30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Gamyba
Rankinės dydis
Rankinės tipas
Produktai: 1 266
Rodyti versijos identifikatorių

Firminės rankinės – elegantiškas pasirinkimas vakarienei dviem

Tikriausiai sutiksite, kad jauki vakarienė dviese restorane, žėrinčioje žvakių šviesoje ir apsuptyje virpančių emocijų, nuostabių kvapų alsavimo – ne kasdieną pasitaikanti proga. Todėl natūralu, kad kiekviena moteris trokšta šiam vakarui pasipuošti ir visa savo siela pasinerti į nuostabią patirtį. Išsirinkus dailią aprangą, iškyla klausimas, kokius aksesuarus priderinti. Vienas iš nepakeičiamų moters įvaizdžio akcentų yra, žinoma, firminė rankinė. Taigi kokį variantą verta pasirinkti? Šia ypatinga proga puošnumo ir elegancijos suteiks firminė rankinė. Be abejonės, firminės rankinės – tai amžino stiliaus klasika, kuri nuolatos atsinaujina žavėdama moderniomis nematytomis detalėmis.

Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt kviečiame apžiūrėti mūsų aukštosios mados prekės ženklų rankinių asortimentą. Dizaino specialistai kurdami firmines rankines pagalvoja apie viską – medžiagos kokybę, skoningą spalvų derinį, rankinės formą bei papildomus akcentus, pavyzdžiui, dirželius, sagtis ar užtrauktukus. Šio kruopštumo ir dėmesio rezultatas – universalus meniškas produktas, kurio vertė, lyg modernaus meno artistų kūriniai, suteikia galimybę atskleisti jūsų asmenybės eleganciją bei individualumą.

Delninukė – praktiškas sprendimas verslo susitikimui

Turbūt ne paslaptis, kad verslo susitikimuose yra svarbu sukurti profesionalumo įvaizdį, tačiau kartu atrodyti stilingai. Tradicinis pasirinkimas moterims – kelnių ar sijono kostiumas ir priderinti bateliai. Vis dėlto kartais kyla klausimas, kokią rankinę pasirinkti. Paprastai į verslo susitikimą moteris nešasi būtinus asmeninius daiktus ir dokumentų aplanką ar kitus reikiamus susitikimo elementus. Kyla mintis, kad viską galima būtų sudėti į vieną didelę rankinę, tačiau mes patariame atskirti asmeninį bei darbinį turinį, nes tai atskleis Jūsų organizuotumo savybę. Siūlome alternatyvų praktišką sprendimą verslo susitikimams – delninukę.

Daili ir kukli delninukė puikiai derės prie Jūsų pasirinktos aprangos, suteiks skoningą akcentą oficialiam įvaizdžiui. Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt kviečiame išsirinkti jums patinkantį delninukės modelį. Čia rasite įvairių dydžių, spalvų, formos variantų, santūraus dizaino ar su akį traukiančiomis detalėmis – sagtelėmis, dirželiais, papildoma kišenėle ar margu piešinėliu. Verslo susitikimui būtinus daiktus sudėkite į atskirą portfelį ir kartu pasiimkite delninukę – tegul profesionalumas žengia drauge su moterišku žavesiu.

Vakarinės rankinės – privalu turėti kiekvienai moteriai

Jeigu paklaustumėte, koks aksesuaras yra kiekvienos moters įvaizdžio karalius, tikriausiai išgirstumėte vienbalsį atsakymą – rankinė. Iš tiesų, rankinė yra lyg moters vizitinė kortelė, atskleidžianti jos unikalų charakterį. Ne paslaptis, kad damos turi ne vieną rankinę. Jas keičia pagal metų laiką, dienos metą, nuotaiką ar kitas įvairiausias aplinkybes. Be abejo, vienas iš būtinų rankinių tipų moters spintoje – proginė vakarinė rankinė. Elegantiška proginė suknelė, žvilgantys bateliai neapsieina be žavingos vakarinės rankinės. O kokią išsirinkti? Iš tiesų, pasirinkimas yra itin platus – galbūt Jums patiks mažas rankinukas, galbūt delninukė, galbūt rankinė per petį. Apsilankykite internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt ir apžvelkite platų vakarinių rankinių asortimentą. Jeigu pageidaujate universalaus varianto, rinkitės klasikinio dizaino juodos, švelniai pilkos ar kreminės spalvos firminę rankinę, nes aukštosios mados prekės ženklai – neblėstančio stiliaus standartas. Tačiau neapsiribokite vien tradiciniu vakarinės rankinės modeliu ir leiskite sau sukurti kokį tik norite unikalų įvaizdį.

Vakarinė rankinė – dažniausiai užduodami klausimai

Kokią firminę rankinę išsirinkti vakarui?

Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt siūlome platų firminių rankinių asortimentą. Iš tiesų niekada nesuklysite išsirinkdamos santūrią juodą, kreminę ar kitos švelnios spalvos prabangią rankinę. Juk aukštosios mados namų produktai spinduliuoja išskirtiniu stiliumi bei rafinuotu skoniu.

Kokią proginę vakarinę rankinę išsirinkti formaliam „black dress“ aprangos kodui?

Formalus „black dress“ aprangos kodas atspindi klasikinį elegantišką stilių. Taigi jūsų proginė vakarinė rankinė turėtų atitikti šį reikalavimą. Tikslus pasirinkimas tokiu atveju – prabangaus mados ženklo produktas, taip būsite užtikrinta puikiu įvaizdžiu.