30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti

Produktų su šiais filtrais nėra

Pabandykite pašalinti kai kuriuos arba visus filtrus, kad pamatytumėte daugiau produktų.

Vyriški gyvenimo būdo batai – minimalistinis dizainas

Turbūt visi sutiks, kad daugelis vyrų mėgsta universalius ir lengvai derinamus batus. Dėl to jie vertina minimalistinio dizaino gyvenimo būdo batus. Tokia batų pora puikiai tinka su įvairiais drabužiais, todėl nereikia sukti galvos dėl neskoningos išvaizdos. Tačiau kaip atrodo minimalistinio dizaino vyriški gyvenimo būdo batai? Jie gali būti gana įvairūs, tačiau populiariausi yra neutralių spalvų kedai ir sportbačiai. Vieni mėgstamiausių tarp vyrų yra vyriški balti gyvenimo būdo batai. Dailaus modelio baltus sportinius batus galima derinti su džinsais, medžiaginėmis kelnėmis, šortais, treningo kelnėmis ar net kostiumu. Tiesa, klasikinio kostiumo ir sportinių batų derinys tinka ne visoms progoms, todėl jį reikėtų rinktis atsargiai. Jei nenorite baltų gyvenimo būdo batų, galite rinktis juodus ar pilkus. Šie taip pat išsiskiria minimalistiniu dizainu, dailiai atrodo su įvairiais drabužiais ir tinka įvairioms progoms.

Žemi vyriški gyvenimo būdo batai – sportbačiai, kedai ir teniso batai

Gyvenimo būdo batus reikėtų rinktis pagal mėgstamas veiklas, kasdienius įpročius ir propaguojamą gyvenimo būdą. Juk šie batai ne be reikalo vadinami gyvenimo būdo batais. Jie turi būti patogūs ir tinkami kiekvienai Jūsų dienai. Žinoma, dažniausiu gyvenimo būdo batų pasirinkimu tampa sportiniai batai. Vyrai renkasi kedus, sportbačius, teniso, bėgimo, vaikščiojimo batus, kurie leidžia jiems patogiai jaustis kiekvieną dieną. Beje, vyriški žemi gyvenimo būdo batai, tokie kaip sportiniai batai, ne tik suteikia visą reikalingą komfortą pėdoms, bet ir yra stilingi. Dėl to nesunku suderinti stilių ir komfortą, kai renkatės naujus gyvenimo būdo batus. Be abejonės, vien patogaus modelio neužtenka, kad gyvenimo būdo batai iš tiesų būtų komfortiški. Jie taip pat turi būti pagaminti iš kokybiškų medžiagų, kurios leidžia pėdų odai kvėpuoti ir padeda išgaruoti drėgmei.

Vyriški aukšti gyvenimo būdo batai – muzikantų ir krepšininkų mėgstami batai

Galbūt esate pastebėję, kad muzikantų ir krepšininkų mėgstamas avalynės pasirinkimas yra vyriški aukšti gyvenimo būdo batai. Jei į tai niekada neatkreipėte dėmesio, greičiausiai žinodami šį faktą pamatysite, kad tai gana dažnu atveju yra tiesa. Kodėl muzikantai ir krepšininkai renkasi aukštus gyvenimo būdo batus paaiškinti iš tiesų sunku. Greičiausiai tai susiję su šių vyrų gyvenimo būdu. Tačiau akivaizdu, kad dailūs aukšti gyvenimo būdo batai yra stilingas ir komfortiškas batų variantas. Tik nesusidarykite klaidingos nuomonės, kad jei nesate krepšininkas ar muzikantas, tai neturėtumėte avėti vyriškų aukštų gyvenimo būdo batų. Jie gali būti puikus avalynės pasirinkimas, tinkantis kiekvienam vyrui. Tiesa, čia kalbama ne tik apie sportinius batus aukštais aulais, tačiau ir apie žygio, turistinius ar kitus aulinius vyriškus batus, atitinkančius Jūsų gyvenimo būdą. Beje, aukšti vyriški batai pasižymi ne tik dailia išvaizda, bet ir funkcionalumu. Jie patikimai saugo čiurnas nuo galimų traumų.

Gyvenimo būdo batai vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius vyriškus gyvenimo būdo batus rinktis?

Niekas negali geriau žinoti už Jus, kokie gyvenimo būdo batai yra geriausi būtent Jums. Pagalvokite apie kasdienes veiklas, pomėgius, laisvalaikį ir pagal tai pasirinkite Jums labiausiai tinkančius gyvenimo būdo batus.

Kaip prižiūrėti vyriškus gyvenimo būdo batus?

Kiekvieni batai reikalauja vis kitokios priežiūros, todėl atsižvelkite į gamintojo rekomendacijas, kurios paprastai būna nurodomos ant etikečių. Tiesa, nepamirškite pasirūpinti bet kokių batų impregnacija, kuri padidina avalynės atsparumą vandeniui ir purvui bei gali prailginti batų tarnavimo laiką.