30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Produktai: 54
Rodyti versijos identifikatorių

Vandens batai – puiki apsauga vasarą

Karštomis vasaros dienomis taip malonu pasimaudyti įvairiuose vandens telkiniuose. Tačiau pasiplaukiojimas ežere, upėje ar jūroje gali būti ne tik smagi, bet ir pavojinga vasaros pramoga. Klausiate, kokie pavojai tyko vandens telkiniuose? Vienas iš jų yra aštrūs daiktai, nugulę dugne. Tai gali būti akmenėliai, kriauklės, kiti natūraliai vandenyje randami dalykai. Tačiau didesnį pavojų kelia šiukšlės, tokios kaip stiklas, metaliniai kamšteliai, kiti daiktai su aštriomis ir įpjauti galinčiomis briaunomis. Nuo pavojų, kurie tyko įvairių vandens telkinių dugnuose gali padėti apsisaugoti kokybiški vandens batai. Jie ne tik sumažina nemalonius pojūčius, kai jūros ar ežero dugnas yra akmenuotas, bet ir padeda apsaugoti pėdas nuo įpjovimų, kurių gana dažnai pasitaiko mėgaujantis vasaros maudynėmis įvairiuose vandens telkiniuose. Tvirta aukštos kokybės sintetinė padų medžiaga sumažina riziką įsidurti ar įsipjauti vandenyje užlipus ant aštraus daikto, ar tai būtų natūraliai vandenyje randama kriauklė ar žmogaus įmesta šiukšlė.

Vyriška vandens avalynė – patogumas dėvėti

Vyriški vandens batai yra be galo patogi avalynė, tereikia pasirinkti idealiai tinkantį dydį. Šio tipo sportiniai batai gali būti puikus pasirinkimas ne tik maudynėms akmenuotoje ar aštrių kriauklių pilnoje jūroje, tačiau ir ežeruose bei upėse, kurių dugnuose gali slypėti įvairių aštrių šiukšlių. Vyriška vandens avalynė suteikia komfortą pėdoms einant nelygiais vandens telkinių dugnais ir kartu apsaugo nuo gylyje tykančių įdurti ar įpjauti galinčių dalykų. Kad ir kur keliautumėte atostogų ar šiaip smagiai praleisti laiko, jei planuojate maudynes vandenyje, būtinai pasiimkite vandens batus. Juk negalite žinoti, kas jūsų laukia vandens telkinio dugne. Turėdami patogius vandens batus, galėsite be baimės braidyti ežeruose, upėse ar jūrose ir nesijaudinti dėl nemalonių pojūčių einant akmenuotu dugnu ar galinčių įpjauti pavojingų daiktų, kurie, deja, dažnai nugula įvairiuose vandens telkiniuose.

Vyriški vandens batai – platus avalynės pasirinkimas Eavalyne.lt

Tikriausiai jau nereikia kartoti ir įtikinėti, kad vandens batai gali apsaugoti pėdas nuo vandens telkinių dugnuose esančių įvairių duriančių ar pjaunančių daiktų. Jei dar neturite patvarių vandens batų, būtinai juos įsigykite ir pasiruoškite maudynių sezonui kuo anksčiau. Kokybiški batai vandeniui tikrai pravers maudantis tiek jūroje, tiek upėje, tiek ežere ar tvenkinyje. Platų šių batų modelių ir dydžių asortimentą rasite Eavalyne.lt. Mūsų parduotuvėje kiekvienas gali išsirinkti sau tinkančius ir patinkančius vandens batus. Tiesa, jei įsigyti batai netiktų ar nepatiktų, turite galimybę juos grąžinti per 30 dienų visiškai nemokamai. Dėl to galite drąsiai pirkti vandens batus internetu nesijaudindami dėl to, ar batai tikrai tiks ir patiks.

Vyriški vandens batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie vandens batai geriausi?

Svarbiausia, kad pasirinkti vandens batai būtų aukštos kokybės ir tinkamo dydžio. Geriausia vyrišką vandens avalynę būtų rinktis iš kokybe garsėjančių sportinių prekinių ženklų asortimento. Tuomet galėsite būti tikri, kad įsigijote patvarius ir ilgaamžius vandens batus.

Ar vandens avalynė apsaugo nuo įpjovimų?

Nors vandens batų pagrindinė paskirtis yra apsaugoti pėdas nuo nemalonių pojūčių einant akmenuotu ar kriauklėmis nusėtu vandens telkinio dugnu, iš aukštos kokybės sintetinės medžiagos pagaminti vandens batų padai gali apsaugoti ir nuo įpjovimų. Tačiau tokie batai negali garantuoti šimtaprocentinės apsaugos nuo vandenyje tykančių aštrių daiktų keliamo pavojaus.