30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Dydis
Spalva
Kaina
Prekių ženklai 1
Produkto tipas
Pašiltinimas
Gamyba
Produktai: 519
Rodyti versijos identifikatorių

Furla – ne tik batai ir rankinės. Susipažinkite su žinomo prekės ženklo aksesuarais

Nors daugelis prekinį ženklą Furla puikiai atpažįsta dėl aukštos kokybės odinių rankinių ir batų, tačiau ši įmonė savo asortimente turi gerokai daugiau dėmesio vertų aksesuarų. Vienas iš daugelio aksesuarų, kuris greičiausiai nenustebins, yra Furla piniginė. Jei ieškote išties patvarios ir stilingos odinės piniginės, turėtumėte rinktis vieną iš Furla prekės ženklo siūlomų. Jų yra pačių įvairiausių dydžių, spalvų ir modelių, todėl nesunkiai surasite sau labiausiai tinkančią ir patinkančią. Kitas aksesuaras, su kuriuo norisi supažindinti, yra Furla akiniai. Galima nustebti, kad odos gaminiais garsėjanti įmonė savo asortimente turi dailių akinių nuo saulės. Tačiau tiesa ta, kad Furla akiniai yra kokybiški, išvaizdūs ir labai geidžiami, tad ir Jums rekomenduojame pasidairyti jų asortimente. Dar vienas stebinantis aksesuaras, kurį siūlo Furla prekės ženklas – laikrodis. Laikrodžiai Furla gali būti su metaline arba odine apyranke. Kad ir kokį pasirinktumėte sau, Jūsų riešą puoš kokybės, elegancijos ir prabangos derinys.

Įsimylėkite italų prekės ženklą Furla, turintį beveik 100 metų tradicijas

Furla yra prabangos standartus atitinkantis prekės ženklas, kuriantis plačiajai vartotojų auditorijai, į kurią įeina tiek moterys, tiek vyrai. Ši įmonė savo veiklą pradėjo nuo 1927 metų, o tai reiškia ilgametę patirtį ir gebėjimą nenuvilti savo klientų. Iš pradžių Furla išgarsėjo dėl aukštos kokybės odinių gaminių. Furla rankinės tapo kūrybiškų, optimistiškų ir savimi pasitikinčių moterų pasirinkimu. Bet to ambicingai įmonei buvo mažai ir jos asortimentą papildė daug kitų prekių, tarp kurių yra avalynė, akiniai nuo saulės, laikrodžiai, papuošalai, piniginės, šalikai ir net kvepalai. Visi prekinio ženklo Furla gaminiai alsuoja itališku stiliumi, kuris toks geidžiamas visame pasaulyje. Dabar ir Jūs galite savo garderobą papildyti itališko stiliaus aksesuarais. Puiki proga tai padaryti – rankinių Furla išpardavimas, kuris laikas nuo laiko vyksta eavalyne.lt parduotuvėje.

Krepšys, piniginė, akiniai nuo saulės – pasiimkite Furla aksesuarus į atostogas

Planuojate atostogas? O ar jau žinote, kas turėtų atsirasti Jūsų atostogų lagamine? Tikimės, kad dar nesusidėliojote visų smulkmenų ir spėsime Jums pasiūlyti kelis aksesuarus, kurie verti keliauti kartu su Jumis. Jei keliaujate į saulėtą šalį, be abejonės, Jums reikalingi stilingi ir kokybiški Furla akiniai nuo saulės. Juk žinote, kokį pavojų mūsų akims sukelia ryški saulė. Taigi, būtinai pasirūpinkite savo akių apsauga ir padarykite tai stilingai su Furla akiniais. Kitas aksesuaras, be kurio sunku įsivaizduoti atostogas saulėtame paplūdimyje, yra dailus krepšys. Stilingi ir patvarūs krepšiai Furla idealiai tinka tiek paplūdimio daiktams, tiek rankiniam bagažui susikrauti. Ir žinoma, kiekvienos moters lagamine privalo būti bent viena elegantiška rankinė, kuri papildys aprangos derinį, skirtą vakarienei restorane ar vakarui kokteilių bare. Tam, be jokios abejonės, idealiai tinka itališko stiliaus moteriškos rankinės Furla.

Furla – dažniausiai užduodami klausimai

Furla – kokia tai įmonė?

Furla yra itališko stiliaus gaminius siūlantis ir prabangos standartus atitinkantis prekės ženklas, prieinamas plačiajai vartotojų auditorijai. Jis garsėja įvairių odos ir kitų aksesuarų gamyba. Tarp jų rankinės, piniginės, avalynė, laikrodžiai, akiniai nuo saulės, šalikai ir kvepalai.

Rankinė kaip Furla – ką tai reiškia?

Rankinė kaip Furla reiškia atitikimą aukštiems kokybės ir stiliaus standartams. Tai parodo Furla įmonės žinomumą ir autoritetą.