30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Pašiltinimas
Užsegimo tipas
Produktai: 468

Turistiniai žygiai – vis labiau populiarėjantis laisvalaikio praleidimo būdas. Tam, kad išeitume į žygį visai nebūtina išvykti į užsienį, nes labai smagų ir įdomų žygį galima surengti ir savame krašte. Galite pasirinkti žygio maršrutą, tačiau negalite pasirinkti oro, todėl svarbiausia yra pasirūpinti kokybiška apranga ir avalyne. Žygio batai turėtų būti tvirti, neperšlampantys, patogūs ir kokybiški, kad malonių emocijų neužgožtų nutrintos pėdos, kojų skausmas ar patirtos traumos. Tad žygio batų pasirinkimui turi būti skiriamas tinkamas dėmesys. Kitu atveju keli sutaupyti eurai virs dideliu nusivylimu, būsite priversti ieškotis geresnių žygio batų ir gaišti tam papildomai laiko. Tai nereiškia, kad reikia dairytis brangiausių variantų. Tačiau kainos ir kokybės santykis yra visuomet protingas pasirinkimas, ypač jeigu Jūsų biudžetas yra ribotas.

Jei ruošiatės kelionei į kalnus, būtina pasirūpinti tam pritaikyta avalyne. Moteriški žygio batai turėtų būti storapadžiai (paviršiaus nelygumams amortizuoti), turėti gerą sukibimą su paviršiumi (gilų protektorių) ir būti patogūs dėvėti. Kalnuose dažnai kyla grėsmė neteisingai pastatyti koją ir patirti čiurnos traumą, todėl batai žygiams po kalnus turėtų turėti aukštesnį aulą, kad tvirtai laikytų čiurną ir saugotų ją nuo pakrypimų.

Kalnų batai – tinkamas ir patogus sprendimas savaitgalio išvykai su draugais

Kalnų batai gali būti puikiai dėvimi ne tik kalnuose, bet ir išvykstant aktyviai praleisti laiką gryname ore. Savaitgalio išvykos su draugais – puikus to pavyzdys. Moteriški kalnų batai yra atsparūs vandeniui, sukuriantys gerą sukibimą su įvairiomis dangomis, patogūs ir saugo čiurną nuo traumų.

Moteriški kalnų batai – universali lauko avalynė

Moterims, mėgstančioms sportinį stilių, moteriški kalnų batai gali būti puiki avalynė dėvėti kasdien. Pastebima, jog žygio batai ir jų stilius sugrįžta į populiarumo viršūnę, tad drąsiai eksperimentuokite dėvėdamos kalnų batus. Batai žygiams po kalnus pasižymi patogumu ir komfortiškumu, todėl tai puikus pasirinkimas kiekvienai dienai.

Moteriški žygio batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius moteriškus žygio batus rinktis vasarą?

Moteriški žieminiai žygio batai yra su pašiltinimu, todėl netinkami avėti vasarą. Vasaros sezonui skirti moteriški kalnų batai turėtų būti ploni ir iš natūralių medžiagų, kad koja galėtų „kvėpuoti“, todėl netinka sintetika. Tačiau nepaisant to, kad batai turėtų būti ploni, jie turėtų gerai laikyti savo formą, būti tvirti ir atlikti savo pagrindinę funkciją – saugoti čiurnas bei turėti gerą sukibimą su kalnų danga.

Kurie moteriški žygio batai geriau – aukšti ar žemi?

Žygiuojant kalnuose avint netinkamus batus išlieka didelė tikimybė patirti čiurnos traumą, nes paviršius nelygus. Žygio batai gali būti aukšti arba žemi, tačiau einant sudėtingais kalnų maršrutais visada geriau rinktis aukštus, kad prilaikytų čiurną ir neleistų jai išnirti. Einant su aukštais žygio batais jaučiamas didesnis stabilumas ir ne taip pavargsta kojos, nes yra prilaikomos. Tačiau lietuviškiems takams puikiai tinka ir žemi žygio batai.

Kaip išsirinkti moteriškų žygio batų dydį?

Norint išsirinkti puikiai tinkančius moteriškus žygio batus, reikėtų įvertinti, kad kojos žygio metu patinsta. Dėl šios priežasties renkantis žygio batus reikėtų juos matuotis vakare bei pirkti dydžiu didesnius, nei dėvite įprastai. Nusipirkę šiek tiek didesnius batus galėsite mūvėti šiltesnę kojinę, be to, batai žygyje netrins kojų, todėl nejausite skausmo ir diskomforto.