30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Gamyba
Rankinės dydis
Rankinės tipas
Produktai: 31
Rodyti versijos identifikatorių

Pinta rankinė – būtinas akcentas mados mylėtojos spintoje

Pinta rankinė vasaros sezonui – geriausias pasirinkimas. Ji lengva, natūralaus pluošto ir lengvai derinama su visais vasariškais drabužiais. Pinta rankinė puikiai atrodys derinyje ir su suknele, ir su kelnėmis, ir su šortais, tačiau turite išlaikyti vientisą stilių. Pinta rankinė geriausiai atrodys priderinta prie dienai skirtų drabužių, tačiau tikrai netiks prie sportinio stiliaus drabužių. Pinta rankinė gali būti skirtingos formos ir dydžio, tad rinkitės pagal savo gyvenimo būdą ir stilių. Minimalistėms patiks mažai detalių ir spalvų turinčios pintos rankinės. O mėgstančios ryškų įvaizdį pintas rankines gali rinktis ir su užrašais ar ryškiomis aplikacijomis.

Pinta rankinė – elegantiškas pasirinkimas paplūdimiui

Pinta rankinė – vienas patogiausių ir gražiausių paplūdimio aksesuarų. Be jos neįmanoma apsieiti, norint sukurti autentišką ir įsimintiną paplūdimio stilių. Paplūdimiui geriausiai tiks talpios, didesnio dydžio pintos rankinės ar pinti krepšiai. Kuo talpesnis pintas krepšys – tuo geriau, jame tilps ir rankšluostis, ir užkandžiai, ir mėgstama knyga ar žurnalas. Geriausiai paplūdimiui tiks šviesi pinta rankinė. Ji ne tik neįkais nuo šilumos, bet puikiai derės prie gamtos natūralumo ir jos spalvų. Šviesią pintą rankinę nesunkiai priderinsite prie įvairių vasariškų drabužių. Eidamos į paplūdimį pintą rankinę derinkite prie savo paplūdimio aprangos, pasirinkite panašias spalvas, kurios viena kitą papildytų. 

Madingos pintos rankinės vasarai – kasdienis patogumas

Pinta rankinė – universali, lengvai priderinama ir daili tikros vasarotojos įvaizdžio detalė. Ji ypač praktiška ir tinka kasdieniam nešiojimui. Karštą vasarą nesinori tų pačių odinių rankinių, kurios buvo nešiojamos ir žiemos, ir rudens sezonais, todėl ši lengvutė iš vytelių ar popieriaus pinta rankinė yra puiki atsvara sunkiems sezoniniams krepšiams. Pintą rankinę galite įsigyti su trumpomis arba ilgomis rankenomis. Pinta rankinė ilgomis rankenomis bus patogi toms, kurios mėgsta rankines nešioti ant paties. Pinta rankinė trumpomis rankenomis patiks toms, kurios mėgsta rankines nešioti rankoje ar per rankos linkį. Netruksite pamilti pintą rankinę ir jos kuriamą patogų ir jaukų įvaizdį.

Pintos rankinės – dažniausiai užduodami klausimai

Kokia pinta rankinė vasarai tiks labiausiai?

Madinga pinta rankinė vasarai – tai lyg vasaros vizitinė kortelė. Kad ir kokią pintą rankinę vasarai pasirinksite – niekada nesuklysite. Tačiau visuomet galite vadovautis keliais patarimais. Rankinę rinkitės pagal savo gyvenimo būdą ir stilių. Jei su savimi nešiojatės daug daiktų, rinkitės didesnio dydžio pintą rankinę. Jei esate minimalistės – net ir mažytis pintas rankinukas suteiks vasariško boho stiliaus jūsų įvaizdžiui. Taip pat apsvarstykite ir pinto krepšio spalvą: juodas ir natūralios vytelių ar popieriaus spalvos krepšys labiausiai derės prie kasdienės aprangos, tačiau jei mėgstate išraiškingesnes rankines, jums patiks odos detalėmis dekoruotas pintas krepšys ar krepšys su spalvotos medžiagos pamušalu ir užrašais.

Kokią pintą rankinę derinti prie suknelės?

Svarbiausia užduotis – teisingai suderinti suknelės ir pinto krepšio stilių. Pinta rankinė labiausiai tiks prie vasariškos, lengvo audinio, vėjyje besiplaikstančios suknelės. Pintas krepšys neatrodys gerai, jei jį derinsite su vakarine apranga, išskyrus tuos atvejus, kai esate kurorte ir tai dera su bendra tos vietos aplinka. Kuo vasariškesnė suknelė, tuo geriau prie jos derės pinta rankinė. Pintos rankinės dydį pasirinkite pagal savo stilių ir progą: maža pinta rankinė tiks einant į miestą, didelė – einant apsipirkti ar į paplūdimį.