30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Pašiltinimas
Produktai: 18 845
Rodyti versijos identifikatorių

Funkcionalūs, patogūs ir patvarūs vaikiški batai

 Moterys, rinkdamosi avalynę, pirmiausia atkreipia dėmesį į jos išvaizdą, o vaikiškiems batams svarbiausia – patogumas, funkcionalumas ir patvarumas. Atsivertę tinklalapį eavalyne.lt pastebėsite, kad vaikiškų batų puslapiuose gausu garsių prekės ženklų vaikiškų batukų. Tai jau suteikia pasitikėjimo jausmą. Profesionalūs dizaineriai, modeliuodami apavą mažiesiems, visuomet pirmiausia atkreipia dėmesį į kokybę ir patvarumą. Nepaisant to, kad vaiko pėda greitai auga ir batukus tenka dažnai keisti, kiekviename mažylio amžiaus tarpsnyje patogi avalynė – tai investicija į jo kojų ir viso organizmo sveikatą.

Atkreipkite dėmesį į apavo padą – vaikiškų batų padas turėtų būti itin lankstus, minkštas ir neslystantis, kad vaikas galėtų nevaržomai judėti ir išvengti traumų paslydęs ar nugriuvęs. Be to, avalynė turi nevaržyti vaiko judesių, nespausti kojų.

Vaikiški batai kiekvienam sezonui – išsirinkite tobulą modelį

Dažnai vaikiški batai skirstomi pagal sezonus, todėl girdime - batai vaikams vasarai, žiemai, rudeniui, pavasariui. Labai svarbu kiekvienam sezonui parinkti tinkamus batus mažiesiems. Vadinasi, lietingu oru Jums prireiks guminių batų, dar vadinamų botais – kaip gi be pasitaškymo po balas! Be to, reikės šlepečių ir basučių vasarai kieme, gamtoje ar paplūdimyje, o nuolat judantiems nenuoramoms pavasarį ir rudenį reikės originalių vaikiškų sportinių batelių. Ir nepamirškime švenčių – puošnūs bateliai ne kaprizas, o tiesiog būtinybė. Ypač kai kalba sukasi apie mergaičių batelius. Galiausiai – žiema. Šiam sezonui rinkitės tik šiltus ir neperšlampamus batus. Aulo ilgį galima derinti su vaiko norais. Įtraukti mažuosius į batų pasirinkimo procesą tikrai naudinga – tai formuoja atsakingą požiūrį į patogią avalynę.

Vaikiški batai – patogumas patiems mažiausiems kiekviena proga

Kai jau pirksite pirmuosius tikrus batukus, darykite tai atsakingai. Specialistai pataria:

  • žiūrėkite pirmiausia ne į dizainą, o į batukų naudą pačiam vaikui;
  • batukai būtinai turi atitikti sezoną;
  • ieškokite batukų lanksčiu ir ne visiškai plokščiu padu;
  • labai svarbu tinkamas dydis, nes tokiu metu vaikas dažniausiai žengia pirmuosius žingsnius;
  •  galima įsigyti vienu dydžiu didesnius batukus, bet tikrai ne didesnius, kad nekristų nuo kojytės.

Dažniausiai užduodami klausimai apie vaikiškus batus

Kaip pasirinkti vaikiškų batų dydį?

Manoma, kad rudens ir žiemos sezonui galima pirkti vienu dydžiu didesnius batus. Tuomet juos bus patogu avėti su storesnėmis kojinaitėmis. Vasarai ir pavasariui tobuliausi bus tokio dydžio batai, koks yra vaiko kojos dydis. Eavalyne.lt puslapyje tai nustatyti labai patogu: dydžių lentelėje nurodytas vidpadžio ilgis centimetrais, taigi lengvai nustatysite, kokio dydžio avalynė bus tinkamiausia mažyliui.

Kaip ištempti per mažus vaikiškus batus?

Be abejonės, geriausias būdas ištampyti per mažus batus, juos nuolat šiek tiek panešioti. Tik mažylius bus sunku įkalbinti tai padaryti, be to, ir neverta – juk tuo metu batai spaudžia. Galite pabandyti batukus palaikyti sudrėkintus iš vidaus šiek tik ilgiau, o po to išdžiovinti. Turėtumėte žinoti, jog dabar yra nemažai specialių priemonių per mažiems vaikiškiems batams ištempti. Nepabijokite pasikonsultuoti su eavalyne.lt konsultantais – jie tikrai pasiūlys Jums naudingų sprendimų.