30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Stilius
Poliarizuoti
Apsauga nuo UV spindulių
Produktai: 1 203
Rodyti versijos identifikatorių

Akiniai nuo saulės – elegantiško ir sportiško stiliaus akiniai kiekvienai progai

Vos keli vasaros aksesuarai savo populiarumu prilygsta akiniams nuo saulės. Jei dar nesate entuziastingas saulės akinių nešiotojas, niekada nevėlu pradėti. Kuo anksčiau įsigysite akinius nuo saulės, tuo geriau. Akinių rėmelių forma ir spalva gali turėti didelę įtaką jūsų bendrai išvaizdai, savijautai bei įvaizdžiui, kurį kuriate. Pasirinkus tinkamą stilingų moteriškų akinių nuo saulės modelį, jūsų apranga iš paprastos ir kasdienės gali virsti aštria ir rafinuota. Minimalistinis ir neįpareigojantis sportinis įvaizdis dabar labai madingas, o gatvės stilius neabejotinai yra ant bangos ir tinkamas kasdienai. Bet kokie oversized dydžio akiniai nuo saulės ar atvirkščiai – maži akiniai nuo saulės akimirksniu suteiks jums madingą ir elegantišką išvaizdą. Kai norite, kad stilingi akiniai nuo saulės papildytų jūsų elegantišką aprangą ir suteiktų rafinuotumo, rinkitės tamsios spalvos akinius nuo saulės klasikinių kvadrato, stačiakampio ar aviatoriaus formų. Kad ir kokia proga jūsų laukia, stilingi akiniai nuo saulės papuoš jūsų veidą ir suteiks pasitikėjimo savimi.

Geriausių prekių ženklų akinius nuo saulės rasite Eavalyne.lt

Jei žinote, kaip išsirinkti tinkamus akinius nuo saulės pagal savo veido formą, veido spalvą ir plaukų spalvą bei priderinti juos prie aprangos, neabejotinai patrauksite dėmesį visur, kur tik eisite. Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje atrasite geriausius firminių akinių nuo saulės modelius. Iš plataus asortimento išsirinksite ne tik moteriškus akinius nuo saulės, bet ir geriausius vyriškus akinius nuo saulės. Asortimente rasite tokių prekių ženklų akinius nuo saulės kaip „Ray-Ban“, „Tom Ford“, „Guess“, „Victoria Beckham“ ir kitus. Kad įsitikintumėte, jog išsirinkti akiniai jums tiks, nepamirškite peržiūrėti Eavalyne.lt akinių aprašymuose nurodytus rėmelių dydžius. 

Moteriški akiniai nuo saulės – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti akinius pagal veido formą?

Ne visi akiniai nuo saulės tinka visoms veido formoms. Populiariausios veido formos: ovalas, apskritimas, kvadratas ir trikampis. Aviatoriaus, katės akių ir apvalūs akiniai nuo saulės – idealus pasirinkimas visiems, turintiems ovalų veidą. Renkantis akinius nuo saulės kvadratinei veido formai, labiausiai tiks apvalūs arba ovalūs akiniai nuo saulės. Apvaliam veidui tiks veido formą pailginantis stilius, kuris suteiks lieknesnę ir aštresnę išvaizdą. Trikampio veido formai tiks akiniai su akcentuota viršutine akinių dalimi. Nuo elegantiškų ir prabangių iki drąsių ir sportiškų – išsirinkite sau tinkančius ir pabrėžkite natūralių veido bruožų grožį.

Kokius akinius nuo saulės rinktis vairuojant automobilį?

Akiniai nuo saulės apsaugos akis nuo ultravioletinių spindulių, akinimo ir atspindžių, leisdami sutelkti visą dėmesį į vairavimą. Skirtingi lęšiai praleidžia skirtingą šviesos kiekį. Ieškant geriausių akinių nuo saulės vairavimui, galima išskirti keturias ar penkias atspindžių mažinimo kategorijas. Europietiški akiniai žymimi 1–4 ženklais. Mažiausias skaičius praleidžia daugiausia šviesos. 4 kategorijos akiniai netinka vairavimui, nes yra per tamsūs. 100 procentų apsauga nuo UV spindulių yra saugiausias pasirinkimas akims. Tinkamiausi atspalviai vairuojant yra pilki, gintariniai ir vario, nes jie išlaiko spalvų skirtumą. Šviesiai žalia, mėlyna, raudona ir rožinė spalvos gali iškraipyti spalvas, kurios labai svarbios norint matyti šviesoforus. Išbandykite ikoniškus „Ray-Ban RB3025 Aviator“ akinius nuo saulės, kurie buvo sukurti pilotams ir yra pritaikyti skraidymui ir vairavimui.