30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

1121 produktų

Vyriški žygio batai – kokie batai patogiausi žygiams kalnuose? 

Stovyklaujant, einant į trumpus ar daugiadienius žygius uolėtomis ir kalnuotomis vietovėmis ir nešant didelį svorį, svarbu, kad avalynė apsaugotų čiurnas. Kuo didesnį svorį nešate, tuo didesnė apkrova tenka pėdoms ir čiurnoms. Todėl tinkami vyriški žygio batai yra dalis kelionės sėkmės. Vyriški kalnų batai paprastai skirti pėdoms ir čiurnoms apsaugoti, kartu suteikiant stabilumo, šilumos ir patvarumo einant per sniegą ir galimai apledėjusius kalnų šlaitus. Kalnų batai vyrams pagaminti iš tvirtesnių medžiagų, skirtų išlaikyti batą tvirtą ir neleisti jam lankstytis. Vyriški žieminiai žygio batai paprastai turi papildomą izoliaciją ir paminkštinimą, kad apsaugotų šaltesnėmis oro sąlygomis, kokios paprastai būna kalnuose.

Kalnų batai – patogus sprendimas savaitgalio išvykai su draugais

Žygiai pėsčiomis yra puikus užsiėmimas, galintis suteikti valandų valandas pramogų su draugais. Tinkamų žygio batų vyrams, jų stiliaus ir savybių, atitinkančių jūsų poreikius, paieška gali turėti lemiamos reikšmės, kai kalbama apie našumą, patvarumą ir komfortą žygio gamtoje metu. Pasirinkę aukšto aulo kalnų batus nesuklysite, jie suteiks neįtikėtino patogumo aktyvioms dienos veikloms ir kartu apsaugos jūsų kojas nuo vabzdžių ir įdrėskimų.

Vyriški kalnų batai – universali lauko avalynė

Žygio batai gaminami įvairaus stiliaus ir dizaino, kuris atlieka tam tikras funkcijas, padedančias užtikrinti patogumą žygio metu. Tačiau tarp šių batų asortimento rasite ir tokių, kurie suteiks kitos kokybės jūsų kasdienos aktyvioms veikloms. Žemi žygio batai – tai puikus derinys būtino sukibimo ir patogumo, kurį gali suteikti tradiciniai žygio batai, ir nuolatinio patogumo bei lankstumo, kuris dažnai jaučiamas sportbačiuose ar bėgimo bateliuose.

Vyriški žygio batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius vyriškus žygio batus rinktis vasarai?

Padėjus į šalį šaltam orui skirtus žygio batus, metas išsirinkti geriausius vasarinius batus, kurie puikiai tinka plaukiojimui baidarėmis, vasaros bėgimui ir žygiams, paplūdimio dienoms ir kitiems nuotykiams. Minimalistinis požiūris į žygių avalynę yra geriausias būdas neperkaisti vasarą ir kartu apsaugoti pėdas. Vienas geriausių variantų – rinktis vyriškas žygio basutes, kurios yra lengvos ir ergonomiškos, lyginant su kitais žygio batais. Žygio basutės tinka žygiams nesudėtingais keliais, kai kuprinė nėra sunki, nes basutės nesuteikia tokios pat atramos kaip tikri žygio batai. Žygio basutės puikiai tinka bet kokiam vienos dienos žygiui, kurio metu keliaujama lygesniu ar mažai uolėtu paviršiumi ir yra ypač patogios einant upelių suformuotais takais.

Kurie vyriški žygio batai bus geresni – aukšti ar žemi?

Vyriškų žygio batų modelių yra daug, todėl neišvengiamai kils klausimas, kokius reikėtų rinktis – žemaaulius, aukštaaulius batus ar kalnų basutes. Aukštaauliai batai bus pats tvirčiausias iš žygio avalynės variantų. Šių batų aulas aukštesnis ir dengia čiurnos kaulą, o raišteliai suteikia tvirtumo. Priklausomai nuo stiliaus ir prekės ženklo, medžiaga gali būti įvairi – nuo odos iki odos ir gumos mišinio. Dažniausiai dauguma kalnų batų yra neperšlampami ir skirti išlaikyti kojas sausas purvinomis sąlygomis, lyjant lietui ar einant snieguotais takais. Žemaauliai žygio batai suteiks didžiausią judesių laisvę žygio metu, tačiau čiurnos kaulas liks neapsaugotas nuo stichijų. Populiarūs žemo kirpimo batai žygiams paprastai būna žygiavimo takais bateliai, pagaminti iš sintetinių, lengvų medžiagų mišinio, leidžiančio lankstytis.