30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Pašiltinimas
Užsegimo tipas
Produktai: 454
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriški žygio batai eavalynė.lt internetinėje parduotuvėje 

Šiltėjantis oras suteikia naujų galimybių praleisti daugiau laiko kelionėse ir žygiuose po kalnus! Jeigu jus irgi traukia grynas oras, jums prireiks patogių vyriškų žygio batų, kurie padės pagerinti ne tik žygio kokybę, bet ir apsaugoti savo kojas. Taigi, kokie žygio batai bus geriausi planuojant laisvalaikį žygiuose ir kur rasti tokius batus? 

Visų pirma, geriausius batų žygiams pasiūlymus rasite eavalynė.lt internetinėje parduotuvėje. Nepamirškite peržvelgti tiek puikių specialių pasiūlymų, tiek naujovių, kur kiekvienas išsirinks tinkamiausius batus pagal savo norus. Jeigu norėsite šiuos batus avėti ir laisvalaikiu, galite rinktis gana subtilaus stiliaus žygio batus, kurie primena sportinius batelius. Tokius batus lengvai priderinsite ir kitoms gyvenimo situacijoms prie laisvalaikio stiliaus drabužių. Žinoma, yra ir tokių stambesnio dizaino modelių, kurie padės užtikrinti maksimalų komfortą ir atitiks tipinių sunkesnių žygio batų tipą.

Kokie vyriški žygio batai su neslidžiu padu tiks kalnuose?

Žygio kalnuose metu gali užklupti įvairiausi orai, todėl reikia visada būti pasiruošusiam. Jeigu nenorite peršlapti pėdų ir netyčia pargriūti, jums būtinai reikia žygio batų su neslidžiu padu! Tai gali būti tikru išsigelbėjimu tiems žmonėms, kurie nori praleisti laiką lauke, nepriklausomai nuo oro sąlygų. Lietus tikrai neturi sugadinti jūsų žygio patirties, todėl visada būkite pasiruošę ir toliau tęskite malonius pasivaikščiojimus!

Kai išsirinksite patinkančių žygio batų su neslidžiu padu dizainą, jums tiesiog reikia susirasti patinkančią spalvą ir reikiamą batų dydį. Jeigu norite universalaus ir klasikinio varianto, tiesiog išsirinkite neutralių atspalvių (pavyzdžiui, juodus arba rudus) žygių batus. Tiems, kurie nori labiau išskirtinio dizaino, puikiai tiks ir ryškesnių spalvų žygio avalynė. Šios avalynės stilių įvairovė užtikrina, kad visi ras sau patinkantį variantą, kuri priderinsite prie žygio drabužių.

Kaip išsirinkti stabilius žygio batus kelionei į kalnus?

Stabilumas yra vienas svarbiausių aspektų, kai renkatės naujus vyriškus žygio batus kelionei į kalnus. Būtent pėdos ir čiurnos stabilumas gali padėti užtikrinti ne tik patogumą, bet ir saugumą, kai esate dar gana nežinomose kalnų vietose. Stabilumui didelę įtaką turi ir vyriško bato aukštis. Tai palaikys patogią atramą jūsų kojos čiurnai, todėl galėsite daugiau laiko praleisti kalnuose ir gryname ore be jokių problemų. 

Gerai parinktas batų modelis bus tikras išsigelbėjimas kalnų žygius mėgstantiems vyrams, nes geros kokybė avalynė padės apsaugoti savo kojas ir pagerins nuotaiką žygio metu. Kas gali būti geriau už linksmai praleistą laiką lauke? Po tokio žygio vėl greitai norėsite sugrįžti į kalnus ir kartu su savimi ten pasiimti ir draugus!

Vyriški žygio batai – dažniausiai užduodami klausimai

Kokius žygio batus rinktis?

Pasivaikščiojimai po kalnus gali užtrukti gana ilgai, todėl reikia užtikrinti, kad žygio batų aukštis bus parinktas tinkamai ir nejausite jokio nepatogumo. Žygio batų aukštis padės palaikyti patogią atramą jūsų kojos čiurnai ir užtikrinti komfortą. Taa tiesiog išsirinkite patinkančios spalvos ir stiliaus batus ir džiaukitės laisvalaikiu gryname ore.

Kokio dydžio žygio batus rinktis?

Ar planuojate žygio batus avėti ir šaltuoju sezonu? Tada perkant naują avalynę jums gali būti naudinga išsirinkti vienu dydžiu didesnius vyriškus žygio batus, kuriuose tilps ir šiltesnės kojinės. Taip užtikrinsite, kad būsite pasiruošę ir netikėtam lietui ar sniegui, o pasikeitusios oro sąlygos nesugadins jūsų laisvalaikio planų.