30 dienų grąžinimo garantija
peržiūrėti išsamią informaciją
Pristatymo kaina nuo 0 €
peržiūrėti išsamią informaciją
Rūšiuoti

Produktų su šiais filtrais nėra

Pabandykite pašalinti kai kuriuos arba visus filtrus, kad pamatytumėte daugiau produktų.

Moteriški skate batai – parodykite savo charakterį

Nors įprasti sportiniai bateliai ir toliau išlaiko savo populiarumą internetinių parduotuvių lentynose, moteriški skate stiliaus batai (pavyzdžiui, prekės ženklo Vans ir panašaus stiliaus) tampa vis dažniau perkamais ne tik dėl savo patogumo, bet ir dėl stilingumo, kurio siekia dauguma pirkėjų. Šio tipo moteriški skate batai leidžia nueiti net ir ilgiausius atstumus, tačiau vis tiek nejausite jokio diskomforto. Dėl šios priežasties tokių skate batų moterims gali prireikti kiekvienos avalynės kolekcijoje.

Šio stiliaus batų populiarumą skatina ir tai, kad didelė pasiūla leidžia lengvai susirasti sau tinkamiausius ir labiausiai patinkančius batus. Tai reiškia, kad kiekviena atras patinkančio dizaino ar spalvos skate stiliaus batus ir galės mėgautis kiekviena diena bei gauti daugybę komplimentų iš aplinkinių. Kas nenorėtų atrodyti taip puikiai be didelių pastangų?

Moteriški skate batai – individualus raštų pasirinkimas

Moteriški skate batai riedlentei yra taip pat nepakeičiamas pasirinkimas toms, kurios nori kažko išskirtinio. Tokie batai ypatingai tiks toms pirkėjoms, kurios ieško įdomių ir spalvotų raštų, kurių kartais trūksta įprastų moteriškų sportinių batelių pasiūloje. Jeigu tai skamba panašiai ir į jūsų norus, tada nepamirškite peržvelgti eavalyne.lt internetinės parduotuvės naujienų ir geriausių pasiūlymų, kur rasite moterų skate batų riedlentei ir kitų stilingų modelių.

Pavyzdžiui, šiuo metu pasiūloje galite rasti tiek vienspalvių ar įprastų dvispalvių modelių, tiek batų su geometriniais arba gyvūnų kailio raštais, kurie tikrai atnaujins jūsų stilių ir padės paįvairinti jau turimą avalynės kolekciją. Taip gali net neprireikti ieškoti naujų drabužių, nes naujai įsigyti skate stiliaus batai atnaujins jūsų aprangą ir padės atrodyti madingai.

Moteriški skate batai riedlentei - susikurkite miesto stilių

Moteriški riedlenčių bateliai taip pat puikiai tiks toms moterims, kurios ieško išskirtinumo. Jeigu jau nebenorite klasikinių baltų ar kitų neutralių atspalvių sportinių batelių, tada rinkitės žemus arba aukštus riedlenčių batelius. Tokį sprendimą priimti padės ir tai, kad šio tipo avalynę galite lengvai priderinti prie bet kokio tipo drabužių. Toks universalumas ir funkcionalumas pravers tiek laisvalaikio metu, tiek keliaujant į įvairias keliones.

Nepamirškite, kad skate stiliaus moteriškus batus galite derinti tiek prie džinsų ar kitų laisvalaikio stiliaus kelnių, tiek prie sijonų ar suknelių. Nors stereotipai leistų teigti, kad tokie sportiniai bateliai tinka tik prie sportinės aprangos, tačiau jau ne vienerius metus stilingos moterys derina tokio tipo batus prie gražių vasarinių suknelių. 

Moteriški skate batai – dažnai užduodami klausimai

Kokius moteriškus skate batus rinktis?

Jeigu dar neturite skate stiliaus batų, eavalyne.lt internetinės parduotuvės pasiūloje kiekviena atras sau tinkamiausius batus. Toms, kurios tokius batus perka pirmą kartą, puikiai tiks klasikinis žemesnis skate stiliaus batų dizainas. Tai nesuteiks jokio galimo diskomforto jūsų kojai ir padės kiekvieną dieną atrodyti stilingai.

Moteriški skate batai – ar galima juos dėvėti važiuojant riedlente?

Nors moteriški skate stiliaus batai dažniausiai dėvimi įprasto laisvalaikio metu, juos galite rinktis ir įvairioms aktyvioms veiklos, o viena iš jų yra būtent važiavimas riedlente. Jeigu planuojate šį sezoną į lauką išsinešti savo riedlentę, tikrai nepamirškite ir skate stiliaus batų, kurie suteiks jūsų stiliui įdomumo. Tikrai džiaugsitės ir tuo, kad šio tipo avalynė pasižymi maksimaliu komfortu, kuris leis daugiau laiko praleisti lauke.