30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Gamyba
Stilius
Produktai: 260
Rodyti versijos identifikatorių

Sutaupykite vietos naudodami kreditinių kortelių dėklą

Turbūt ne vienas iš mūsų yra patyręs tą nemalonų jausmą, kai išsirinkus įdomią knygą knygyne ar pilantis degalus, ar perkant elegantišką paltą rūbų parduotuvėje arba žavų apatinių komplektą, o galbūt elegantiškus aulinukus, pardavėjas prie kasos paklausia: „Gal turite nuolaidų kortelę?“, o Jūs atsisegate piniginę ir, giliai atsidusę, paprašote luktelėti, o patys vieną po kitos peržiūrite lojalumo korteles... Nelabai malonus jausmas. O ir prabangi piniginė nebeatrodo tokia prabangi, kai ją pučia ir deformuoja nemažas pluoštas įvairiausių kortelių. Tokio nevykusio jausmo tikrai nereikės išgyventi, jeigu savo korteles gražiai ir sistemiškai surūšiuosite įsigiję kreditinių kortelių dėklą. Nors pavadinime minima tik viena kortelių rūšis, dailiame ir kompaktiškame dėkle arba kreditinių kortelių laikiklyje tvarkingai suguls ir kreditinės kortelės, ir Jūsų turimos įvairiausių parduotuvių ar kavinių lojalumo kortelės. Naudodami tokį dėklą jausitės ir patogiai, ir solidžiai, nes tai suteiks Jūsų įvaizdžiui gerokai svaresnį atspalvį.

Kreditinių kortelių dėklas – sumanus priedas Jūsų rankinėje

Kad ir koks būtų kreditinių kortelių dėklasmoteriškas kreditinių kortelių dėklas, vyriškas kreditinių kortelių dėklas, o galbūt apsaugantis nuo vagysčių bekontakčių kortelių dėklas ar kreditinių kortelių laikiklis – svarbu tai, kad jis iš esmės pakeis situaciją Jūsų rankinėje. Minimalistinis, paprastas, bet itin kokybiškas ir kompaktiškas kortelių dėklas yra puikus sprendimas, kad nebepatirtumėte nerimo ieškodami reikiamos kortelės, o galbūt ir apsaugotumėte savo kreditines korteles nuo skaitmeninės vagystės. Jeigu įsigysite kortelių dėklą, kuriame įdiegtos šiuolaikinės technologijos, Jūsų kortelių duomenys bus apsaugoti, nes dėklas blokuoja RFID signalus, kuriuos naudojant vyksta skaitmeninės duomenų vagystės. Be to, kiekvienas kortelių dėklas ar laikiklis – tai stilingas ir patogus aksesuaras kiekvienam.

Odinis kreditinių kortelių dėklas – puiki dovanų idėja jam ir jai

Jeigu ieškote praktiškos ir nedidukės simbolinės dovanėlės, odinis kreditinių kortelių ar mokėjimo kortelių dėklas arba modernus kreditinių kortelių dėklas, apsaugantis nuo duomenų vagystės yra puiki ne tik verslo dovana, bet ir šiaip dovana bičiuliui ar draugei, o galbūt ir šeimos nariui. Ši dovana užtikrins, kad vizitinės, bankų ir parduotuvių lojalumo kortelės bus visuomet tvarkingai sudėtos, žmogus greitai suras bet kurią Jam reikalingą kortelę ir tiesiog turės stilingą bei naudingą aksesuarą. Tiesą sakant, ar tai vyriškas kreditinių kortelių dėklas, ar moteriškas, kartais ir nelabai atskirsime. Tiesiog reikėtų atsižvelgti į žmogaus, kuriam dovanojate, stilių: jeigu asmuo labiau pripažįsta klasiką, tiks santūresnės spalvos ir natūrali oda, o jei stilius modernesnis, tuomet galima leisti į valias fantaziją. Bet kuriuo atveju kreditinių kortelių dėklas ar kreditinių kortelių laikiklis bus puikus stiliaus akcentas, apie kurį pats žmogus gal ir pamiršta, tačiau gavęs dovanų, tikrai mielai naudoja.

Kreditinių kortelių dėklai – dažniausiai užduodami klausimai

Dėklas bekontaktėms kortelėms – kur įsigyti?

Pačių įvairiausių ir stilingų dėklų galite įsigyti užsukę į parduotuvę eavalyne.lt ir pasirinkę aksesuarų kategoriją. Čia tikrai gausu puikios kokybės, garsių prekės ženklų, išskirtinio ir elegantiško dizaino dėklų tiek bekontaktėms kortelėms, tiek ir kredito kortelėms. Užsukę galėsite ne tik įsigyti dėklą patys, bet ir išrinkti puikią dovaną savo bičiuliui ar verslo partneriui.

Apsaugantis nuo vagysčių bekontakčių kortelių dėklas – ar verta turėti?

Bekontakčių kortelių dėklas, apsaugantis nuo vagystės, yra šiuolaikiškas ir praktiškas aksesuaras, kurį įsigijus kortelių duomenys bus apsaugoti, nes dėklas blokuoja RFID signalus ir taip apsaugo nuo skaitmeninių duomenų vagysčių, taigi jausitės saugiau ir užtikrinčiau.