30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

Pristatymo kainos mūsų parduotuvėje:

  • Užsakant iki 25 Eur ir apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą, pristatymas per DPD kurjerį – 2,5 Eur;
  • Užsakant už 25 Eur ir daugiau ir apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą, pristatymas per DPD kurjerį – NEMOKAMAS;
  • Atsiskaitant kurjeriui siuntos atsiėmimo metu, pristatymas per DPD kurjerį – 3,9 Eur.

Norėdami sužinoti siuntimo išlaidas į kitas šalis, prašome susisiekti su mūsų Klientų Aptarnavimo Biuru, kuris įvertins pristatymo kainą.


SVARBU! Dėl nuo 2020.11.07 įvesto karantino šalyje keičiama siuntų pristatymo tvarka.


Siuntos asmenims, esantiems saviizoliacijoje, bus pristatomos laikantis visų saugumo reikalavimų. Atsiimant siuntas nebus galimybės atsiskaityti nei grynaisiais, nei banko kortele, todėl Klientams, kurie yra saviizoliacijoje rekomenduojame siųsti siuntas į paštomatą. Tuomet bet kuris artimas asmuo turėdamas PIN kodą galės atsiimti siuntą. Jei siuntos gavėjas yra saviizoliacijoje, prašome iš anksto apie tai informuoti kurjerį ir nukreipti siuntą į pasirinktą paštomatą.


Siuntų gavėjai už prekes pristatymo metu galės atsiskaityti tik banko kortelėmis. Kurjeriai grynųjų pinigų laikinai nepriims. Kilus nesusipratimams pas Gavėją, kurjeriui suteikiama teisė nepalikti siuntos.


Laikinai nebus galimybės išsiųsti ir atsiimti siuntų iš siuntų skirstymo centrų (depų), išskyrus Vilniaus, Kauno ir Panevėžio terminalus. Juose ir toliau galėsite išsiųsti ir atsiimti siuntas.


Pagrindinės saugumo priemonės toliau galioja visoje Lietuvoje:


  • Siuntų pristatymas ir toliau lieka bekontaktis. Siuntos gavėjo parašas keičiamas PIN kodu.
  • Siuntų surinkimas ir toliau lieka bekontaktis. Siuntėjo parašas keičiamas siuntų nuotrauka gavėjo patalpose.
  • DPD kurjeriai siuntų pristatymo ir surinkimo metu dėvi apsaugines veido kaukes.
  • Siuntų pristatymo metu kurjeriai laikosi saugaus 2 metrų atstumo ir vengia kontakto su kitu asmeniu.
  • Paštomatų dezinfekcija.