Produktai: 7 631
Rodyti versijos identifikatorių

Batai berniukams – patvarūs ir komfortiški jaunimo modeliai bėgioti ir šokinėti 

Berniukų sportiniai batai leidžia vaikams nevaržomai judėti, todėl kiekvieni tėvai sutiks, kad tai būtina avalynė vaikams. Tai ne tik komfortiška, bet ir praktiška avalynė, nes sportinius batelius galima avėti tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku. Na, nebent žiemą teks juos padėti į spintą ir išimti tik atšilus orams. Mūsų asortimente rasite platų prekių pasirinkimą ir patrauklias kainas.

Berniukų batai – prestižiniai prekės ženklai sveikai vaikų pėdai

Mūsų parduotuvėje rasite platų prekių asortimentą, kuriame yra ne tik garsiausių prekės ženklų už patrauklią kainą, bet ir kiek pigesnių batų. Mums svarbu, kad kiekvienas vaikas galėtų avėti komfortiškus batus. Tačiau kartu svarbu ir tai, kad tėvai galėtų sutaupyti. Todėl siūlome nuolaidų ir išskirtinių pasiūlymų.

Berniukų sportiniai batai – idealus pasirinkimas praktikuoti sportą

Sportas ir aktyvus gyvenimo būdas verčia deginti kalorijas, todėl atsiranda nemažai prakaito. Su tuo susidurti tenka ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Renkant batus vaikams labai svarbu atsižvelgti į tai, kad batai būtų pralaidūs orui, kad berniuko pėda prakaituotų kuo mažiau. Taip bus ne tik patogiau vaikui leisti laisvalaikį, bet ir batus valyti reikės rečiau. Berniukų sportiniai batai yra idealus pasirinkimas sportuoti, nes jie leis patogiai ir laisvai judėti. Netinkamai parinkti batai ne tik neleis berniukams laisvai judėti, bet ir praktikuoti mėgstamos sportinės veiklos.

Berniukų batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie batai labiausiai tinka berniukams?

Jauni berniukai mėgsta laisvalaikį leisti aktyviai, todėl idealiausias pasirinkimas jiems yra sportiniai batai. Berniukų sportbačiai tinka ne tik kūno kultūros pamokoms, bet ir laisvalaikiui. Tokie batai leis jiems nevaržomai bėgioti ir vaikščioti, todėl tai idealiausias pasirinkimas.

Kaip išsirinkti batų dydį berniukams?

Tinkamas batų dydis renkant berniukų batus yra labai svarbus kriterijus. Tačiau koks turi būti batų dydis? Turbūt visiems aišku, kad vaikai greitai auga. Dėl to tinkamas batų dydis ne visada bus vaiko dabartinis dydis. Tėvai turi atsižvelgti į tai, ar vaikas greitai auga ir kaip dažnai jam reikia keisti drabužius. Jeigu pastebėjote, kad vaiko drabužius ir batus tenka keisti kas porą mėnesių, tuomet galbūt verta pirkti didesnius batus. Šiltesnė kojinė gali padidinti berniuko pėdą bent pora dydžių, todėl didesni batai neturėtų sukelti nepatogumų. Visgi idealiausiu atveju galima pirkti tai, kas tinka dabar. Jeigu tėvams svarbu, kad vaikas jaustųsi komfortiškai, galima batus keisti ir kas keletą mėnesių. Na, o galiausiai, kai vaiko pėda nustoja augti taip sparčiai, ir batus galima keisti kur kas rečiau.

Batai berniukams – kaip išsirinkti tinkamus?

Renkant batus berniukams yra svarbiausia pasirinkti tokius, kurie apsaugotų berniukų pėdą. Deja, bet neretai pasitaiko, jog vaikai renkasi batus pagal išvaizdą, o tėvai, nenorėdami kovoti su vaikais, perka tai, kas patinka vaikams. To pasekmės dažnai būna ganėtinai aiškios: batai trina pėdas ir vaikams tenka pirkti naujus batus. Jaunimo batai gali būti ypač nepatogūs, jeigu yra išrinkti netinkamai. Renkant svarbu atkreipti dėmesį ne tik į batų dydį, bet ir į kitus dalykus. Pavyzdžiui, ar batai idealiai tinka vaiko pėdai. Kartais vaiko pėda tiesiog yra netinkama batams, todėl tenka rinktis kitus. Pirkti reikia atidžiai, kad būtų galima ne tik sutaupyti pinigų, bet ir išrinkti idealiausiai tinkančius batus berniukui.