30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Sportiniai batai
Neperšlampamumas
Produktai: 20 170
Rodyti versijos identifikatorių

Sportiniai batai – puikus pasirinkimas ne tik sportui ir laisvalaikiui 

Kokybiškoms treniruotėms ir sportui sukurti sportiniai batai šiandien yra pasirenkami gerokai dažniau, ne tik sportuojant ar treniruojantis. Platus sportinės avalynės pasirinkimas leidžia pritaikyti sportinius batus prie įvairių aprangos stilių. Šiandien sportbačiai yra dažnas pasirinkimas ne tik kaip avalynė treniruotėms, bet ir laisvalaikiui, atostogoms, turistavimui ir netgi kaip batai prie oficialių drabužių.  

Firminiai sportiniai batai

Sportiniai batai – įvairių modelių, spalvų ir stilių bateliai eavalyne.lt elektrinėje parduotuvėje.

Daugybė klientų sportinę avalynę renkasi ne tik sportuoti, bet ir kitais tikslais. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite platų sportinių batų pasirinkimą. Pavyzdžiui, mūsų klientų pamėgti vyriški sportiniai batai gali būti pasirenkami ir atostogoms bei turistiniams žygiams. Moteriški sportiniai batai puikiai tinka ne tik prie sportinių kostiumų, bet ir prie oficialių drabužių. Pastaruoju metu labai populiarūs įvairių skirtingų modelių bei spalvų firminiai sportiniai batai. Jie leidžia susikurti išskirtinį stilių.

Moteriški sportiniai batai – patogi ir patikima avalynė sporto salėje ir bėgioti

Moteriški sportiniai batai yra labai dažnas moterų avalynės pasirinkimas. Tačiau svarbu žinoti, kad skirtingoms treniruotėms ir veikloms turėtų būti pasirenkami konkrečiai tam pritaikyti batai. Pavyzdžiui, pastaruoju metu labai populiarūs batai be raištelių arba sportiniai batai su platforma bus puikus pasirinkimas išeiti į miestą arba tiks kaip darbinė avalynė.

Tuo tarpu treniruotėms ir sportui reikėtų rinktis tam pritaikytus batus. Pavyzdžiui, šokių treniruotėms tinka snikeriai (sneakers), bėgimui – lengvi bėgimo bateliai, o treniruotėms sporto salėje – kieto pado sportbačiai, kurie padės išlaikyti sukibimą su salės danga. Netinkamai pasirinkti bateliai gali varginti koją ar net padidinti traumų sportuojant riziką.

Sportiniai batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip plauti sportinius batus?

Tam, kad sportiniai batai atrodytų gerai ir ilgai išlaikytų savo funkcionalumą, labai svarbu juos tinkamai prižiūrėti, o susipurvinus plauti pagal tam tikras taisykles. Labai daug žmonių eksperimentuoja ir bando plauti sportinę avalynę skalbimo mašinoje, tačiau, jeigu iš tiesų norite išlaikyti batų kokybę, to daryti nepatariame. Plaunant skalbyklėje, galima paveikti medžiagą, ištirpdyti klijus ir batai taps nebe tokie kokybiški. Sportinė avalynė turėtų būti plaunama labai atsargiai, naudojant specialias priemones. Be to, nepamirškite, kad apsaugoti batus nuo purvo ir dėmių galite vos tik juos įsigiję: tereikia impregnuoti ir batai daug mažiau purvinsis, ne taip greitai sušlaps.

Kaip pratampyti sportinius batus?

Labai dažnai pasitaikanti problema, gavus ką tik įsigytus sportinius batus, yra ta, kad nauji batai ne iš karto yra patogūs. Tam, kad pirmos treniruotės nereikėtų nutraukti dėl nutrintų kojų, reikėtų naujai įsigytą avalynę pratampyti namuose. Tai galite padaryti kelis kartus apsiavę batus namuose ir pasivaikščioję viduje. Taip pat pirmuosius kartus, kai avėsite batus lauke, naujus batus naudokite tik trumpai. Taip po truputį juos pratampysite ir išvengsite skausmo, kuris gali atsirasti, kai nauji sportiniai batai yra dar nepratampyti ir pirmą kartą avimi labai ilgai.

Kaip prižiūrėti sportinius batus?

Kad sportinė avalynė tarnautų ilgus metus, reikia tinkamai ją prižiūrėti. Sportbačius valykite kiekvieną kartą, kai tik juos nusiaunate. Nesvarbu, ar tai būtų balti sportiniai batai, ar kitos spalvos sportbačiai, po kiekvieno avėjimo juos reikia nuvalyti specialiomis šluostėmis. Be to, stenkitės batus laikyti taip, kad jie nebūtų sukrauti vienas ant kito – taip jų medžiaga nesitrins, padai neišsikraipys ir sportbačiai ilgiau išlaikys savo formą bei funkcionalumą.