30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiavimas ir filtrai
Filtrai
Kaina (€)
-
Rūšiavimas

619 produktų

Vyriškas diržas – vienas iš pagrindinių vyro aksesuarų, į kurį nukrypsta tiek vyrų, tiek moterų akys. Tinkamai parinktas ir kokybiškas odinis diržas gali papasakoti apie vyrą nemažai informacijos, jei tik būsite atidūs.

 

Vyriškas diržas – tobulas Jūsų aprangos papildymas

Odinis vyriškas diržas reikalingas net ir tada, kai kelnės nekrenta. Tai savotiškas papuošalas, primenantis apie tikrąjį vyrą ir jo bruožus. Gilioje senovėje prie diržo buvo kabinami ginklai, kapšelis su pinigais, jis prilaikė sunkius šarvus. Dabar visa tai nebeaktualu, tačiau odinis diržas vis dar pabrėžia vyriškumą. Dėl to šis priedas turi būti kiekvienoje spintoje šalia kitų vyro rūbų.

Vyriškas odinis diržas – kiekvieno vyro rūbų spintos dalis

Kiek diržų reikia vyrui? Mažiausiai dviejų.

Vienas diržas turi būti priderintas prie kasdieninių rūbų – džinsų, medvilninių kelnių ar net odinių kelnių. Kitas kelnių diržas turi būti skirtas kostiumui. Šie du diržai skiriasi savo stiliumi ir medžiagomis. Klasikinis diržas paprastai yra vidutinio platumo (3 cm), kad tiktų į skirtingų gamintojų kostiumines kelnes. Klasikinis vyriškas kelnių diržas yra tamsios spalvos – juodos arba tamsiai rudos. Jis dažniausiai pasiūtas iš lygios ar šiek tiek tekstūruotos odos ar dermatino (dirbtinės odos).

Klasikinio diržo sagtis dažniausiai yra atvira arba uždara. Ji metalinė, dažniausiai sidabrinės spalvos, kad būtų galima suderinti su laikrodžio apyranke ar kitais sidabrinės spalvos aksesuarais. Tai gana griežto dizaino odiniai vyriški diržai.

Prie kasdieninio stiliaus (casual) rūbų naudojami kur kas originalesni vyriški diržai.

Unikalaus dizaino vyriškas kelnių diržas

Kasdieninis stilius yra labai lankstus. Diržai gali būti pačių įvairiausių spalvų ir tekstūrų. Vyrauja šviesiai rudi, tamsiai mėlyni, chaki spalvos diržai. Jų sagtys – lyg juvelyrikos šedevrai. Tai įvairiausių formų ir dydžių, įvairaus metalo ar net plastiko kūriniai. O ir medžiagos nebūtinai turi būti oda. Gali būti ir medvilnė, pinta medžiaga. Žodžiu, pasirinkimo laisvė. Toks odinis vyriškas diržas turi dar vieną įdomią savybę – jis paprastai yra platesnis nei klasikinis 2,5–3 cm pločio diržas. Dažnai neformalaus dizaino diržai yra 3,5 cm pločio ir platesni. Kodėl gi ne, jei džinsų diržo kilpelės yra platesnės ir leidžia nešioti išskirtinius diržus.

Kiekvienas vyriškas diržas kelnėms yra skirtingo ilgumo. Pirkdami diržą visada pasižiūrėkite matmenis. Jei ūsų juosmuo yra 85 cm ilgio, pirkite 5 cm ilgesnį diržą – 90 cm.

Vyriški diržai – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti tobulą diržą?

Tobulą diržą išsirinksite tiksliai žinodami, su kokiais rūbais jį nešiosite, prie kokios spalvos batų derinsite. Liks tik išsimatuoti juosmenį. Rinkitės 5 cm ilgesnį diržą negu jūsų juosmuo. Bet ne per ilgą, nes teks pasirūpinti papildomomis skylutėmis. Be to, atkreipkite dėmesį į sagtį, nes nuo jos dizaino priklauso, kiek dėmesio pritrauksite.

Kaip išsirinkti diržą džinsams?

Džinsai yra kilę iš JAV, kur gajus kaubojaus ir mačo įvaizdis. Dėl to diržai yra platūs, su didelėmis ir įspūdingomis sagtimis. Jie pagaminti iš jaučio odos, gana šiurkštaus dizaino. Tai autentiška amerikietiška apranga.

Koks diržas tinkamas kostiumui?

Kostiumui tinkamas lygios odos juodas arba tamsiai rudas diržas. Jo sagtis turi būti nedidelė, kukli, neįmantri, dažniausiai sidabrinės spalvos. Diržą reiktų derinti prie kostiumo ir batų.