30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti

Produktų su šiais filtrais nėra

Pabandykite pašalinti kai kuriuos arba visus filtrus, kad pamatytumėte daugiau produktų.

Sportiniai žygio batai – prireiks kiekvienam kalnų mylėtojui

Kalnų žygiai yra vis populiarėjantis hobis, kuris gali būti tobulas būdas praleisti daugiau laiko gryname ore. Jeigu ir jus domina galimybė pasivaikščioti ir palaikyti fizinį aktyvumą, jums prireiks tinkamų batų! Kokius vyriškus batus rinktis į kalnus? Vienas iš universaliausių variantų yra sportiniai vyriški žygio batai, kurie pagal formą primena ir paprastus sportbačius, todėl bus pakankamai patogūs net ir naujausiam žygių po kalnus mėgėjui.

Kodėl tokios žygio avalynės reikia kiekvienam? Visų pirma, tinkami batai sukuria pakankamai stiprią atramą jūsų kojai, todėl visada galėsite jaustis saugiai, net ir tose kalnų vietose, kurios dar yra pakankamai naujos. Sportinio žygio batai taip pat yra gana universalaus stiliaus, todėl gali būti lengvai priderinami prie aprangos ne tik vaikščiojant po kalnus. Tokie batai tiks tiek prie sportinių žygio kelnių, tiek prie džinsų, jei eisite pasivaikščioti į miestą su draugais.

Žygio batai – puikiai tinka vasarai ir žiemai

Ar norėtumėte praleisti laiką gryname ore tiek vasaros, tiek žiemos metu? Tada svarbu pasirūpinti tokiais batais ir drabužiais, kurie galėtų tikti visiems metų sezonams. Taip galėsite džiaugtis savo hobiais, nepriklausomai nuo oro sąlygų, nes gerai laiką kalnuose galite praleisti beveik bet kurią dieną! 

Taigi, kaip pritaikyti žygio batus šaltajam metų sezonui? Jei norite kalnuose gerai jaustis ir žiemos ar rudens metu, jums vertėtų įsigyti vienu dydžiu didesnius vyriškus sportinius žygio batus. Būtent taip batuose tilps ir šiltesnės kojinės, kurios ne tik šildys pėdas, bet ir suteiks papildomo patogumo. Toks batų ir šiltų kojinių derinys padės užtikrinti, kad būsite pasiruošę ir bet kokiam šaltojo sezono orui ir neturėsite atsisakyti savo dienos planų. Fizinis aktyvumas yra naudingas net ir tokią dieną, kai kalnuose galite rasti šiek tiek sniego!

Žygio batai – šiuolaikiški batai žygiams

Ar bijote stereotipo, kad vyriški batai žygiams būtinai turi būti sunkūs ir negali atrodyti gerai? Tokios tendencijos yra pasenusios, todėl eavalynė.lt pasiūloje tikrai galite atrasti lengvo stiliaus sportinius žygio batus, kurie atrodys šiuolaikiškai ir pritrauks jums daugybę komplimentų. Jeigu norėsite, galite išsirinkti ir tokius lauko batus, kurie yra labai panašūs į sportbačių dizainą, todėl lengvai juos priderinsite tiek kalnuose, tiek eidami į susitikimą su draugais.

Internetinės parduotuvės kolekcijoje rasite tiek neutralių atspalvių, tiek ryškesnių spalvų batų žygiams, todėl kiekvienas ras sau tinkantį ir patinkantį variantą, kuriuo galės džiaugtis. Pvz., šiuo metu vieni iš populiariausių yra juodi ir rudi vyriški batai į kalnus, tačiau galite rasti ir mėlynų, baltų ar žalių avalynės pasirinkimų. Pritaikykite savo naujus žygio batus prie turimo stiliaus arba išsirinkite kažką, kas pagyvins jūsų dabartinę avalynės kolekciją.

Vyriški žygio batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokie žygio batai: žemi ar aukšti?

Eavalynė.lt pasiūloje rasite tiek žemų, tiek aukštų vyriškų žygio batų. Kurį variantą rinktis? Pagrindinis pasirinkimas priklauso nuo to, ar jums patogiau, kad batai būtų tik čiurnos aukščio, o ar norite, kad jie būtų aukštesni ir suteiktų stipresnę atramą. Abu variantai tinka kalnams, todėl batus lengviausiai išsirinksite pagal patinkantį avalynės dizainą.

Kaip užsirišti žygio batus?

Vyriškų žygio batų užrišimas tikrai neturi būti sudėtinga užduotis. Šios avalynes užsirišimas dažniausiai nesiskiria nuo paprastų vyriškų sportbačių. Dėl to žygio batų raištelius užsirišite greitai ir be jokių papildomų problemų. Toks lengvumas taip pat reiškia, kad ši avalynė puikiai tiks bet kokio amžiaus kalnų mėgėjams.