30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti
Kaina
Dydis
Produkto etiketė
Prekių ženklai
Spalva
Pašiltinimas
Užsegimo tipas
Produktai: 1 000
Rodyti versijos identifikatorių

Vyriški sportbačiai tinkamiausi miesto stiliui, o ypač rokeriškai išvaizdai

Vyriški sportbačiai pasižymi savo išskirtiniu stiliumi. Tai savotiška saviraiškos forma, todėl žmonės ieško labai specifinių sportbačių. Vyriški sportbačiai labai tinka prie džinsų ir sukuria pašėlusį rokerišką stilių, nukeliantį į 70–80-sius, kai muzikos įtaka tapo viena svarbiausių mūsų visuomenėje. Dėl savo pado struktūros šie batai yra pritaikyti vaikščioti šaligatviu, plentu, todėl laikomi miesto stiliaus dalimi, kur vyrauja kietas ir šaltas betonas, o guminis padas prie jo limpa idealiai.

Vyriški sportbačiai – puiki idėja, deranti su džinsais, tinkanti keliauti ar eiti į vakarėlį

Laisvalaikio stilius gali būti labai įvairus. Vyrai dažnai renkasi medvilnines kelnes ar džinsus, sportbačius, marškinėlius ir tai geriausia jų laisvalaikio aprangos formulė. Prie džinsų reiktų derinti sportbačių spalvas – čia labiausiai tiktų tamsiai mėlyni ar rudi vyriški sportbačiai. Juodi sportbačiai naudojami prie oficialesnio stiliaus rūbų. Tiesa, sportuoti galima avint bet kokios spalvos batus. Sportas turėtų būti lengva mankšta, krepšinis. Futbolui ir bėgimui naudojami kiek kitokie batai.

Vyriški sportiniai batai patogūs sportuoti ir vaikščioti visiems

Kai prieš 100 metų JAV kompanija „Keds“ sukūrė sportbačius krepšininkams, niekas negalėjo pagalvoti, kad po šimtmečio tokios pačios formos batais vaikščios ne krepšininkai, o praktiškai visi – seni ir jauni, vaikai, moterys ir vyrai. Taip nutiko dėl vienos paprastos priežasties – sportbačiai yra patogūs nešioti bet kokiomis oro sąlygomis. Taip jie tapo miestietiško stiliaus dalimi.

 

Dažniausiai užduodami klausimai apie vyriškus sportbačius

Kaip pasirinkti vyriškus sportbačius ir priderinti prie kelnių?

Prie tamsių kelnių nešiokite juodos spalvos sportbačius. Prie laisvalaikio kelnių labai tinka rudos spalvos sportbačiai. Jei nešiojate šortus, tinka ir balti sportbačiai. Kitokių spalvų vyriški sportbačiai derinami ir prie aksesuarų – kaklaraiščio, kepuraitės, šaliko.

Kam reikalingi vyriški sportbačiai su auliuku?

Vyriški sportbačiai su auliuku nešiojami šaltesniu metu rudenį ir anksti pavasarį. Jie apsaugo koją nuo šalčio. Tai puikus ir stilingas laisvalaikio apavas.

Kokio dydžio sportbačius rinktis?

Vyrų sportbačiai yra nešiojami laisvalaikiui, su jais sportuojama, todėl kartais jais aunamasi ir mūvint storesnes kojines. Kad koja jaustųsi komfortiškiau ir cirkuliuotų oras bato viduje, rinkitės vienu numeriu didesnius sportbačius nei jūsų kojos dydis.

Kokios vyriškų sportbačių spalvos yra populiariausios?

Populiariausios vyriškų sportbačių spalvos, be abejo, išlieka juoda, ruda, tamsiai mėlyna, balta. Rečiau matysite raudonos, žalios, rožinės, oranžinės, purpurinės, geltonos spalvos batų, tačiau tokie sportbačiai taip pat turi savo privalumų.