Neapgalvotas pirkinys? Netinkamas dydis?

Turite net visą mėnesį apsispręsti dėl pirkinio! Jeigu norėsite grąžinti ar pakeisti įsigytą prekę, tai galėsite padaryti per 30 dienų nuo prekės atsiėmimo dienos.


Pinigai į pirkėjo nurodytą sąskaitą yra grąžinami per 14 dienų.

Jeigu už prekes buvo mokėta bankiniu pavedimu ar siuntos atsiėmimo metu, pinigai yra grąžinami į grąžinimo akte nurodytą sąskaitą. Jei buvo atsiskaityta mokėjimo kortele arba per PayPal, pinigai grąžinami per pasirinktą sistemą į tą pačią sąskaitą.Siuntą nemokamai grąžinkite per DPD paštomatą. Po sėkmingo siuntos pristatymo gausite SMS žinutę ir el. laišką su grąžinimui paštomate skirtu PIN kodu. Nuo dėžutės pašalinkite senas siuntėjo etiketes. Prekės pakuotę apsaugokite, kad nebūtų apgadinta. Su paruošta siunta vykite prie Jums patogiausio DPD paštomato. Atvykus prie paštomato, suvesite siuntos PIN kodą ir paštomatas atspausdins siuntos lipduką.DPD siuntų taškai ir terminalai

Jeigu prekes norėsite grąžinti kitu Jums patogiu būdu, tą turėsite atlikti savo lėšomis. Grąžinamas prekes reikia siųsti šiuo adresu:


MODIVO S.A. (DPD Lietuva)

Terminalo g. 7, LT-54469,

Biruliškių km., Kauno raj., LietuvaSVARBU: Grąžinama prekė negali būti sugadinta ar dėvėta. Prekė turi būti originalioje pakuotėje su visomis originaliomis etiketėmis. Prekės pakuotę patariame atidaryti atsargiai, nepadarant jokios žalos.