30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produktai: 180
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriški teniso batai – pasirinkite patvarius batus pagal savo poreikius

Tenise nuo avalynės pasirinkimo tiesiogiai priklauso traumų rizikos valdymas, todėl būtina pasirūpinti, kad vyriški teniso batai būtų kokybiški ir tinkamai parinkti pagal teniso kortų dangą. Lauko teniso kortai gali būti su žolės, grunto arba kieta danga. Kiekvienai dangai reikalingi vis kitokie teniso batai, todėl jie privalo atitikti jūsų poreikius. Patys universaliausi lauko teniso batai yra skirti kietai dangai. Su šiais sportiniais batais galite žaisti ant kitos teniso kortų dangos. Kietai dangai skirti vyriški batai lauko tenisui yra standūs, ypač aulų ir padų dalyje, todėl puikiai prilaiko koją. Be to, jie pasižymi gera amortizacija, kuri padeda sugerti smūgius žaidžiant ant kietos dangos. Batai žaisti tenisui ant grunto dangos turi specialų negilų protektorių, kuris garantuoja gerą sukibimą ir yra lengvai išvalomas. Beje, šie batai yra su sutvirtintais šonais, kurie geriau stabilizuoja pėdą ant gana slidžios dangos. Žolės dangai skirtų batų padai yra padengti mažais smaigeliais, kurie užtikrina gerą sukibimą net su šlapia žole. Taigi, rinkdamiesi naujus teniso batus būtinai atsižvelkite į teniso kortų, kuriuose mėgstate žaisti, dangą.

Patikrinti teniso batai iš tokių prekinių ženklų, kaip Adidas, Nike ar Asics, parduotuvėje Eavalynė

Nesvarbu, ar esate tik pradedantis ar jau užkietėjęs teniso žaidėjas, kiekvienam šį sportą propaguojančiam vyrui reikia patikimų ir patvarių sportinių batų. Būtent tokie yra teniso batai Adidas, Nike ir Asics. Šių prekinių ženklų sportiniai batai pasižymi aukščiausia kokybe ir patogumu, todėl teniso kortuose jausitės komfortiškai ir saugiai. Jei reikia naujų teniso batų, pasidairykite Eavalyne.lt, kur galite surasti pačių patogiausių ir geriausių sporto batų puikiomis kainomis. Įvairių spalvų ir raštų vyriški Nike teniso batai užtikrins ne tik komfortą, bet ir stilingą išvaizdą. Jei norite klasikinio stiliaus teniso batų, jūsų pasirinkimu turėtų būti Adidas batai tenisui. Tiesą pasakius, neverta daugiažodžiauti. Užsukite į Eavalyne.lt ir patys įsitikinsite, kad čia jūsų laukia platus stilingų ir kokybiškų teniso batų asortimentas.

Vyriški teniso batai – patogumas ir saugumas visomis sąlygomis

Nors pasirinkti tinkamus teniso batus pagal dangą tikrai labai svarbu, to neužtenka, kad žaidžiant jaustumėtės išties patogiai ir saugiai. Batai žaisti laiko tenisui privalo būti idealaus dydžio. Jie negali būti nei per maži, nei per dideli. Be to, teniso batai turi atitikti jūsų pėdos anatomiją, būti pakankamo pločio ir patogiai priglusti, tačiau netrinti, nespausti ir nesukelti jokio skausmo ar diskomforto. Juk žaidžiant dinamišką žaidimą visi nemalonūs pojūčiai ims aštrėti. Beje, patogumą ir saugumą padės užtikrinti batų pasirinkimas pagal kūno sudėjimą. Jei esate stambesnis ir aukštesnis teniso žaidėjas, rinkitės sunkesnius ir tvirtesnius sportinius batus. Lieknučiams tenisininkams reikia lengvesnės teniso avalynės. Tiesa, jei norite išsirinkti tinkamo dydžio ir pločio batus, juos matuokitės su sportinėmis kojinėmis, nes jos paprastai yra storesnės už kasdien dėvimas kojines.

Teniso batai vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie teniso batai skirti vyrams?

Kadangi vyrai dažnai būna sunkesni ir turi didesnes pėdas nei moterys, jiems skirti teniso batai yra sunkesni ir didesni. Visgi, didelių skirtumų tarp moteriškų ir vyriškų teniso batų nėra.

Vyriški teniso batai – koks padas?

Vyriškų teniso batų padus reikėtų rinktis pagal teniso kortų dangą, kuri gali būti žolė, gruntas arba kietas asfaltas ar betonas. Kieta danga reikalauja geros padų amortizacijos, o žolė arba gruntas – puikaus sukibimo.