30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti

Produktų su šiais filtrais nėra

Pabandykite pašalinti kai kuriuos arba visus filtrus, kad pamatytumėte daugiau produktų.

Moteriški batai – koks modelis tiks treniruotėms?

Vis daugiau ir dažniau moterys randa laiko sau, savo pomėgiams ir aktyviam laisvalaikiui. Dauguma jų mėgsta  sportinę veiklą: bėgioti, lankytis sporto salėje, praktikuoti lengvąjį kultūrizmą (angl. fitness), jogą ir kitą aktyvią veiklą. Todėl moteriški sportiniai batai yra vienas iš aprangos elementų, būtinų kokybiškai ir sklandžiai sportuoti. Pastebima, kad moterys nori atrodyti gražiai ir stilingai ne tik darbe ir mieste, bet ir sportuodamos, todėl sportiniai batai pasirenkami tikrai atsakingai ir atidžiai, derinant juos prie turimos sportinės aprangos.

Lengvasis kultūrizmas – dažnas sportinis užsiėmimas, kurį pasirenka moterys. Kadangi tai yra skirtingas kūno dalis apkraunantis sportas, kurio metu auginama raumenų masė ir ryškinami raumenys, šiam sportui reikalingi lengvi ir paprasti moteriški sporto batai. Juos rinkitės minkštus, patogius ir puikiai tinkančius Jūsų pėdai.

Įvairios treniruotės – bene populiariausias moterų sportinis užsiėmimas, kai didelė apkrova tenka kojoms, nes tuo metu bėgama, šokama, aktyviai šokinėjama ir judama. Todėl treniruotėms puikiai tinka tvirti, kokybiški, tikslaus dydžio (ne per maži ir ne per dideli) sportiniai batai moterims, kurių pasirinkimas itin didelis. Rinkdamasi pagalvokite apie savo turimą sportinę aprangą ir šiuos batus derinkite prie jos – taip atrodysite puikiai net ir sportuodama.

Moteriški sportiniai bateliai – rinkitės funkcionalų ir patogų modelį lauko veiklai

Tikros sporto entuziastės sportuoja ne tik geromis oro sąlygomis ar sporto salėje – jos sportuoja net ir lyjant ar pučiant žvarbiam vėjui. Todėl aktyvioms veikloms lauke tinkamiausi neperšlampami, grubiu padu ir itin patogūs sportbačiai, kurios rekomenduojama būtinai pasimatuoti. Šie moteriški sporto batai turėtų būti lengvi, gerai priglundantys ir žinomų prekinių ženklų (pavyzdžiui, Nike, Adidas, New balance) – taip būsite garantuota dėl nepriekaištingos batų kokybės.

Moteriški batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius moteriškus sportinius batelius rinktis bėgimui?

Bėgimo treniruotėse visų svarbiausia – patogumas. Juk nieko nėra blogiau, nei bėgti su nepatogiais, kojas trinančiais ir raumenis apsunkinančiais batais. Atminkite, kad ne visi moterų sportiniai batai yra tinkami bėgioti. Todėl renkantis sportinius batus bėgioti geriausia yra rinktis būtent šios konkrečios paskirties batus, turinčius suapvalintą „nosį“ ir platesnę priekinę bato dalį – taip sukuriama amortizacija ir stabilumas. Jei daugiau bėgiojate lauke, puikus pasirinkimas bus sportiniai batai su gilesniu protektoriumi.

Kaip išsirinkti sportinius batelius prie sportinių kelnių?

Sportinės kelnės ir sportiniai batai tikrai gali būti stilingas derinys. Norint stilingai atrodyti net ir sportuojant, rinkitės tarpusavyje derančius batelius ir kelnes – taip būsite ramios, kad atrodote puikiai. Jei norisi ne tik saugaus, stilingo, bet ir išskirtinio derinio, tuomet rinkitės masyvesnius, ryškesnių spalvų, įmantresnio dizaino sportinius batus.

Moteriški sportiniai bateliai – kaip juos valyti?

Norint išlaikyti puikios išvaizdos sportinius batus, būtina ir kasdieninė, kruopšti jų priežiūra. Daugumą sportinių batelių galima skalbti skalbimo mašinoje, tačiau geriau rinktis rankinį valymo būdą. Baltus sportinius batelius puikiai valo balinamoji dantų pasta, tačiau visada geriausia yra rinktis profesionalias ir būtent sportiniams bateliams valyti skirtas priemones.