30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Kepurės rūšis
Gamyba
Stilius
Produktai: 2 681
Rodyti versijos identifikatorių

Moteriška žieminė kepurė – patogumas dėvėti

Niekas geriau negali apsaugoti galvos ir plaukų nuo žiemos šalčio nei žieminė kepurė. Tai puikus aksesuaras be kurio sunku apsieiti žvarbiausiu metų laiku. Kadangi šaltis neigiamai veikia ne tik odą, bet ir plaukus, moterims ypač aktualu, kad galva būtų apsaugota nuo spaudžiančio šaltuko. Be to, kad moteriškos žieminės kepurės yra funkcionalios, jos ir labai patogios. Jei atsibodo paprastos prigludusios kepurės ir norite dėvėti išskirtinį modelį, Jūsų pasirinkimu galėtų tapti moteriškos žieminės kepurės su snapeliu. Jos patikimai saugo nuo šalčio galvą bei plaukus, o kartu pridengia akis nuo akinančios žiemos saulės ir sniego atspindžių. Tokios kepurės puikiai tinka kasdienai, o dar labiau praverčia atostogaujant kalnuose ar kitose saulėtose ir snieguotose vietovėse. Beje, dailus ir žaismingas kepurių akcentas yra kutas, tad galite drąsiai rinktis moteriškas kepures su kutu ir valiūkiškai atrodyti kiekvieną dieną. Tiesa, jei norite, kad kepurė būtų iš tiesų komfortiška, pasirinkite tinkamo dydžio ir modelio derinį.

Moteriška kepurė – madinga būtina moters garderobo dalis

Kiekvienos moters garderobe privalo būti kepurė ir tikrai ne viena. Juk skirtingiems metų laikams reikia skirtingų stilingų kepurių, kurios yra funkcionalūs, patogūs ir madingi aksesuarai. Žiemai rinkitės megztas kepures, derančias su šaliku ir pirštinėmis. Dailiai atrodo ir daugelį metų madinga išlieka smėlio spalvos žieminė kepurė, todėl ji gali būti puikus pasirinkimas stilingai moteriai, mėgstančiai pastelines spalvas. Beje, tokia kepurė dera tiek su pūkine striuke, tiek su vilnoniu paltu. Vasarai, be abejonės, reikalinga elegantiška skrybėlė plačiu kraštu, su kuria stilingai atrodysite mieste ir paplūdimyje. Taip pat būtina turėti kepurę su snapeliu. Ji ypač reikalinga aktyvioms moterims, daug laiko leidžiančioms lauke, nes gali apsaugoti galvą ir veidą nuo neigiamo saulės poveikio. Galite rinktis iš daugybės spalvų ir atrasti savo mėgstamiausią, tačiau mados tendencijose vyrauja ryškių spalvų kepurės. Puikiu pasirinkimu gali tapti, pavyzdžiui, raudona kepurė su snapeliu. Beje, šio tipo kepurės praverčia rudenį ir pavasarį.

Žieminė kepurė – originalus moters stiliaus papildymas

Net pati nuobodžiausia apranga gali tapti šarminga, tinkamai parinkus aksesuarus. Vienas tokių aksesuarų yra kepurė, ypač žiemą. Galite turėti tik vieną paltą, bet jei Jūsų garderobe bus daug stilingų žieminių kepurių, kasdien atrodysite vis kitaip. Kepurių spalvas galite derinti su šaliku, pirštinėmis, rankine, batais, tačiau to daryti nėra būtina. Tikrai nesuklysite, jei Jūsų kepurė bus kitokios spalvos nei kiti aksesuarai. Tiesa, net skirtingų spalvų drabužiai ir aksesuarai turėtų derėti tarpusavyje, kitaip atrodysite nestilingai ir neskoningai. Beje, kepurės dažnai gelbsti ir „blogų plaukų dienomis“, kai neįmanoma sutvarkyti savo šukuosenos, o reikia paskubomis išeiti iš namų ir nėra laiko plauti, džiovinti bei formuoti plaukų. Stilinga moteriška kepurė paslepia plaukus ir nereikia rūpintis dėl to, kad jie neatrodo idealiai.

Kepurės moterims – dažniausiai užduodami klausimai

Su kuo dėvėti moterišką žieminę kepurę?

Moteriškas žiemines kepures galite dėvėti su paltais, striukėmis, kombinezonais. Kepurės spalva ir raštas gali derėti su šaliku ir pirštinėmis, tačiau tai nėra taisyklė, kurios negalima laužyti.

Kokią kepurę su snapeliu rinktis prie sportinių marškinėlių?

Geriausias kepurės pasirinkimas, derantis su sportiniais marškinėliais, yra sportinė kepurė su snapeliu. Galite rinktis bet kokios mėgstamos spalvos bei rašto kepurę. Beje, su sportiniais marškinėliais dailiai atrodo snapeliai nuo saulės.