30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Pašiltinimas
Užsegimo tipas
Produktai: 525

Moteriški žygio batai – būtina avalynė keliaujant kalnų takais

Pastebime, kad moterų aktyvus laisvalaikio praleidimo būdas populiarėja, nes turi daugybę privalumų – tai yra nauda sveikatai bei smagi pramoga, ypač džiaugiantis šeimos ar draugų apsuptyje. Viena iš vis dažniau pasirenkamų veiklų yra turistiniai žygiai. Turistiniai žygiai vyksta įvairiose vietovėse, tokiose kaip miškai, pievos, pelkės ar kalnai, o pati trasa gali būti lengvesnė ar sunkesnė, kupina netikėtumų ir iššūkių. Kad ir kokie nuotykiai Jūsų lauktų, visuomet yra svarbu pasirūpinti patogia bei kokybiška avalyne. Ši taisyklė ypač galioja leidžiantis į žygį kalnų takais, todėl moteriški žygio batai yra tinkamiausias pasirinkimas. Moteriški žygio batai gali būti įvairių modelių, jų dizainas pritaikytas pagal sezoną – šiltesni žiemai, o plonesni bei geriau praleidžiantys drėgmę bei šilumą – vasarai. Be to, rekomenduojame rinktis neperšlampančius batus – taip drąsiai jausitės žengdama drėgnesnėse vietovėse ar nulijus lietui. Be to, moteriški ilgaauliai žygio batai puikiai stabilizuoja čiurną – tai yra vertinga prisiminti, jeigu ieškote avalynės kelionei kalnų takais.

Moteriški žygio batai „brogai“ – stabilumo jausmas besikeičiančiomis oro sąlygomis

Ne paslaptis, kad mūsų kraštų orai nuolat kinta ir stebina staigiomis permainomis – vieną minutę saulė, o kitą lietinga dargana. Tad kartais iškyla sunkumų renkantis tinkamą avalynę, kad koja neperkaistų ar neperšlaptų. Internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt siūlome išbandyti alternatyvą – moteriškus „brogue“ stiliaus žygio batus. Paklausite, kokie tai batai? „Brogue“ stiliaus žygio batai, arba paprastai „brogai“, yra lyg tradiciniai žygio batai, tik turi papildomą detalę – skylutes bato paviršiuje. Įdomu, šio tipo batai kilę iš Airijos, iš aukštikalnių regionų, kur pirmieji „brogus“ pradėjo siūti vietiniai gyventojai, mat batuose esančios skylutės atlieka svarbią funkciją – praleidžia drėgmę, kurios prisikaupdavo vaikštinėjant drėgnomis Airijos žemėmis. Žinoma, ši funkcija aktuali išliko ir iki šių dienų, o skylutės tapo dekoro elementu. Taigi moterims, mėgstančioms sportišką stilių, moteriški žygio batai „brogai“ gali būti puikus pasirinkimas dėvėti kasdien. Ši avalynė yra itin patogi, pabrėžianti jūsų asmeninį skonį bei suteikianti stabilumo pojūtį judant besikeičiančiu ritmu. Apsilankykite internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt ir iš mūsų asortimento išsirinkite Jums labiausiai patikusį variantą.

Moteriški žygio batai su pašiltinimu – puikus sprendimas keliaujant žiemą

Tradiciškai dauguma žygių ir kelionių į gamtą vyksta šiltuoju sezonu, tačiau žiema – ne ką blogesnis metas pasinerti į nuotykius ir žavėtis išskirtinėmis šaltojo sezono grožybėmis. Juk nuostabi patirtis išbandyti jėgas ir bristi žiemos takais, kur medžiai linksta pasipuošę šerkšno šalikais, o sniego pusnys ir ledokšniai prieš saulę žėri kristalu... Skubėdamos džiaugtis stebuklingais potyriais, nepamirškime pasirūpinti tinkamu apavu, kad patirtų nuotykių neaptemdytų šlapių pėdų nepatogumas ar pirštų šaltukas. Todėl kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt ir išsirinkti patį praktiškiausią apavą šaltajam sezonui – moteriškus žieminius žygio batus su pašiltinimu. Pašiltinimas suteiks jaukumo bei komforto jausmą, puikią apsaugą šalčio išbandymams. Be to, jeigu Jūsų kelionė nusimato rimtesnė, rekomenduojame rinktis moteriškus ilgaaulius žygio batus, taip geriau stabilizuosite visą pėdą ir čiurną. Atkreipkite dėmesį ir į pado ypatybes – ar jis pakankamai storas, ar neslidus. Apsvarsčius būtinąsias žieminių aulinių žygio batų savybes, metas leistis į Jūsų akiai malonaus dizaino išsirinkimą, o tada – į kelionės trasą!

Moteriški žygio batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip dėvėti moteriškus žygio batus?

Paprastai moteriški žieminiai ir vasariniai žygio batai dėvimi turistinėse kelionėse, gamtos iškylose, žygiuose. Tačiau visai nesuklysite šią patogią avalynę avėdami ir atlikdami kasdienę veiklą – pasivaikščiojimui parke, darbui sode ar net miesto gatvėje. Iš tiesų moteriškus žygio batus galite dėvėti daugeliu neoficialių ar laisvalaikio progų.

Kur įsigyti moteriškus žygio batus?

Kartais gali iškilti sunkumų ieškant kokybiškų moteriškų žygio batų. Ne bėda, kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje eavalyne.lt ir apžiūrėti mūsų moteriškų žygio batų asortimentą, kuriame atrasite tik aukščiausios kokybės standartus užtikrinančius produktus.