu, nes raumenys ir taip būna apkraunami. Taigi tiek avalynė, tiek ir aprangos elementai turi būti kaip įmanoma patogesni bei lengvesni. Būtent šiomis savybėmis pasižymi ir vyriški futbolo bateliai, kurie patiks tiek profesionaliems žaidėjams, tiek ir šio sporto entuziastams.

Vyriški futbolo bateliai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip prie aprangos priderinti futbolo batelius?

Dažniausiai pasirenkamas toks pat spalvų derinys, kaip ir aprangos. Tačiau kartais galima rinktis ir visiškai kontrastingą įvaizdį. Būtent todėl tokie batai gali būti ir labai ryškių bei išskirtinių spalvų.

Vyriški futbolo bateliai – kokius pasirinkti?

Renkantis reikėtų atsižvelgti į tai, ant kokios dangos bus dažniausiai žaidžiama, o tuomet jau galima pasirinkti tam tinkamiausią variantą. Kadangi skiriasi ne tik jų pado struktūra, bet ir medžiagos, iš ko jie gaminami.

Vyriški futbolo bateliai – kaip juos priderinti?

Pirmiausiai reikėtų pasirinkti tinkamą dydį bei optimaliausią variantą konkrečiai dangai, ant kurios bus žaidžiamas futbolas, o tuomet batus jau galima derinti ir pagal patinkantį stilių. Be to, galima rinktis mėgstamo prekinio ženklo produktus.