30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją

Firminiai batų raišteliai – patikrinti rinkiniai eavalyne.lt

Šių gaminių įvairovė yra tikrai didelė, tiesa, dažniausiai raišteliai jau būna įtraukti į komplektą įsigyjant batus, o kartais yra pridedama net ne viena jų pora. Tačiau bėgant laikui jie gali susidėvėti greičiau, negu norėsis keisti pačius batus. Tuomet neišvengiamai reikės ieškoti naujų. Daugelis tikrai nenorės rinktis bet ko, tad būtent šioje svetainėje siūlomame asortimente pavyks atrasti žinomiausių gamintojų produktų. O iš jų gausos išsirinkti labiausiai patinkančius tikrai nebus sunku nė vienam.

Elastiniai raišteliai – raištelių rinkiniai, kuriuos verta užsirišti

Tokia medžiaga, kuri suteikia drabužiams tamprumo, daugeliui nebus naujiena. Kadangi ji naudojama labai plačiai, ne išimtis yra ir batraiščiai – jie taip pat gali būti elastingi. Tai nė kiek nepakeičia šių gaminių išvaizdos, tačiau užtikrina, kad juos pavyks užrišti itin tvirtai. O tai svarbu daugeliu atvejų, kai norisi, jog batai tvirtai laikytųsi ant kojų. Juk tik tuomet galima ne tik jaustis komfortiškai, bet ir užsiimti aktyvesne veikla. Dėl šios priežasties šie raišteliai dar gali būti apibūdinami kaip lankstūs.

Spalvoti, rudi ir juodi batų raišteliai – prie ko jie dera?

Net toks smulkus aksesuaras, kaip batų raišteliai, gali tapti itin svarbiu kuriant asmeninį stilių. Kadangi jie gali pakeisti ir visą avalynės išvaizdą. Todėl kai kuriais atvejais naudojami raišteliai net nerišami ir jie neatlieka realios praktiškos funkcijos, tačiau yra labai svarbūs bendram įvaizdžiui. Taigi pirmiausiai AKS batų raišteliai, ar bet kurie kiti, turi derėti prie avalynės. O tuomet juos galima derinti ir prie drabužių ar kitų aksesuarų, atspindinčių asmeninį stilių.

Juoda spalva puikiai tiks tiek klasikiniam, tiek ir laisvalaikio stiliui, todėl būtent ją renkamasi gana dažnai. Ypač ji mėgstama renkantis klasikinius batus. Lygiai tokia pati tendencija galioja ir rudam variantui, kuris taip pat priskiriamas prie klasikinio stiliaus. O štai spalvoti modeliai naudojami kuriant sportinę ar laisvalaikio avalynę. Kadangi ryškios spalvos suteikia išskirtinumo ir dar labiau leidžia pabrėžti savitą batų stilių, kuriamą pasitelkiant įvairius spalvų derinius. Tokie raišteliai puikiai tiks laisvalaikiu. Taip pat jie gali tapti ryškiu akcentu kuriant asmeninį stilių ir norint išsiskirti.

Batų raišteliai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip į batus įsiverti raištelius?

Tai tikrai nėra sudėtinga ir po pirmo bandymo turėtų pavykti kiekvienam. Reikėtų pradėti nuo apačios ir įvėrus į apatines skylutes įsitikinti, kad raištelio ilgis vienoje ir kitoje pusėje sutampa. Tuomet galima tęsti judant viršaus link, po vieną skylutę kiekvienoje pusėje.

Kaip užsirišti batų raištelius?

Yra net keli skirtingi būdai, kaip tą galima padaryti, tad kiekvienas atras sau tinkamiausią variantą. Daugiau apie tai bei išsamią instrukciją galima rasti internete. Kartą pabandžius tai taps labai įprasta, todėl nereikės jokių papildomų instrukcijų.

Kur įsigyti firminių raištelių?

Žinomų gamintojų batų raišteliai parduodami ne tik specializuotose parduotuvėse, bet ir kai kuriose prekybos vietose, kur prekiaujama avalyne. Tačiau tikrai nereikės niekur vykti, nes šiomis dienomis apsipirkti galima ir internetu.