30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produktai: 32
Rodyti versijos identifikatorių

Priedai batų valymui – platus batų blizginimo ir impregnavimo priemonių asortimentas eavalyne.lt

Ar norite, kad jūsų batai kiekvieną dieną atrodytų lyg nauji? Tada jūsų avalynės priežiūros kolekcijoje gali trūkti batų blizginimo priemonių ir kitų avalynės aksesuarų! Šios priemonės yra lengviausias būdas užtikrinti tai, kad jūsų batai jums pritrauks daugybę komplimentų ir jausitės taip, lyg ką tik nusipirkote naują porą batų. Tokia priemonė ypač naudinga odinių batų savininkams, todėl nepamirškite pridėti šios priemonės prie savo sąrašo, kai rinksitės naujus batus.

Tiems, kurie nusipirko naują avalynę, tačiau nori apsisaugoti nuo drėgmės, dulkių ir kitų oro sąlygų, prireiks ir impregnavimo priemonių. Tai dažniausiai galima rasti paprastoje purškalo formoje, todėl naudojimas bus pakankamai lengvas ir paprastas kiekvienam pirkėjui. Peržvelkite eavalyne.lt pasiūlą, kurioje visada rasite tiek puikių pasiūlymų, tiek įdomių naujovių, kurios pravers kiekvienam, kuris nori pasirūpinti savo batais. 

Batų priežiūros rinkiniai – švara ir gera savijauta su avalynės aksesuarais, kuriuos rasite eavalyne.lt

Tiems, kurie nori maksimalaus švarumo ir tvarkos, prireiks batų priežiūros rinkinių. Šiuo metu eavalyne.lt pasiūloje kiekvienas atras tinkamiausią batų priežiūros rinkinį su visomis svarbiausiomis valymo priemonėmis. Toks pirkinys taip pat sutaupys jums daug laiko, nes vienoje vietoje rasite viską, ko jums tik gali prireikti. 

Žinoma, padeda ir tai, kad kiekvienas gali išsirinkti tinkamiausią batų priežiūros rinkinį pagal savo norus ir poreikius. Pavyzdžiui, skirtinguose batų valymo rinkiniuose galite rasti tiek įprastinių valymo putų, tiek šepečių, batų medžiagos priežiūros kremų, kurie ypač naudingi odiniams batams, neperšlampamumą gerinančių puškiklių ir kitų svarbių priemonių. Tiesiog išsirinkite jums labiausiai tinkantį rinkinį ir džiaukitės savo avalyne bet kokiu oru ar metų laiku!

Batų servetėlės – kai reikia greitai nusišluostyti batus

Ar manėte, kad batų valymas turi būti ilgas ir sudėtingas procesas? Tikrai ne. Jeigu norite tik greitai nusivalyti batus ir iš karto pasiruošti išėjimui į miestą, jums tikrai pravers batų valymo servetėlės. Ši valymo priemonė turi labai daug pranašumų, todėl nestebina, jog nemažai pirkėjų renkasi būtent šio tipo prekę. Taigi, kuo jums gali padėti būtent batų valymo servetėlės?

Visų pirma, ši valymo priemonė užima labai nedaug vietos. Tai reiškia, jog batų servetėles galite tiesiog įsimesti į rankinę ar kuprinę ir turėti su savimi, jeigu tik prireiktų. Taip būsite pasiruošę visoms gyvenimo situacijoms – tiek lietui, tiek sniegui, tiek kitoms oro sąlygoms, kurios gali turėti blogą įtaką jūsų avalynės švarai ir tvarkai. Nors jos ir neužima daug vietos, tai tikrai nesumažina jų veiksmingumo! Tokios batų valymo priemonės yra lengvas būdas atsikratyti nemalonių dėmių ant savo batų ir toliau kiekvieną dieną atrodyti tvarkingai bei stilingai.

Batų aksesuarai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius aksesuarus turėčiau rinktis valant odinius batus?

Jeigu norite tinkamai prižiūrėti savo odinius batus, rinkitės būtent tokiai medžiagai skirtas valymo priemones ir batų valymo aksesuarus. Savo kolekcijoje nepamirškite turėti ir batų blizginimo priemonių bei aksesuarų batams, kurie užtikrintų gerą batų išvaizdą. Tada dar ilgiau džiaugsitės kokybiškais odiniais batais ir norėsite juos rinktis kiekvieną dieną.

Kaip valyti sportinius batelius?

Priklausomai nuo dėmių kiekio, sportinių batelių valymui galite pasirinkti kelias skirtingas priemones. Visų pirma, nuo nedidelių dėmių greitai apsaugos ir paprastos batų servetėlės, kurios leis džiaugtis švariais batais. Didesnėms dėmėms gali prireikti pilno batų priežiūros rinkinio su valymo ir blizginimo priemonėmis.