30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

D.U.K.

 

Kaip patikrinti, ar pasirinkta prekė yra prieinama?


Jei pasirinktos prekės dydis, spalva, modelis yra rodomas mūsų internetinėje parduotuvėje, tai reiškia, kad prekė šiuo metu yra sandėlyje ir ją galite įsigyti. Jei pasirinkto modelio nerandate mūsų svetainėje, tai jo šiuo metu neturime. Tokiu atveju siūlome sekti internetinės parduotuvės naujienas.

Kaip išsirinkti tinkamą batų dydį?


Prie pasirinkto batų modelio dažniausiai yra pateikta batų dydžių lentelė. Jums tik reikia išmatuoti savo pėdos ilgį ir nustatyti batų dydį. Dėl išsamesnės informacijos prašome susisiekti su mūsų Klientų Aptarnavimo Biuru.

Kaip gauti nuolaidą?


Informacija apie galiojančias akcijas ir nuolaidas yra pateikiama mūsų interneto puslapyje eavalyne.lt arba siunčiama el.paštu. Užsiprenumeravusiems mūsų Naujienlaiškį el. paštu taip pat siunčiamas nuolaidos kodas, kurio vertė yra 10 Eur. Nuolaidos kodas galioja perkant produktus iš naujų, nenukainotų kolekcijų už ne mažiau nei už 70 Eur, išskyrus Ryłko prekių ženklą. Nuolaidos mūsų parduotuvėje nesumuojamos.

Kaip pasinaudoti nuolaida?


Prieš pateikiant užsakymą, krepšelio skiltyje turite įvesti suteiktą nuolaidos kodą, kuris leidžia pasinaudoti nuolaida, bei būtina paspausti mygtuką „Naudoti kuponą“. Jei akcijos dalyvis nuolaidos kodą įves po užsakymo pateikimo, nuolaida nebus pritaikyta.

Kaip pateikti užsakymą?


Užsakymus galite pateikti mūsų internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt arba susisiekę su mūsų Klientų Aptarnavimo Biuru.

Ar galima asmeniškai atsiimti batus parduotuvėje?


Lietuvoje vykdoma tik prekyba internetu, fizinės parduotuvės neturime.

Kokie galimi atsiskaitymo būdai?


Už prekes galite atsiskaityti mokėjimo kortele, per PayPal sistemą, banko pavedimu į internetinės parduotuvės sąskaitą arba atsiimant siuntą. Pageidaujamas apmokėjimo būdas pasirenkamas dar prieš pateikiant užsakymą. Atsiskaitant banko pavedimu svarbu mokėjimo paskirties skiltyje nurodyti savo užsakymo numerį, pirkėjo vardą ir pavardę.

Koks bendras užsakymo įvykdymo terminas?


Užsakymai paruošiami ir išsiunčiami darbo dienomis per 72 val. Savaitgaliais ir švenčių dienomis užsakymai nėra vykdomi. Per DPD kurjerių tarnybą prekės Klientui nurodytu adresu pristatomos per 1 - 3 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos. Mokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą, užsakymas pradedamas vykdyti, gavus apmokėjimą ir užregistravus jį apskaitoje.

Kiek kainuoja pristatymas?

 

Pristatymo kainos Internetinėje parduotuvėje:

- Užsakant iki 25 Eur ir apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą, pristatymas per DPD kurjerį – 2,99 Eur;
- Užsakant iki 25 Eur ir apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą, pristatymas į DPD paštomatą - 2,49 Eur;
- Užsakant už 25 Eur ir daugiau ir apmokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per PayPal sistemą, pristatymas per DPD – NEMOKAMAS;
- Užsakant iki 25 Eur ir atsiskaitant kurjeriui siuntos atsiėmimo metu, pristatymas per DPD kurjerį – 3,99 Eur.
- Užsakant už 25 Eur ir daugiau, atsiskaitant kurjeriui siuntos atsiėmimo metu, pristatymas per DPD kurjerį – 3,49 Eur.Ar galima susitarti su kurjeriu dėl tikslaus pristatymo laiko?

Šiuo atveju, deja, mes neturime tam įtakos. Tačiau, jei pageidaujate gauti siuntą tam tikrą valandą, Jūs pats galite susisiekti su kurjeriu ir susitarti dėl tikslaus pristatymo laiko. Siuntos išsiuntimo iš sandėlio metu, Jums bus išsiųstas el.laiškas su siuntos numeriu, kurį bet kuriuo metu įvedę www.dpd.com/lt/lt svetainės skiltyje “Kur mano siunta”, galėsite sekti savo siuntos kelią.

Ar galima koreguoti užsakymą arba atsiskaitymo būdą?


Norėdami koreguoti užsakymą, susisiekite su Klientų Aptarnavimo Biuru ir mes mielai Jums padėsime.

Ar galima atšaukti pateiktą užsakymą?


Norėdami atšaukti užsakymą, susisiekite su mūsų Klientų Aptarnavimo Biuru.

Per kiek laiko galima grąžinti užsakytą prekę?


Jeigu norite grąžinti įsigytą prekę, tai galite padaryti per 30 dienų nuo prekės atsiėmimo dienos. Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą rasite skiltyje „Prekių grąžinimas“.

Kokiu būdu ir per kiek laiko yra grąžinami pinigai už grąžintą prekę?


Pinigai į Pirkėjo nurodytą sąskaitą yra grąžinami per 14 dienų nuo prekės gavimo ir grąžinimo registravimo Lenkijos sandėlyje.

Kaip nemokamai grąžinti prekę?


Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytas prekes galite grąžinti nemokamai su internetinės parduotuvės etikete per DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą.

Kokiu būdu galima pateikti skundą dėl įsigytos prekės?


Skundą rekomenduojama pateikti elektroniniu būdu. Tam Jums reikės el. pašto adresu skundai@eavalyne.lt atsiųsti mums produkto ir defektų nuotraukas kartu su užpildyta skundo forma. Tokiu atveju mes galėsime išnagrinėti Jūsų skundą nereikalaudami grąžinti prekės. Daugiau informacijos apie prekių grąžinimą rasite skiltyje „Garantijos / Skundai“.

Užsakymo būsenos žymėjimas


a) Neaptarnautas - Jūsų užsakymas buvo priimtas ir šiuo metu yra tikrinamas.
b) Laukia apmokėjimo – užsakymas yra pateiktas, tačiau iki šiol nėra apmokėtas.
c) Laukia pristatymo – laukiama užsakyto produkto pristatymo iš išorinio sandėlio. Numatomas pristatymo laikas 2 / 3 darbo dienos.
d) Paruoštas siųsti - Jūsų užsakymas jau paruoštas ir perduotas į sandėlį, kur bus dar kartą patikrintas ir supakuotas.
e) Išsiųstas - užsakymas jau perduotas vežėjui ir greitu metu bus pristatytas kurjerių tarnybai.
f) Atšauktas - užsakymas buvo atšauktas dėl negauto mokėjimo arba gavus Kliento prašymą. Deja, atšaukto užsakymo atnaujinti neįmanoma. Produktai iš atšaukto užsakymo internetinėje parduotuvės vėl atsiras per 24 valandas.
g) Grąžintas - Jūsų grąžinimas praėjo patikros procesą. Pinigų grąžinimas už grąžintą užsakymą atliekamas per 5 darbo dienas.
h) Grąžinta - klientas atsisakė siuntos - Jūsų užsakymas buvo grąžintas mums atgal. Jei vis dar pageidaujate gauti užsakytus produktus, maloniai prašome pateikti užsakymą iš naujo.