30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Bato plotis
Batviršis
Produktai: 1 085
Rodyti versijos identifikatorių

Karštomis vasaros dienomis basutės avimos jau nuo neatmenamų laikų. Šią avalynę noriai dėvi ir stipriosios lyties atstovai, pradedant išdykusiais berniūkščiais ir baigiant garbaus amžiaus senjorais. Tikrai daugelis vyrų pritars, kad vyriškos šlepetės ir basutės yra nepamainoma avalynė laisvalaikiu vasarą arba jaukiais vakarais namuose. 

Vyriškos šlepetės – puikus pasirinkimas kiekvieną dieną

Tuomet, kai reikalingos naminės vyriškos šlepetės, atkreipkite dėmesį į medžiagą, iš kurios jos pagamintos. Be abejonės, ne paskutinį vaidmenį vaidina ir prekės ženklas. Tokie mados gigantai, kaip Nike, Versace, Guess, New Balance Jums tikrai nepasiūlys šlepečių, kuriose kojos nuolat prakaituos ir jausitės nepatogiai.

Jeigu renkatės basutes, žinokite kad kokybiškos paprastai turi patogius ir stilingus dirželius, kurie suteikia gražų įvaizdį ir leidžia kojoms kvėpuoti. Jei ketinate šlepetes dėvėti paplūdimyje, įsitikinkite, kad jos pagamintos iš atsparios vandeniui sintetinės medžiagos, o štai namuose kasdien dėvimos šlepetės bus malonesnės iš minkštesnės, prie kojos švelniai prisitaikančios medžiagos.

Vyriški namų batai – puiki idėja dirbant namuose

Visai kitaip nei moteriškos basutės, vyriškos basutės dažniausiai yra dėvimos laisvalaikiu arba darbuojantis ir nėra skirtos formalioms progoms. Kiekvienas vyras turėtų turėti nors vieną porą basučių, kurios labai naudingos, kai lauke vyrauja aukšta temperatūra. Šiomis dienomis, kai dažnai tenka dirbi namuose, o ne keliauti į ofisą, patogios šlepetės, basutės ar taip visų pamėgti crocs‘ai gali tapti puikia namų darbine avalyne. Patogu, jauku ir sveika kojoms karštą vasaros dieną.

Vyriškos namų šlepetės – jaukus ir patogus sprendimas kiekvienam vyrui

Sveikiausiu ir patogiausiu laikomas toks naminis apavas, kuris leidžia kojoms kvėpuoti – apsaugo nuo prakaitavimo. Idealiausias variantas – natūralios medžiagos. Tačiau šiomis dienomis sintetinių medžiagų gamyba taip ištobulinta, kad jų baidytis tikrai neverta. Vienas patarimas: kol toks naujas apavas taps patogus, turėkite kantrybės, nes kiekvienai medžiagai, tiek natūraliai, ties sintetinei, reikia keleto dienų suminkštėti ir prisitaikyti prie pėdos formos.

Vienos iš populiariausių – šlepetės, kurių viršus siuvamas iš tekstilės. Tai ypač namų jaukumą vertinantiems vyrams skirta naminė avalynė. Iš dirbtinės odos siuvamos šlepetės yra dailios ir patrauklios, taigi jas pasirinks išvaizdai daugiau dėmesio skiriantys vyriškiai. Šaltuoju metų sezonu siūlome rinktis šlepetes, pasiūtas iš avikailio, natūralios ar veltos vilnos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur įsigyti vyriškų šlepečių?

Užsukite į internetinę parduotuvę eavalyne.lt arba susisiekite su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi. Jeigu nerandate pageidaujamos informacijos apie prekę jos apraše arba kilo kitokių klausimų, Klientų aptarnavimo skyriaus atstovai mielai Jums padės. Galite kreiptis ir norėdami koreguoti užsakymą. O išsirinkti Jums tinkamiausias šlepetes ar basutes eavalyne.lt internetiniame puslapyje tikrai nesudėtinga: įdiegta filtrų paslauga, todėl, įvedus norimą kainą, spalvą, modelį ar prekės ženklą, sistema iškarto atrinks šiuos kriterijus atitinkančias prekes.

Kokios vyriškos šlepetės ir basutės tinkamiausios Jums?

Svarbiausia – įsiklausykite į savo poreikius ir galimybes. Jeigu kojos gausiai prakaituoja, rinkitės natūralios odos šlepetes. Jeigu tokių problemų neturite, stilingos sintetinės medžiagos šlepetės, basutės ar kiaurabačiai – kaip tik Jums. Dažnam žmogui vakarais kojos šiek tiek pabrinksta, tuomet bus protinga įsigyti vienu dydžiu didesnę avalynę.

Kaip išsirinkti vyriškų naminių batų dydį?

Prie pasirinkto batų modelio dažniausiai yra pateikta batų dydžių lentelė. Jums tereikia išmatuoti savo pėdos ilgį ir nustatyti batų dydį. Dar pora patarimų:

  • visuomet matuokite abi pėdas;
  • jei pėdų ilgiai skiriasi, avalynę rinkitės pagal didesnę pėdą.