30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produkto tipas
Pašiltinimas
Produktai: 9 835
Rodyti versijos identifikatorių

Batai mergaitėms – stilinga ir kokybiška vaikiška avalynė

Vaikai labai greitai auga, todėl batai yra vienas dažniausių pirkinių, auginant vaikus. Mažųjų kojytės greitai išauga batus ir vėl reikia ieškoti naujų. Labai svarbu, kad batai mergaitėms būtų pasirenkami ne tik pagal jų išvaizdą, bet ir kokybę. Vaikiška avalynė turi būti pasirinkta atsakingai ir tik tuomet batai bus patogūs ir nežalos vaiko kojos. 

Batai mergaitėms – aukščiausia kokybė patiems mažiausiems

Batai mergaitėms turi būti ne tik gražūs, bet ir patogūs bei kokybiški. Todėl reikėtų skirti dėmesio tam, kaip batai yra pagaminti. Suprantama, jog mažoji dama norės tik tokių batų, kurie jai atrodo gražūs, tačiau norint, kad batai būtų patikimi, reikia rinktis tokius, kurie yra pasiūti iš kokybiškų medžiagų, kurių dizainas yra ne tik gražus, bet ir pritaikytas mažoms kojytėms.

Renkantis batus, paisykite svarbios taisyklės, kad pirmiausia reikia skirti dėmesį kokybei, o tik tada grožiui. Taip pat nepamirškite, kad skirtingi mergaitiški batai yra sukurti skirtingiems atvejams. Sportui rinkitės tik sportinius, laisvalaikiui tik tam skirtus batus.

Mergaičių batai – kaip rinktis, kad apsaugotumėte pėdas

Svarbiausias dalykas, apie kurį reikėtų galvoti renkantis batus, yra tas, kad batai turi būti patikimi ir saugotų mergaitės pėdas. Todėl labai svarbu rinktis tinkamai pagamintus batus. Jeigu vaiko pėda yra sveika, rinkitės paprastus batus be papildomų pakietinimų užkulnyje ar suvaržymų čiurnos srityje. Batai neturi spausti pirštų, o turi užtikrinti, kad pėda bate jaustųsi laisvai.

Be to, labai svarbu nedaryti dažnai pasitaikančios klaidos ir nepirkti išaugimui skirtų batų. Būna, kad pasirenkamas kiek didesnis batų dydis, nei reikalinga. Tai yra didelė klaida, nes tokie batai gali padaryti žalos pėdai. Jei koja bus per daug laisva, tai gali pakenkti eisenai ir padidinti traumų atsiradimo riziką.

Mergaitiški sportbačiai – geriausias pasirinkimas aktyviai leisti laisvalaikį lauke

Vienas populiariausių pasirinkimų mergaitėms ir yra mergaitiški sportbačiai. Tokia mergaitiška avalynė yra patogi ir naudinga laisvalaikiu, taip pat aktyvioms veikloms lauke. Dažniausiai vaikai lauke daug bėgioja, juda, todėl avalynė turi būti tam pritaikyta. Vis dėlto labai svarbu, kokius batus perkate šiuo tikslu. Pavyzdžiui, jeigu ieškote sportinės avalynės, reikėtų rinktis būtent tokią. Sportiniai batai mergaitėms turėtų būti minkšti su lengvai lanksčiu padu, leidžiančiu patogiai judėti ir apsaugoti nuo traumų. Tuo tarpu laisvalaikiui skirti batai dažniausiai yra gaminami su tvirtu padu. Todėl skirkite dėmesio tam, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą avalynę pagal tai, kokia bus jos paskirtis.

Batai mergaitėms – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie mergaitiški batai tinka pavasarį?

Vaikiški batai mergaitėms gali būti labai įvairūs, todėl batų parduotuvėje pamatysite platų pasirinkimą. Pavasariui puikiai tiks kokybiški laisvalaikio bateliai mergaitėms. Jie turėtų būti jau kiek lengvesni nei žieminiai, labiau atviri, tačiau kartu apsaugantys pėdą nuo vandens. Vaikai dažnai mėgsta lakstyti per balas, o pavasarį jų yra pakankamai. Tad pavasariui skirti mergaitiški batai turėtų apsaugoti nuo vandens.

Kokie yra geriausi batai mergaitėms?

Tiek tėveliai, tiek mažoji princesė bus patenkinta tuomet, kai nauji nupirkti mergaitiški batai atitiks tiek vaiko, tiek tėvelių poreikius. Todėl, rinkdamiesi batukus, nepamirškite į pirkimo procesą įtraukti ir vaiko, kuriam skirti batai. Mergaitiški bateliai gali būti ir gražūs, ir kokybiški. Kompromisą pavyks surasti, jeigu apie pirkimą ir kriterijus pasikalbėsite iš anksto. Nurodykite dukrai, pagal kokias taisykles batus rinksitės. Pavyzdžiui, tegul tėveliai renkasi kokybę, o mažoji – spalvą.

Kaip išrinkti tinkamo dydžio batus mergaitei?

Visuomet skirkite dėmesio dydžių lentelės analizei. Dažnai pasitaiko, kad vienų gamintojų mergaitiška avalynė ženklinama pagal vieną, o kitų – pagal kitą sistemą. Todėl rinkitės tik tuos batus, kurių dydis yra tinkamas. Prieš tai nepamirškite pamatuoti mergaitės kojos, kad tiksliai žinotumėte, kokio dydžio ieškoti. Ir stenkitės pirkti tik tinkamo dydžio batus. Nei mažesni batai mergaitėms, nei per didelė avalynė nebus patogi.