Produktai: 850
Rodyti versijos identifikatorių

Odinės piniginės – ilgaamžiškumas ir elegancija

Pirmąsias pinigines dovanų gauname jau vaikystėje. Pinigus vis taupome ir norime juos saugiai laikyti. Einamuosius pinigus, banko ar nuolaidų korteles patogiausia yra visada su savimi turėti piniginėje. Šiuolaikinė moteris privalo turėti stilingą ir patogią odinę piniginę. Šis aksesuaras dar įvardijamas ir kaip reprezentacinis įvaizdžio elementas, pabrėžiantis jo savininkės statusą. Didelės ir mažos moteriškos odinės piniginės populiarios išlieka visais laikais. Žinoma, kad odinė piniginė atrodytų nepriekaištingai ir ilgai tarnautų – pasirūpinkite jos priežiūra. Ją būtina kartkartėmis išvalyti. Tinkamai valomos odinės piniginės atrodys gražiai, lyg būtų ką tik nupirktos. Tuomet prekės ilgaamžiškumas bus garantuotas.

  • Niekada nepamirškite odinių piniginių šalia šildytuvo ar tiesioginiuose saulės spinduliuose.
  • Jokiu būdu neleiskite kvepalams patekti ant odos paviršiaus.
  • Nepamirškite šio aksesuaro išdžiovinti, jeigu jis sušlapo.
  • Nepersistenkite piniginės užpildyti dideliu kiekiu daiktų, nes kitaip ji deformuosis.
  • Valydami piniginę nenaudokite baliklio ar benzino. Jie yra priskiriami labai agresyviems produktams, todėl gali tik apgadinti piniginės odą.

Moteriškos odinės piniginės – patvarūs aksesuarai

Išsirinkti piniginę kartais gali būti tikrai sunkus uždavinys. Visų svarbiausia yra pasirinkti patikimą gamintoją. Juk moteriškos odinės piniginės yra prabangos ir gausos ženklas. Patvari piniginė – tai visų pirma kokybiškas daiktas. Geriausia bus pasirinkti iš odos pasiūtą gaminį. Toks aksesuaras pasižymės išskirtiniu dizainu, kokybe bei funkcionalumu. Šio gaminio išskirtinumą greitai pastebės ir kiti. Gausūs dizainų bei spalvų variantai leis pasirinkti pačią nuostabiausią piniginę. Moterys labiausiai mėgsta sulenkiamas į dvi arba tris dalis arba tokias, kurios telpa į ranką, t. y. didelės odinės piniginės. Pastarosios piniginės yra funkcionaliausi aksesuarai, nes jose pinigai nesulankstomi, taip pat telpa didelis kortelių kiekis.

Patvarumą garantuos tinkama priežiūra. Jeigu pamatėte, kad Jūsų odinė piniginė yra subraižyta ir nešvari, tinkamai ją išvalykite, nupoliruokite ir gaminys bus atnaujintas bei dar puikiai pasitarnaus keletą sezonų. Odinę piniginę valykite nuosekliai. Tam specialistai pataria naudoti vandens, muilo ir amoniako mišinį. Tada galiausiai minkštu skudurėliu, naudodami ricinos aliejų, gliceriną arba vazeliną, suteikite piniginei blizgesio.

 

Moteriška odinė piniginė – universalus stilius

Odinė piniginė yra tas aksesuaras, kuris būna su Jumis kiekvieną dieną. Darbo dienomis ją tikrai ne vieną kartą išsitraukiate, paliečiate. Tad rinkitės universalų, Jums labiausiai patinkantį aksesuarą. Jeigu dažnai lankotės oficialiuose renginiuose, Jums geriausiai tiks neutralios spalvos (pilkos, rudos, juodos ir pan.) piniginė. Toks aksesuaras – puikus pasirinkimas ir kiekvieną dieną. Lengva bus derinti prie didžiosios dalies garderobo.

Rinkdamosi piniginę, įvertinkite, kaip dažnai ja naudosite, kur laikysite, ar mėgstate, kai banknotai būna sulenkti, ar tai nėra svarbu. Atkreipkite dėmesį ir į turimų kortelių kiekį. Kiek vietos reikės joms? Galbūt norėsite, kad piniginė būtų nešiojama ant juosmens, o galbūt – ant peties?