30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Užsegimo tipas
Produktai: 54
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriški krepšinio batai – didžiausias aukščiausios kokybės prekių ženklų avalynės pasirinkimas

Geriausiems žaidėjams – geriausi vyriški krepšinio batai. Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje atrasite tai, kas labiausiai tinka jūsų kojoms, žaidimo stiliui ir netgi aplinkai, kurioje sieksite krepšinio žaidimo rezultatų. Krepšinio batai vyrams – tai aukščiauios klasės ir kokybės batai iš tokių garsių gamintojų kaip „Adidas“, „Nike“ ir „Under Armour“. Visą krepšinio aprangą ir avalynę internetu patogiai įsigysite vienoje vietoje, jums tereiks užsirišti raištelius ir griebti kamuolį.

Vyriški batai krepšiniui – kodėl verta rinktis specializuotą avalynę?

Sportuoti smagu tada, kai naudojama tinkama sporto apranga. Jei neturite tinkamos aprangos, prarandate ir dalį geros patirties, kurią suteikia sportas. Jauni žmonės domisi krepšiniu tikėdamiesi atstovauti savo mokyklai ar priklausyti patinkančiai komandai. Kaip ir kitose sporto šakose, žaidėjo rezultatai labai priklauso nuo jo sportinės įrangos ir aprangos. Krepšininkui svarbiausia – kokybiški vyriški krepšinio batai. Kadangi krepšinio bateliai yra brangesni už kitus batus, daugelis pradedančiųjų krepšininkų svarsto, ar verta investuoti į brangią avalynę. Bet tik specializuoti bateliai krepšiniui padės žaidėjui pasiekti taip trokštamų rezultatų neaukojant sveikatos, sustiprinant judesių ir šuolių galią bei išvengiant traumų, kurios dažnos žaidžiant apsiavus netinkamus batus.

Krepšinio batelius iš „Nike“ ir „Adidas“ prekių ženklų rasite Eavalyne.lt 

Geriausių krepšinio batelių prekių ženklų ieškokite Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje. „Nike“ kuria krepšinio batelius, kuriais žaidėjai gali pasikliauti. Krepšinio bateliai iš „Nike“ į krepšinio aikštelę perkelia naujoves – nuo „Zoom Air“ modelių, grąžinančių žaidėjui energiją, iki amortizuojančių vidpadžių, sugeriančių smūgius. „Adidas“ taip pat siūlo platų geriausių vyriškų krepšinio batų pasirinkimą – nuo specialiai aikštei paruoštų vyriškų krepšinio batelių iki klasikinių krepšinio įkvėptų batelių kasdieniam nešiojimui. Pasiruoškite išbandyti naujausias „Adidas“ batų technologijas, įskaitant „Adidas Boost“ vidpadį, grąžinantį energiją kiekvienam judesiui, „Adidas Bounce“ technologiją, užtikrinančią didesnį komfortą aikštelėje ir už jos ribų ir „Lightstrike“ tarppadį, užtikrinantį lengvumo pojūtį kojoms.

Vyriški krepšinio bateliai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius krepšinio batelius pasirinkti?

Vyriški krepšinio batai aukštu aulu maksimaliai palaiko čiurnas ir pėdas žaidžiant bei sumažina traumos galimybę. Tačiau aukšto aulo krepšinio bateliai, palyginus su kitais, yra sunkesni ir brangesni. Žemo aulo krepšinio batai suteikia mažesnę atramą pėdoms, tačiau yra lengvi ir nebrangūs. Dauguma krepšininkų, tiek profesionalų, tiek pradedančiųjų, avi vidutinio aulo batelius, kurie užtikrina tam tikrą čiurnos atramą. Šie krepšinio bateliai nėra sunkūs ir už prieinamą kainą. Perkant svarbu patikrinti vyriškų krepšinio batų amortizaciją ir atramą.

Kaip išsirinkti krepšinio batelius?

Nors jums gali patikti tam tikro prekės ženklo ar išvaizdos krepšinio bateliai, labai rekomenduojama atsižvelgti į batų dydį, jūsų poziciją žaidimo metu, žaidimo stilių, ankstesnes traumas, kad galėtumėte pasirinkti jums tinkamus batelius. Tinkama krepšinio avalynė gali pagerinti jūsų žaidimą ir padidinti pasitikėjimą savimi. Avėdami tinkamus krepšinio batelius galėsite pasitikėti savimi kiekvienąkart mesdami į krepšį. Peržiūrėkite Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje esančią krepšinio batelių vyrams kolekciją ir pasiruoškite savo geriausiam žaidimui.