30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Dirželio medžiaga
Stiklas
Delninukės forma
Produktai: 41
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriškas išmanusis laikrodis – protingas ir daugiafunkcis laikrodis aktyvioms moterims

 Visų amžiaus grupių damos mėgsta išmaniuosius laikrodžius. Mergaitės noriai nešioja laikrodžius-apyrankes, kurie yra praktiškai nesudaužomi. Jaunos damos nešioja spalvingus ir iš minios išsiskiriančius laikrodžius. Vyresniosioms taip pat aktualu tokių laikrodžių sveikatos rodiklių matavimo funkcijos. Moteriškas išmanusis laikrodis pritaikytas bet kokiam amžiui.

Išmanusis laikrodis – puikus Jūsų telefono priedas

Nors išmanieji laikrodžiai yra dviejų rūšių (tie, kurie gali turėti atskirą SIM kortelę ir skambinti be telefono, ir tie, kurie tik susieti su telefonu Bluetooth ryšiu), vis dėlto be išmaniojo telefono jie veikti negali. Tai puikus priedas prie kiekvieno telefono. Telefone įdiegiama speciali programėlė, kuri ne tik sinchronizuoja laiką ar perduoda duomenis, bet ir leidžia analizuoti sveikatos duomenų rodmenis.

Dažniausiai išmanieji laikrodžiai rodo kraujospūdį, širdies plakimo dažnį, deguonies kiekį kraujyje, miego kokybę ir stadijas. Be to, laikrodis primena, kada išgerti vandens ar pajudėti, jei sėdite ilgesnį laiko tarpą. Moterims išmaniajame laikrodyje patogu sekti savo mėnesinių kalendorių. Laikrodis sukurtas taip, kad pagal rankos odą periodiškai rinktų informaciją apie sveikatą ir analizuotų rezultatus.

Išmanusis laikrodis gali ne tik rodyti, koks yra kraujospūdis, bet ir skaičiuoti žingsnius arba kiek kalorijų sudeginate. Kai kurie modeliai turi GPS siųstuvus, todėl žemėlapyje parodo, kur esate, fiksuoja maršrutus, kuriais vaikštote ar bėgiojate.

Naudodamiesi išmaniuoju laikrodžiu galite valdyti ir telefono fotoaparatą arba grotuvą, stebėti gautas žinutes, valdyti skambučius. Net sumokėti parduotuvėje galite naudodamiesi išmaniuoju laikrodžiu, jei jis turi NFC modulį. Tai iš tiesų labai rimtas pagalbininkas ir idealus priedas prie bet kurio išmaniojo telefono.

Vyriškas išmanusis laikrodis – nepamainomas pagalbininkas sportuojantiems

Vyriškas išmanusis laikrodis nuo moteriško skiriasi gana nedaug. Vietoj mėnesinių kalendoriaus jis turi keletą naudingų programų sportuojantiems. Tereikia nustatyti, kokią sporto šaką pasirinkote treniruotei, ir programėlė apskaičiuoja visus reikalingus parametrus bei apdoroja duomenis. Sekant tokius duomenis, galima bėgioti, vaikščioti, kilnoti svarsčius ir stebėti savo savijautą. Tiesa, daugelis sutinka, kad tik medicininė įranga gali tiksliai nustatyti pulsą ar širdies plakimo dažnį, tačiau laikrodis rodo pokytį. To pakanka, kad suintensyvintumėte ar pristabdytumėte treniruotes.

 

Išmanieji laikrodžiai: dažniausiai užduodami klausimai

Kurį išmanųjį laikrodį pasirinkti ir įsigyti?

Rekomenduojame įsigyti vidutinio brangumo išmanųjį laikrodį. Priežastis yra technologijų tikslumas ir optimalus baterijos pajėgumų išnaudojimas. Pigus išmanusis laikrodis reikalaus krauti jį kartą per dieną, tuo tarpu brangesniuose laikrodžiuose montuojamos kokybiškos baterijos, kurios laiko ilgiau. Taip pat renkantis laikrodį svarbi jo spalva. Reikėtų derinti prie rūbų ar prie kitų aksesuarų.

Kuris išmanusis laikrodis tinka moterims?

Moterims labiausiai tinka būtent moteriški išmanieji laikrodžiai, o ne universalūs. Jie turi būti apsaugoti nuo vandens (dažnai sukinėjantis virtuvėje laikrodis negenda nuo drėgmės ar panardinus į vandenį), taip pat pakankamai stilingi, pageidautina, baltos, rožinės, raudonos, auksinės, sidabrinės spalvos. Vaikui skirtas išmanusis laikrodis turėtų būti kiek mažesnis nei suaugusiajam. Geriausia, kad tai būtų išmanioji apyrankė, į kurią laikrodis įsistatomas ir yra praktiškai nepažeidžiamas.

Kokį išmanųjį laikrodį pasirinkti bėgimui?

Bėgimui reikalingos kelios svarbios funkcijos: GPS siųstuvas maršrutui sekti, laikmatis, žingsniamatis, kalorijų skaičiuoklė. Taip pat ir išmaniosios programėlės, kurios skaičiuoja atstumą, aukštį virš jūros lygio (žinosite, kokį atstumą bėgote į kalną ar pakalnę). Pageidautina funkcija yra kompasas, tuo atveju, jei dalyvaujate įvairiuose orientavimosi renginiuose. Be to, laikrodis turi būti atsparus vandeniui ir dulkėms, turėti tvirtą apyrankę, būti atsparus smūgiams. Bėgimui reikalingi tvirti ir specifines funkcijas turintys išmanieji laikrodžiai. Aišku, nuo to priklauso ir jų kaina.