Produktai: 33
Rodyti versijos identifikatorių

Šiandien taip madingos moteriškos juosmens rankinės yra puikus įrodymas, jog patogumas ir mada tampa neatsiejamu deriniu šiuolaikinės ambicingos moters, vertinančios stilių ir komfortą, gyvenime. Liemens krepšys buvo ypač populiarus praeito šimtmečio devintajame dešimtmetyje, tačiau aktualumo neprarado iki šių dienų. Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt rasite platų pasirinkimą moteriškų juosmens rankinių, kurias pritaikysite bet kokia proga.

Moteriška juosmens rankinė – universalus pasirinkimas kiekviena proga

Elegantiški juosmens krepšiai šiandien dar dažnai vadinami juosmens piniginėmis. Ir išties šie aksesuarai gali pasitarnauti ir kaip elegantiška rankinė, ir kaip patogi piniginė – ne tik pinigams, bet ir svarbiems dokumentams. Pagalvokite, kaip patogu su šiuo juosmens krepšiu važinėjant dviračiu, vaikštinėjant miesto gatvėmis, keliaujant sunkiai įveikiamais atstumais, bėgiojant ar tiesiog vykstant į sporto salę. Taigi galima drąsiai teigti, kad juosmens rankinė – funkcionalus, patogus ir stilingas aksesuaras kiekviena gyvenimo proga.

Patogūs dėvėti liemens krepšiai

Tikriausiai pažįstamas jausmas, kai erzina nuolat nuo peties smunkanti rankinė? Ypač jeigu rankose turite dar keletą nešulių. Liemens krepšį tereikia patogiai užsisegti ant juosmens – ir Jūsų rankos jau laisvos. O dydį ir formą galite pasirinkti kokį tik norite. Atsiverskite eavalyne.lt puslapį ir tuo įsitikinsite. Beje, šias rankines galima dėvėti ne tik ant juosmens, bet ir įstrižai persijuosus per petį ar net po drabužiais. Jos yra ypač lengvos ir nevaržančios judesių.

Moteriškos juosmens rankinės – privalomos kiekvienos moters garderobe

Jeigu galvojate, kad moteriška juosmens rankinė Jūsų garderobe bus visai nenaudojamas daiktas, pasistengsime įtikinti, jog taip nėra. Pirmiausia – įsigykite kelias juosmens rankines. Sportinio stiliaus krepšys labai pravers ir, patikėkite, laikui bėgant bus nepakeičiamas aksesuaras užsiimant kokia nors aktyvia veikla, kai reikia laisvų rankų. Tuo tarpu pasirinkta elegantiška juosmens rankinė su moteriškais papuošimais taps dailiu diržu paltui, megztiniui ar net suknutei. Be to, į ją labai patogu įsidėti piniginę, mobilųjį telefoną ar lūpdažį.

Dažniausiai užduodami klausimai apie juosmens rankines

Dažniausiai užduodami klausimai apie juosmens rankines

Kaip jau minėjome, moteriškus juosmens krepšius galima nešioti užsisegus ant liemens, persijuosus per petį arba paslėpus po drabužiais. Kas žino, galbūt Jūs atrasite savo dėvėjimo būdą ir pasidalinsite juo su mumis?

Prie ko tinka moteriška juoda juosmens rankinė?

Juodos juosmens rankinės privalumas – jos universalumas. Juk juoda spalva tinka prie visko. Štai rankinės stilius jau gali padiktuoti tam tikrus dėvėjimo būdus. Sportinis juodas liemens krepšys derės prie bėgimo kostiumo, o kaspinėliais papuošta maža rankinė papuoš ir vakarinę suknelę.

Moteriškas liemens krepšys – kasdienai ar darbui?

Vienareikšmiškai – ir kasdienai, ir darbui. Viskas priklauso nuo veiklos, kuria užsiimate. Jeigu tiesiog susiruošėte į miestą išgerti kavos, dėvėkite nedidelę, bet elegantišką liemens rankinę. Joje tilps piniginė ir mobilusis telefonas. Jeigu Jūsų darbui reikia daugiau daiktų ar dokumentų, tuomet pravers talpesnė, dalykinio stiliaus juosmens rankinė. O jeigu esate verslo moteris, skubanti į svarbų susitikimą su kolegomis, rinkitės savo aprangą papildančią ir neiššaukiančių spalvų bei formos juosmens rankinę.