Produktai: 4 045
Rodyti versijos identifikatorių

Kepuraitė su snapeliu – madingas sprendimas vasarai

Esant karštiems orams, vien akinių nuo saulės nepakaks. Nuo žalingų saulės spindulių reikia saugoti ne tik akis, bet ir veido odą, galvą ir plaukus, todėl kepuraitė su snapeliu šiuos lūkesčius pateisins su kaupu. Kepuraitė su snapeliu bus ne tik funkcionali, bet ir  labai madinga jūsų įvaizdžio detalė. Kiekvieną sezoną pristatomos ne tik klasikinių spalvų ir formų kepuraitės su snapeliu vyrams, bet ir įdomaus bei ryškaus dizaino kepuraitės moterims

Vyriška žieminė kepurė – puikus pasirinkimas aktyviems žmonėms

Ausis kandant žiemos šaltukui, niekas geriau jų neapsaugos, nei kokybiška vyriška žieminė kepurė. Kai šiltos žieminės striukės gobtuvo nepakanka, visuomet papildomai dėvėkite žieminę kepurę iš vilnos, kašmyro ar organinės medvilnės. Tokios kepurės žiemai ne tik suteiks ypatingos šilumos, bet ir bus draugiškos jūsų odai, jos nedirgins, o galva neprakaituos. Tai ypač svarbu aktyviai žiemos laiką leidžiantiems žmonėms. Slidinėjant ar einant į žygius kūnas pakankamai įkaista, kad imtų prakaituoti. Natūralių siūlų kepurės žiemai ne tik išlaikys sukauptą šilumą, bet tuo pačiu ir efektyviai išgarins drėgmę.

Moteriškos kepurės – originali jūsų asmeninio stiliaus detalė

Moteris puošia ne tik bateliai, rankinės ir gražūs plaukai, bet ir ypatinga, pagal savitą stilių parinkta moteriška kepurė. Dalyvaujant socialiniame gyvenime kartais sunku suprasti, kokia kepurė ar skrybėlė tinka tam tikroms progoms. Moteriška kepurė gali lydėti bet kokioje veikloje ir bet kokiu oru: aktyviai sportuojant lauke galima rinktis kepuraitę su snapeliu, prakaitui nuo kaktos sugerti ir ausims apsaugoti šaltuoju metų laiku – patikimą galvos juostą. Paplūdimyje puikiai tiks plačiabrylė moteriška skrybėlė iš šiaudų ar medvilnės, o šaltą žiemą galvą nuo šalčio saugos daili megzta moteriška kepurė su dailiu kutu.  Jei jūsų laukia formalus renginys, pasirinkite moterišką skrybėlę, kuri nedengia ausų. Formaliai progai taip pat rinkitės standesnių medžiagų skrybėles be jokių papildomų detalių, pavyzdžiui, kutų, bumbulų ar puoštų blizgučiais. Pasirinkdamos sau patinkančią moterišką kepurę, tikrai praturtinsite savo asmeninį stilių.

Kepurės ir skrybėlės – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip dėvėti vyrišką žieminę kepurę?

Vyrišką kepurę pritaikyti prie turimų drabužių visai nesunku, tereikia žinoti kelias gudrybes. Jei vyriškos kepurės žiemai ieškote kasdienai ar ėjimui į darbą, rinkitės tamsesnių, solidesnių spalvų kepures vyrams be stambių logotipų ar ryškių detalių. Jei kepurės ieškote aktyviam laisvalaikiui, galite rinktis spalvotas kepures vyrams, pavyzdžiui, raudonos ar mėlynos spalvos. Jos puikiai tiks prie sportinės aprangos stiliaus. Jei užsiimate aktyviu sportu – slidinėjate, čiuožiate snieglente – rinkitės ryškias, neonines kepures, kad būryje kitų sportininkų būtumėte pastebimas.

Kaip skalbti kepuraitę su snapeliu?

Kepurę su snapeliu prižiūrėti gana lengva. Svarbiausia taisyklė – neskalbti jos skalbimo mašinoje. Viską darykite rankomis, kad nesugadintumėte kepuraitės snapelio formos. Kepuraitę su snapeliu skalbkite tik rankomis šaltame arba šiltame vandenyje. Skalbiklį parinkite pagal tai, kokios spalvos ir sudėties yra jūsų kepuraitė. Skalbdami rankomis netrinkite ir neglamžykite kepuraitės, jei reikia išplauti didesnes dėmes, tam naudokite švelnų šepetėlį ar šluostę ir lengvai patrinkite sunkiau prieinamas ar įveikiamas dėmes. Skalbimą užbaikite kepuraitę su snapeliu išskalaudami šaltame vandenyje. Tik jokiu būdu nenaudokite minkštiklio ar skalbiklių su stipriais kvapais, jie gali sudirginti odą.