30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją

Kerziniai auliniai batai – madingas sprendimas pavasario ir rudens orams

Permainingi pavasario ir rudens orai priverčia ieškoti avalynės, kuri būtų universali. Kadangi kartais šių metų laikų rytas gali būti saulėtas, o vakare jau pliaupti lietus, reikia surasti batus, galinčius atlaikyti nenuspėjamas oro sąlygas. Jei ieškote madingo batų varianto rudeniui ir pavasariui, Jūsų akį patraukti turėtų kerziniai auliniai batai vyrams. Šio tipo batai yra gana atsparūs drėgmei ir purvui. Tiesa, jei tokius batus norite nešioti šaltomis dienomis, greičiausiai prireiks papildomų vilnonių kojinių, kitaip galite sušalti. Kadangi kerziniai batai nėra žieminiai, jie dažniausiai būna be pašiltinimo, tačiau pavasarį ir rudenį jo retai prireikia. Be to šie batai puikiai atrodo su įvairiomis aprangomis ir tinka skirtingoms progoms. Kerziniai auliniai batai gali būti laisvalaikio ar darbo aprangos dalimi, nes jie tinka su siaurėjančiais džinsais, odinėmis ir medžiaginėmis kelnėmis. Tuo tarpu žemi kerziniai batai gali būti derinami netgi su formalia apranga, tokia kaip kostiumas.

Vyriški kareiviški auliniai batai – roko stilius Jūsų kasdienybei ir miesto stilizacijoms

Nors vyriški kareiviški auliniai batai yra populiarūs tarp įvairiausių žmonių, tačiau jie visuomet išliks roko stiliaus simboliu. Tad, jei norite savo kasdieniam įvaizdžiui suteikti roko stiliaus prieskonio, pasirūpinkite, kad kareiviški auliniai batai atsirastų Jūsų garderobe. Jie tinka kasdieniam nešiojimui, nes su kareiviškais batais gana paprasta suderinti drabužius. Dėl to šie batai gali būti kasdienis Jūsų apavas einant į darbą, pasivaikščioti, apsipirkti ar kur kitur. Tiesa, jei norite dar labiau pademonstruoti roko stiliaus įvaizdį, galite pasirinkti odinius drabužius. Odinių kelnių, odinės liemenės ar striukės ir kareiviškų batų derinys gali Jus paversti tikru rokeriu. Visgi tokį aprangos derinį reikėtų rinktis laisvalaikiui, pasilinksminimams ar šventėms. Kasdieniam dėvėjimui odinė apranga tinka tik tikriems roko stiliaus fanams.

Kareiviški auliniai batai – kaip juos dėvėti?

Kareiviškus arba kerzinius batus avėti gana paprasta, nes jie yra stilingi ir tinka su daugeliu drabužių. Šio tipo batai yra labai ryškūs ir traukia akį, todėl jie paprastai tampa bet kokio aprangos ansamblio akcentu. Tiesa, nors kareiviški auliniai batai madingi jau ne vienerius metus, tačiau juos rekomenduojama avėti tikrai ne su visais drabužiais. Kareiviški batai su aukštais aulais tinka tik su aptemptomis kelnėmis, nes kelnių kiškas būtina paslėpti batų auluose. Kitu atveju atrodysite neskoningai ir nemadingai. Jei kelnės yra aptemptos, jos gali būti bet kokios: tinka odinės, džinsinės ar medžiaginės. Kalbant apie viršutinę aprangos dalį, galima rinktis beveik viską: džemperius, megztinius, marškinius, marškinėlius. Beje, kerzinių batų mėgėjams, dažnai dėvintiems formalią aprangą, nereikia nusiminti, kad teks atsisakyti mėgstamo stiliaus batų. Yra platus kerzinių batų su žemais aulais, dar vadinamų pusbačiais, pasirinkimas. Žemi kerziniai batai puikiai tinka su kostiumu, klasikinėmis kelnėmis ir marškiniais.

Kerzai vyrams – dažniausiai užduodami klausimai

Kaip avėti kerzinius aulinius batus su kelnėmis?

Kelnių kiškas būtina sukišti į kerzinių batų aulus, todėl pasirinktos kelnės turėtų būti aptemptos. Su kerziniais batais žemais aulais galima dėvėti bet kokias kelnes.

Kaip avėti vyriškus kareiviškus aulinius batus su žieminiais drabužiais?

Vyriški kareiviški auliniai batai labiau tinka su laisvalaikio drabužiais. Reikėtų pasirinkti aptemtas kelnes, marškinėlius, megztinį ar džemperį ir pūkinę ar dygsniuotą striukę. Tiesa, ne visi kareiviški batai yra šilti, todėl gali prireikti vilnonių kojinių.