30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produktai: 71
Rodyti versijos identifikatorių

Šlepetės ir šlepetės per pirštą į baseiną vaikams – saugumo ir patogumo baseine garantas

Pirkdami šlepetes į baseiną pirmiausia atkreipkite dėmesį į padą. Geriausios vaikams skirtos šlepetės į baseiną ir šlepetės per pirštą yra pagamintos iš gumos ir (arba) putplasčio medžiagų, kurios yra lengvos, tačiau užtikrina pakankamą amortizaciją. Kai kurios šlepetės į baseiną turi papildomą arkos atramą, kad būtų dar patogiau. Taip pat galima rinktis šlepetes su tekstūriniu padu, kad neslystų kojos arba gilesnį protektorių, kad šlepetės neslystų slidžiame paviršiuje – abi šios savybės gali būti naudingos žaidžiant ar sportuojant vandenyje. Šlepečių į baseiną dirželiai taip pat gali būti įvairūs: ploni plastikiniai dirželiai lengvai valomi, tačiau minkšti, platūs dirželiai yra patogesni. Kai kurios šlepetės turi papildomus elastinius dirželius, kurie apjuosia kulną, kad batai laikytųsi. Tai puiki savybė, ypač tinkanti mažyliams ar vaikams, kuriems reikia didesnės atramos arba kurie ypatingai daug juda.

Šlepetės į baseiną berniukui ir mergaitei – nepakeičiamas aksesuaras žaidžiant vandens parke

Vaikai tiesiog dievina maudynes ir pramogas vandens parke. Tačiau tam, kad jie galėtų mėgautis ir patirti visus nuotykius, yra labai svarbi tinkama ir patogi avalynė. Šlepetės į baseiną vaikams bus puikus pasirinkimas, kai reikia dažnai ir greitai nusiauti ir apsiauti lendant iš vieno baseino į kitą. Šlepetės į baseiną ne tik atlieka svarbią funkciją, bet ir atrodo gražiai. Šlepetės į baseiną mergaitėms gali būti pastelinių švelnių atspalvių ir puikiai derėti prie maudymosi kostiumėlio. Šlepetės į baseiną berniukams gali būti ryškių spalvų su įdomia grafika, vaikams tereikia išsirinkti.

Vaikiškos šlepetės į baseiną – išsirinkite tinkamą modelį iš plataus Eavalyne.lt asortimento

Dienos, praleistos paplūdimyje ar prie baseino, yra puikus metas vaikams atsisakyti kojinių ir sportbačių ir apsiauti šlepetes. Nors šlepetės į baseiną nėra idealios kasdieniam naudojimui, tačiau šiltuoju metų laiku jos yra nepamainomos dėl savo paprastumo. Geriausios vaikams skirtos šlepetės turi patogius padus ir patvarius dirželius, be to, jos nėra per sunkios mažoms pėdoms. Nesvarbu, ar ieškote ryškiaspalvių vaikiškų šlepečių į baseiną, ar neutralesnio atspalvio versijos vyresniems vaikams, Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje tikrai rasite puikių šlepečių į baseiną kiekvieno vaiko skoniui. Iš skirtingų spalvų ir modelių lengvai atrasite patikimo gamintojo jums ir vaikui patinkančias šlepetes į baseiną.

Šlepetės per pirštą ir šlepetės į

baseiną vaikams – dažniausiai užduodami klausimai

Kokios šlepetės į baseiną tinka vaikams?

Daug judantiems ir aktyviai laiką leidžiantiems vaikams svarbiausia – stabilumas. Šlepetės vaikams į baseiną turėtų turėti storesnį padą arba šiek tiek į vidų įlenktą, kuris suteiktų daugiau stabilumo pėdai ir daug judant ji išliktų savo vietoje. Plati juosta apglėbs daugiau kojos, vadinasi, šlepetės geriau ir tvirčiau laikysis ant pėdos. Renkant vaikiškas šlepetes į baseiną reikėtų taip pat ieškoti storesnio pado ir tokių pat dirželių: plono pado ir be dirželių baseino šlepetės per pirštą vaikams geriausiai tiks naudoti duše.

Kur įsigyti šlepečių į baseiną vaikams?

Prieš pirkdami vaikiškas šlepetes į baseiną pagalvokite apie jūsų vaikui patinkantį stilių – gal tai ryškūs, drąsūs raštai ir grafika, o galbūt švelnūs neutralūs atspalviai? Kad ir kokia estetika patiktų jūsų vaikui, Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje atrasite gausų įvairių šlepečių į baseiną pasirinkimą. Atraskite tokius prekių ženklus, kurie kurdami specializuotą avalynę skiria daug dėmesio medžiagų kokybei ir inovacijoms: „Adidas“, „Roxy“, „Under Armour“, „Rider“ ir daugelį kitų.