30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Nerasta jokių produktų, kurie atitiktų Jūsų kriterijus. Jei norite pamatyti produktų sąrašą, pašalinkite kai kuriuos filtrus.

Vyriški bėgimo batai – aukščiausio lygio amortizacija ir komfortas

Kiekvienas bėgimo entuziastas žino, kaip svarbu pasirinkti komfortišką ir kokybišką avalynę bėgimui. Nepaisant to, kokius atstumus nubėgate, bet kuriuo atveju Jums reikalingi tinkami vyriški bėgimo batai. Jei norite, kad kojos kuo ilgiau nepavargtų, turėtumėte pasirinkti patogius, idealiai tinkančius ir gera amortizacija pasižyminčius sportinius batus bėgimui. Tinkami ir kokybiški batai yra saugumo ir komforto garantas sportuojančiam vyrui. Jei Jūsų pasirinkimu tampa nekokybiški ar bėgimui nepritaikyti batai, rizikuojate pakenkti savo sąnarių sveikatai, patirti sužalojimų ar traumų. Nusprendusiems bėgioti vyrams, labai svarbi aukšto lygio amortizacija ir pėdų komfortas, todėl vyriški batai bėgimui turi būti pasirenkami atsakingai. Jei turėsite puikius bėgimo batus, lengviau pasieksite savo tikslų ir sumažinsite riziką susižaloti.

Vyriški sportiniai batai puikiai tinka lauko veikloms

Daugelis vyrų sportinius batus renkasi ne tik sportui, bet ir kitoms aktyvioms veikloms ar kasdieniam dėvėjimui. O ar žinote, kurie vyriški sportiniai batai yra universaliausi? Nors pirkdami naujus batus gana retai pagalvojame, kad pasirinkti batai greičiausiai yra skirti konkrečiai sporto šakai, kartais būtų pravartų atkreipti dėmesį, kokiam sportui skirtus batus įsigyjame. Patys universaliausi ir bene dažniausiai pasirenkami sportiniai batai yra vyriški bėgimo batai. Kadangi bėgimas yra toks sportas, kurio metu didžiausia apkrova tenka kojoms, vyriški sportiniai batai bėgimui tinka ir kitoms veikloms, kurios vargina kojas. Kokybiški bėgimo batai sumažina kojų nuovargį, leidžia ilgiau išlaikyti aktyvumą ir pagreitina nuo prakaito atsirandančios drėgmės išgaravimą, taip sumažindami nemalonų pėdų kvapą. Su komfortiškais bėgimo batais galite ne tik bėgioti, bet ir atlikti sodo darbus, žaisti su vaikais kieme, eiti pasivaikščioti ar užsiimti kitomis lauko veiklomis, kurių padaugėja vos tik atšilus orams.

Vyriški sportiniai batai iš patikimų gamintojų Eavalyne.lt

Bėgimo batų asortimentas labai didelis, o kainos gali svyruoti nuo keliasdešimt iki kelių šimtų eurų. Bet ar kaina visuomet atspindi kokybę? Tikrai ne visais atvejais tai, kas brangu, pasižymi aukščiausia kokybe. Jei nenorite permokėti pirkdami naujus sportinius batus, apsipirkite elektroninėje parduotuvėje Eavalynė. Čia rasite daug patikimų sportinių prekių gamintojų, kurie siūlo komfortiškus ir patvarius batus bėgimui patraukliomis kainomis. Eavalyne.lt galite įsigyti tokių gamintojų, kaip Reebok, Adidas, Nike, Puma, Asics ir daugelio kitų prekių. Be abejonės, plačiame asortimente surasite sportinius batus, kurie atitiks visus Jūsų poreikius ir bus tinkami. Beje, nereikia jaudintis, jei užsakyti vyriški sportiniai batai netiks ar nepatiks, nes juos galėsite lengvai ir nemokamai grąžinti per 30 dienų.

Bėgimo batai vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius vyriškus bėgimo batus rinktis?

Vyriški bėgimo batai turėtų atitikti Jūsų poreikius. Jei dažniausiai bėgimui renkatės miesto kelius ir pėsčiųjų takus, tuomet rekomenduojame įsigyti sportinius batus, pasižyminčius gera amortizacija. Mėgstantiems bėgioti bekele geresnis pasirinkimas yra bėgimo batai su specialia membrana, kuri padeda išgarinti drėgmę iš batų vidaus, tačiau iš išorės jos nepraleidžia.

Kokius bėgimo batus rinktis pradedantiems?

Pirmųjų bėgimo batų pasirinkimas gali būti gana keblus. Pirmiausia įsitikinkite, kad perkate specialiai bėgimui skirtus batus. Šių batų paduose esančios specialios medžiagos pasižymi gera amortizacija ir užtikrina sąnarių bei stuburo apsaugą nuo didelių apkrovų. Kitas žingsnis – išsirinkti tinkamą dydį.