Produktai: 35
Rodyti versijos identifikatorių

Vandens batai – saugiam maudymuisi natūraliuose vandenyse

Mėgstančioms pažinti įvairesnes vietoves vandenyje teks dažnai įlipti ir išlipti iš valties ar laivo. Pėdoms ypač reikės apsaugos uolėtose vietose ir vaikštant vandenyje, ypač esant prastam matomumui, todėl tam idealiai tiks vandens batai. Jie gali padėti apsisaugoti nuo įbrėžimų, įpjovimų ir nuplėštų nagų. Vandens bateliai moterims rekomenduojami ne tik dienos, bet ir nakties išvykoms. Esant prastam matomumui bus užtikrintas puikus sukibimas su slidžiais akmenimis ir apsauga nuo įbrėžimų. Jums taip pat nereikės pasiimti kitos poros batų, nes moteriški vandens batai puikiai tinka ir sausumai, ir akmenuotiems paplūdimiams ar tiesiog kopimui kopomis.

Moteriški vandens batai – geriausia apsauga nuo įpjovimų jautrioms pėdoms

Niekas taip nesugadina ilgai planuotų ir išsvajotų atostogų, kaip ne laiku ir ne vietoje besimaudant ar tiesiog vaikštant paplūdimiu pasitaikiusi aštri kriauklė ar smailus akmuo. Tai ne tik nemalonu, bet gali sukelti ir rimtesnių problemų, jei žaizda nebus tinkamai pasirūpinta. Batai vaikščiojimui vandenyje ir batai akmenuotiems paplūdimiams yra būtini jūsų atostogų atributai. Avėdamos moteriškus vandens batus galėsite be baimės mėgautis visais laukinės gamtos siūlomais malonumais.

Avalynė akmenuotiems paplūdimiams – būtinas atostogų prie vandens aksesuaras

Jei svajojate apie stilingus vandens batus, turbūt susidūrėte su problema tokius rasti. Paplūdimyje dažniausiai esate apsirengusios dailius maudymosi kostiumėlius, dėvite gražias skrybėles ar tiesiog užsimetate paplūdimio skarą ant klubų. Prie tokių žavių apdarų įprasti vandens batai nelabai tinka. Todėl skaidrios gumos vandens batai bus puikus sprendimas visoms, norinčioms į akis nekrentančių, bet labai funkcionalių vandens batų. Šie vandens batai tiesiog sukurti vaikščiojimui akmenukais nusėtais paplūdimiais ar žaviam pasiplaukiojimui irklente ar laivu. Vandens batus akmenuotiems paplūdimiams galėsite avėti ir kitur – paplūdimio bare ar mėgaujantis vandens pramogomis viešbutyje.

Moteriški vandens batai – dažniausiai užduodami klausimai

Vandens batai – guminiai ar medžiaginiai?

Norėdamos įsigyti tinkamos medžiagos vandens batus galite šiek tiek užtrukti, tačiau investuotas laikas neabejotinai atsipirks. Viena iš populiariausių vandens batams naudojamų medžiagų yra tinklelis. Daugelis sporto entuziastų dažnai renkasi šią medžiagą, nes ji padeda lengviau ištekėti vandeniui iš bato, o tai sumažina ar net panaikina diskomfortą, jaučiamą avint šlapius batus sausumoje. Guminiai vandens batai įprastai skirti vandens sportui ir treniruotėms baseine, kad būtų lengva laikytis ant banglentės ar atsispirti nuo baseino dugno. Juos taip pat galima naudoti ir vaikštant akmenuotu paplūdimiu. Visuomet turėkite omenyje vandens batų paskirtį ir įsigykite būtent tai veiklai skirtus vandens batus.

Kokius vandens batus rinktis?

Pirmiausia, vandens batus rinkitės pagal planuojamą veiklą. Jei ieškote vandens batų, kurie tiktų ne tik aktyviai veiklai vandenyje, bet ir sausumoje – vandens batai, kurie atrodo kaip sportbačiai, bus puikus variantas. Guminiai vandens batai akmenuotam paplūdimiui bus ne tik patogus, bet ir labai stilingas sprendimas. Lengvesni, iš tinklelio pagaminti vandens batai tiks plaukiojimui, vaikščiojimui slidžiais paviršiais ar aštriais akmenimis. Kai kurie jų turi ir tamprią gumelę, kuri sutvirtina batą ties čiurna. Penkiapirščiai vandens batai geriausi aktyviam sportui kanojomis ar banglentėmis, pojūtis lyg basomis, tačiau sukibimas su paviršiumi – maksimalus.