30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Užsegimo tipas
Produktai: 21
Rodyti versijos identifikatorių

Vaikiški krepšinio batai – tvirtiems ir lankstiems žingsniams

Vaikiški krepšinio batai yra idealus pasirinkimas vaikams. Tai ne tik patogi avalynė sportuoti. Ji idealiai tinka ir laisvalaikiui. Kiekvienas vaikas turi teisę jaustis patogiai bet kurioje situacijoje. Būtent dėl to siūlome negaišti laiko renkant vaikams batus ir iš karto rinktis krepšinio sportinius batelius. Toks pasirinkimas yra idealus kiekvienam vaikui, kuris mėgsta aktyvų, tačiau kartu ir stilingą gyvenimo būdą.

Adidas prekės ženklas krepšiniui – patikrinta apsauga prieš traumas

Turbūt nustebtumėte, jeigu sutiktumėte žmogų, kuris būtų negirdėjęs apie Adidas prekės ženklą. Tai vienas populiariausių prekės ženklų, smarkiai pagarsėjęs mados pasaulyje. Jeigu ieškote prekės, kuri leis Jums išlikti stilingiems, šis pasirinkimas yra idealiausias.

Ar verta pirkti pigius krepšinio batus?

Pigūs krepšinio batai jau seniai yra išėję iš mados. Deja, bet šiuolaikiškas žmogus neretai renkasi ne tik tai, kas atitinka jo poreikius, bet ir atkreipia dėmesį į prekės ženklus. Skirtingi prekės ženklai turi sukaupę įvairią reputaciją, kuri gali arba užtikrinti, kad batai bus aukščiausios kokybės, arba lemti tai, kad batus gali tekti greitai keisti dėl jų prastos kokybės. Mūsų asortimente rasite platų prekių pasirinkimą – nuo patogių batų, kurie puošiasi vardiniais prekių ženklų pavadinimais. Iki mažiau žinomų prekių, kurios yra kokybiškos, tačiau šiek tiek pigesnės. Pirkti pigius batus apsimoka, kai jiems siūlomos nuolaidos, tačiau nereikėtų rinktis krepšinio batų, kurie kainuoja šiek tiek pigiau, jei gamybos metu buvo naudojamos pigios medžiagos.

Vaikiški krepšinio batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kas yra krepšinio batai?

Tėvai neretai domisi, kas yra krepšinio batai ir ar jie tinkami tik sportui. Atsakymas labai paprastas: krepšinio batai tinkami ne tik lakstyti paskui kamuolį, bet ir laisvalaikiu ar net mokykloje. Tokia avalynė patogi ir patikima, todėl ji idealiai tinka bet kokio amžiaus berniukams. Vaikų krepšinio batai atrodo madingai ir suteikia komforto, todėl visi tėvai turėtų žinoti, kad tai tinkamiausias pasirinkimas jų vaikams.

Kaip išsirinkti krepšinio batus?

Krepšinio batus vaikams išsirinkti visada yra sudėtinga. Iš pažiūros gali pasirodyti, kad vaikiški krepšinio bateliai yra visi vienodi. Visgi žiūrint į batus atidžiau galima pastebėti, kad jie skiriasi ne tik išvaizda, bet ir kokybe. Pigūs krepšinio batai dažnai būna mažiau kokybiški, todėl jie susilaukia mažiau dėmesio. Dažniausiai vaikai ir jų tėvai renkasi populiarių prekės ženklų gaminius, pavyzdžiui, Adidas krepšinio batus. Tokie batai idealiai pritaikyti sportui, tačiau kartu tinka ir laisvalaikiui. Dėl to tėvai gali drąsiai juos pirkti žinodami, kad vaikai galės sportuoti ir nepatirti traumų dėl nepatogios avalynės.

Kaip valyti krepšinio batus?

Ne paslaptis, kad daug sportuojant pėdos prakaituoja. Todėl krepšinio batus tenka valyti ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. Išorę nuvalyti dažniausiai nesudėtinga – Jums prireiks šlapio skudurėlio, kad galėtumėte pašalinti nešvarumus. Tuo tarpu vidų išvalyti gali būti kiek sudėtingiau. Plauti vaikiškus krepšinio batus gali būti rizikinga, nes jie gali susidėvėti. Galbūt patogiausia būtų bandyti išplauti vidų, tačiau neliečiant per daug išorės. Taip pat ir neprileidžiant per daug vandens į batus. Deja, bet sportiniai batai nėra guminiai, todėl vanduo gali smarkiai pakenkti jų kokybei. Jaunimo krepšinio batai gali būti patvarūs daug metų, tačiau tik tuomet, jeigu parenkama tinkama priežiūra.