30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją

Šepetys įvairiai avalynei, zomšiniams ir nubuko batams – aukšto lygio batų priežiūra

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad nieko ypatingo batų priežiūrai nereikia. Tačiau kiekvieniems batams reikalingi vis kitokie šepečiai ir batų valikliai, todėl pasirūpinkite, kad namuose būtų visko, ko reikia jūsų avalynės priežiūrai. Pirmas pirkinys turėtų būti kokybiškas batų šepetys. Jokiais būdais nevalykite batų su tuo, kas papuola po ranka. Įsigykite specialiai batų valymui skirtą šepetį, kuris paprastai yra minkštesnis nei kiti buityje naudojami šepečiai. Nors aukšto lygio priežiūros reikia visai avalynei, ypatingą dėmesį rekomenduojame skirti zomšinių ir nubuko batų priežiūrai. Jei turite tokių batų, jūsų namuose privalo būti šepetys zomšai ir nubukui. Šiuos batus blizginant su netinkamu šepečiu, galite subraižyti paviršių ir savo mėgstamą avalynės porą sugadinti. Taigi, tikrai verta investuoti į kokybiškas batų valymo priemones ir jas naudoti kasdien, kad batai ilgiau išliktų dailūs lyg būtų ką tik nupirkti.

Zomšos ir nubuko kempinėlė – kaip prižiūrėti batus ir kodėl verta ją naudoti?

Nors batus dažniausiai žmonės susiruošia valyti tik tada, kai jie išsipurvina, iš tiesų tai reikėtų daryti kiekvieną dieną. Kasdienės priežiūros ir valymo ypatingai reikalauja verstos odos batai. Tokių batų valymui reikalinga zomšos kempinėlė, kuri pašiaušia plaukelį ir neleidžia kauptis nešvarumams. Kasdieniam valymui taip pat puikiai tinka šepetys zomšai. Išskirtinės priežiūros reikalauja ir nubuko batai. Šiems valyti reikalinga speciali nubuko kempinėlė. Ji pašiaušia šiukščią odą ir pašalina visus tarpeliuose besikaupiančius nešvarumus. Kempinėles avalynės valymui verta naudoti, nes su jomis paprasta nuvalyti batus. Beje, daugelis batų priežiūrai skirtų kempinėlių yra su specialiais tepalais, kurie padeda efektyviau pašalinti dėmes, nešvarumus ir užtikrina patikimą apsaugą nuo drėgmės ar purvo. Atkreipkite dėmesį, kad šios priemonės gali būti neutralios spalvos arba su spalva, dažniausiai juoda ar ruda.

Šepetys ir kempinėlė avalynei valyti ir poliruoti – raskite tinkamą parduotuvėje Eavalynė

Nesvarbu, kokie batai vyrauja jūsų spintoje: odiniai, medžiaginiai, zomšiniai ar nubuko, – visko, ko reikia avalynės priežiūrai, galite rasti Eavalyne.lt. Kiekvienuose namuose tikrai pravers universalus šepetys batų valymui. Su juo galėsite nublizginti daugelį savo batų. Tačiau zomšai ir nubukui rekomenduojame rinktis specialius šepečius, nes šioms medžiagoms valyti reikia labai minkštų ir švelnių priemonių. Kaip šepetys, taip ir batų valiklis reikalingas kiekvienam, kuris avi batus ir rūpinasi jų švara. Būtinai įsigykite kokybišką valiklį batams, kad juos išsipurvinus nereikėtų naudoti įvairios buitinės chemijos, kuri gali negrįžtamai sugadinti batus. Dar viena priemonė, kurią rekomenduojame turėti kiekvienuose namuose yra batų kempinėlė. Ji ne tik lengvai pašalina nešvarumus, bet ir poliruoja batų paviršių ir padeda atnaujinti spalvą. Visas šias priemones galite rasti parduotuvėje Eavalynė ir tinkamai pasirūpinti savo mėgstama avalyne.

Šepečiai ir kempinėlės – dažniausiai užduodami klausimai

Zomšos kempinėlė – kur įsigyti?

Zomšos kempinėlių galite rasti įvairiose parduotuvėse, kurios prekiauja batų priežiūros priemonėmis. Jei nenorite vargti ieškodami šios kempinėlės, ją įsigykite internetu Eavalyne.lt. Zomšos kempinėlė ypač praverčia, kai reikia pašalinti ant batų atsiradusius negilius įbrėžimus ir dėmes bei atšviežinti spalvą.

Zomšos šepetys – kaip naudoti?

Su zomšos šepečiu švelniai brūžinkite zomšinių batų paviršių. Jis pašalins pašiauštame batų paviršiuje esančius nešvarumus ir neleis jiems kauptis.