30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

31 produktų

Odinės avalynės impregnavimas – apsauga nuo drėgmės

Odinės avalynės impregnavimas – vienas svarbiausių žingsnių, norint apsaugoti odinius batus nuo drėgmės. Impregnantų odinei avalynei dabar galite rasti įvairių formų: purškiamų, skystų ir vaško konsistencijos. Batų paruošimas impregnavimui – antrasis žingsnis, kurį galite praleisti tik tuomet, jei ruošiatės impregnuoti visiškai naujus batus. Prieš batų impregnavimą nuvalykite purvą ir dulkes nuo paviršiaus ir išorinių siūlių. Purškiant ar tepant impregnantą ant nešvarių batų, dulkės ir purvas gali dar giliau įsigerti į odą ir juos nuvalyti bus žymiai sunkiau. Taip pat impregnuodami batus nepersistenkite ir nenaudokite per daug priemonės, nes išdžiūvus gali matytis. Odinius batus įprastai rekomenduojama impregnuoti tris kartus, leidžiant prieš tai buvusiam sluoksniui išdžiūti. Taip pat purkšdami impregnantą, flakoną laikykite 15 – 30 centimetrų atstumu nuo purškiamo paviršiaus.

Batų poliravimo ir impregnavimo priemonės – vaškas, tepalas, skystis ir kitos

Batų poliravimo ir impregnavimo priemonės – tai vaškinė pasta, kremas arba tepalas, naudojamas odiniams batams poliruoti, blizginti ir impregnuoti, kad pailgėtų avalynės tarnavimo laikas ir pagerėtų jos išvaizda. Avalynės poliravimo priemonės skiriasi pagal tekstūrą – nuo skysčių iki kietų vaškų. Esminis skirtumas tarp vaško ir skystos poliravimo ir impregnavimo priemonės yra tas, kad kreminė poliravimo priemonė labiau skirta maitinti ir atkurti spalvą, o vaškas visų pirma skirtas blizgesiui sukurti. Vaškinėje poliravimo priemonėje batams yra didesnė kietųjų vaškų koncentracija, kurie suteikia batams barjerą, apsaugantį juos nuo vandens ir lengvų įbrėžimų. Lygios odos batams šias priemones galite naudoti kartu arba pagal sezoną, zomšiniams batams rinkitės tik zomšai ir nubukui pritaikytas valymo ir impregnavimo priemones.

Batų tepalas – lengvas batų atnaujinimas

Tiems, kurie neturi daug laiko arba nori, kad priemonė būtų paprasta naudoti ir suteiktų blizgesį, puikiai tinka batų tepalas. Jis yra veiksmingas, greitai ir lengvai naudojamas. Be to, batų tepalą lengva naudoti, tad net ir skubėdami galėsite be jokio vargo užtepti priemonę ir suteikti batams blizgesio. Batų tepalas paprastai parduodamas tūbelėje su kempinėlės antgaliu – jį itin paprasta naudoti, nereikia jokių papildomų priemonių. Batų kremas parduodamas indelyje su dangteliu, tad įsigijus šį produktą, reikėtų papildomai įsigyti valymui ir poliravimui skirtą šluostę ir batų šepetį. Populiariausių batų tepalo prekių ženklus „Adidas“, „Gino Rossi“, „Collonil“ ir kitus rasite internetinėje parduotuvėje Eavalyne.lt

Batų impregnavimas – dažniausiai užduodami klausimai

Kokią batų impregnavimo priemonę rinktis?

Pirmiausia įvertinkite savo batus – ar jie lygios odos, zomšiniai, o gal dirbtinės odos? Priklausomai nuo batų rinkitės ir impregnavimo priemonę. Jei jūsų batai lygios odos, jums tiks platus batų impregnavimo priemonių asortimentas. Galite naudoti skystą ar purškiamą batų impregnantą, taip pat ir vaško impregnantą. Bet kokią pasirinktą priemonę naudokite kelis kartus per sezoną, taip užtikrinsite, kad jūsų batai visuomet bus apsaugoti nuo drėgmės.

Kokį batų tepalą pasirinkti?

Rinkdamiesi batų tepalą, pirmiausia įvertinkite turimų batų spalvą. Jei jūsų batai juodi – rinkitės juodos spalvos batų tepalą. Jei rudi – rudos spalvos batų tepalą. Jei jūsų avalynė tokios spalvos, kuriai sunku rasti tinkamos spalvos batų tepalą, rinkitės bespalvį batų tepalą. Jį galėsite naudoti ne tik spalvotiems, bet ir juodiems ar rudiems batams atnaujinti.