Trūksta informacijos, kurios ieškote? O gal turite pastabų dėl produkto nuotraukų? Praneškite mums
Pasistengsime kuo greičiau atsižvelgti į Jūsų pasiūlymą.
Klientų atsiliepimai (1)
1/51 iš 5
Įvertinimas: 1 iš 5
Kristina
2025-04-15
Prekę grąžinu, kadangi po antro batų užsidėjimo nukrito batų padai. Pradžioje vieno, po to ir kito. Arba prekė buvo su defektu, arba labai nekokybiška arba batai nežinau kiek laiko pragulėję sandėlyje. Turėtų "eavalynė" įvertinti, ką siunčia, nes tokios problemos dar nesu turėjusi, teko grįžti iš pasivaikščiojimo su batų padais rankose.