30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Siuntimas nuo 0 Eur
peržiūrėti išsamią informaciją

6441 produktų

Moteriškos basutės – madinga avalynė, kurią būtina turėti savo spintoje

Moteriškos basutės gali būti įvairių modelių, spalvų, pagamintos iš skirtingų medžiagų ir turėti aukštesnę ar žemesnę pakulnę. Būtent dėl to moteriškos basutės yra tokios madingos, o kiekvieną sezoną pristatomi nauji modeliai vis labiau atspindi šiuolaikinės moters gyvenimą ir stilių. Tam, kad visuomet turėtumėte tinkamas basutes kiekvienai progai, savo spintoje reikėtų turėti tokias basutes moterims: juodas aukštakulnes basutes atviru priekiu, neutralios šviesios spalvos basutes stambiu kulnu ir atviru priekiu, taip pat kasdienai tinkamas ir vasarą ypač patogias moteriškas šlepetes ar basutes moterims labai žema pakulne odiniais dirželiais ir, žinoma, jei mėgstate žygiuoti – žygiams skirtas basutes-sandalus. Turėdamos tokias moteriškas basutes vasarai, tikrai pamiršite, ką reiškia nepatogi avalynė.

Moteriškos šlepetės – puikus pasirinkimas vasarai

Mada ne visuomet yra nepatogi ar nepraktiška. Atvirkščiai, paskutiniai keli sezonai įrodė, kad net ir labai patogi, ergonomiško dizaino ar ortopedinė avalynė, kuri ne visada atrodo stilingai, gali būti ir yra madinga. Įvairios moteriškos šlepetės, kurias įsiavus galite tiesiog lėkti į miestą tvarkyti reikalų, vedžioti šunį ar leisti dieną gamtoje, yra nepamainoma vasaros sezono moterims avalynė. Sportinio tipo šlepetes moterims galite avėti kurorto baseino zonose ar paplūdimyje, jos puikiai apsaugos einant slidžia danga. Šlepetės moterims su platforma atrodys stilingai miesto aplinkoje, o kojos nesukais ir nenusitrins.

Basutės stambiu kulnu – elegantiškas įvaizdis kasdienai

Ne visoms moterims patinka aukšti aukštakulniai su smailėjančiu kulniuku, todėl jos gali rinktis aukštakulnes basutes stambiu kulnu. Net ir aukštesnio dydžio stambus kulnas bus labai patogus, suteiks reikalingą atramą ir stabilumą, ypač, jei tektų vaikščioti ne pačiu stabiliausiu paviršiumi. Basutės stambiu kulnu gali būti atviru ar uždaru priekiu, tad pasirinkti galite pagal progą. Kulno aukštis taip pat gali priklausyti nuo to, kas jums patogiausia: kulniuko aukštis gali būti ir 3 centimetrai, ir 10 centimetrų, svarbiausia, kad jaustumėtės patogiai ir elegantiškai, kad ir kur eitumėte. Tokias basutes stambiu kulnu galėsite derinti tiek prie suknelių, tiek prie kelnių ar netgi elegantiškų šortų.

Moteriška avalynė vasarai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokias moteriškas basutes pirkti vasarai?

Vasarą ypač pravartu turėti ortopedines šlepetes ar basutes moterims. Jas tinka dėvėti ir namie. Tinkamiausios moteriškos basutės vasarai yra tos, kuriose koja neprakaituoja, nes basutės pralaidžios orui. Taip pat moteriškos basutės kasdienai vasarą turėtų būti pagamintos iš pakankamai minkštos medžiagos ar odos, kad nenuspaustų ir netrintų. Kasdieninės basutės ar šlepetės moterims gaminamos, atsižvelgiant į žmogaus pėdos sandarą ir yra pritaikytos ne tik tiems, kas turi problemų su pėdos keltimi, bet ir tiems, kurie daug dirba stovėdami ar vaikščiodami. Ieškant moteriškų basučių kasdienai, kulniuko aukštis turėtų būti nedidelis – iki 5-6 centimetrų.

Kokias basutes stambiu kulnu avėti prie suknelės?

Priklausomai nuo progos, basutes stambiu kulnu galite rinktis atviru arba uždaru priekiu. Jei moteriškas basutes renkatės formaliai progai, derėtų jas pirkti uždaru priekiu. Jeigu basučių stambiu kulnu ieškote gimtadieniui ar kasdienai – rinkitės pagal patogumą – atviru ar uždaru priekiu. Platų kokybiškų ir stilingų basučių stambiu kulnu pasirinkimą rasite Eavalyne.lt internetinėje parduotuvėje.